Quick 1 (zat)

8e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
7e in poule 4e klasse C (periode 2)
9e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 24 februari
4
ODB 1
6
GSC ESDO 1
1
Houtwijk sv 1
4
Loosduinen 1
0
sv Madestein 1
7
DUNO 1
6
GDA 1
0
sv Zuid West DH 1
11
Quick 1
0
SVH 1
Dinsdag 20 februari
3
GSC ESDO 1
1
BMT 1
Zaterdag 17 februari
1
sv Zuid West DH 1
2
Erasmus 1
1
sv Madestein 1
4
BMT 1

Wedstrijdschema

sv Zuid West DH 1
Quick 1 (zat)
Uit
02-03-2024 14:00
veld 1
Nr. 41878CO
AFGELAST, , Scheidsrechters: J. (Jaap) van Drunen, Sportpark Escamp III HMC
Quick 1 (zat)
DUNO 1
Thuis
09-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 49263CO
Scheidsrechters: Afgeschermd
Quick 1 (zat)
Laakkwartier 1
Thuis
12-03-2024 20:00
veld 1
Nr.
Erasmus 1
Quick 1 (zat)
Uit
16-03-2024 14:30
veld 1
Nr. 21767CO
Sportpark Erasmus
LYRA 1
Quick 1 (zat)
Uit
19-03-2024 20:00
Nr.
haaglandencup
Quick 1 (zat)
Houtwijk sv 1
Thuis
23-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 26941CO
BMT 1
Quick 1 (zat)
Uit
06-04-2024 14:30
veld 1
Nr. 49381CO
Sportpark Escamp I BMT
Quick 1 (zat)
sv Madestein 1
Thuis
13-04-2024 18:00
Veld 1
Nr. 40164CO
GDA 1
Quick 1 (zat)
Uit
20-04-2024 14:30
veld 1-GDA
Nr. 24924CO
Sportpark Madestein
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024 14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Loosduinen 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-05-2024 14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 42520CO
Sportpark Madestein

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 1139314518030
2.GSC ESDO 1139134824226
3.DUNO 1127234012023
4.ODB 1137243825023
5.Erasmus 1127053022021
6.Houtwijk sv 1136162431019
7.Loosduinen 1135173220016
8.Quick 1134452724016
9.BMT 196122115514
10.SVH 112219165207
11.sv Zuid West DH 112129144605
12.sv Madestein 1131210156105
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 15410214013
2.GSC ESDO 154012110012
3.DUNO 1430114409
4.Erasmus 143017509
5.ODB 15302161209
6.Houtwijk sv 1530210909
7.Quick 1521216907
8.sv Madestein 1511382404
9.Loosduinen 1510481103
10.SVH 1401342301
11.BMT 110011300
12.sv Zuid West DH 1400451700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT 100000000
2.DUNO 100000000
3.Erasmus 100000000
4.GDA 100000000
5.GSC ESDO 100000000
6.Houtwijk sv 100000000
7.Loosduinen 100000000
8.ODB 100000000
9.Quick 100000000
10.SVH 100000000
11.sv Madestein 100000000
12.sv Zuid West DH 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 22 - 23 - 13 - 2
DUNO 12 - 02 - 03 - 10 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 40 - 11 - 27 - 0
GDA 14 - 21 - 33 - 12 - 14 - 16 - 0
GSC ESDO 13 - 15 - 21 - 32 - 02 - 23 - 05 - 2
Houtwijk sv 14 - 10 - 61 - 42 - 23 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 21 - 13 - 12 - 311 - 0
ODB 11 - 14 - 64 - 02 - 34 - 15 - 24 - 0
Quick 11 - 20 - 42 - 24 - 22 - 011 - 00 - 0
SVH 10 - 50 - 72 - 52 - 32 - 13 - 12 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 70 - 32 - 82 - 31 - 1
sv Zuid West DH 11 - 22 - 60 - 51 - 43 - 23 - 4
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4