Quick 3

3e in poule 1e klasse A
2e in poule Groep 1 06
14e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 februari
dvv Delft 2
Den Hoorn 2
4
Wilhelmus 2
0
Teylingen 2
4
DHL 2
4
Graaf W II VAC 2
7
HVV 2
1
Laakkwartier 2
1
Concordia 2
1
Stompwijk'92 2
4
fc Boshuizen 2
3
Quick 3
0
GDA 2
2
VELO 2
Zondag 17 februari
11
Quick 3
0
GDA 2
1
Den Hoorn 2
0
Concordia 2
3
VELO 2
3
HVV 2
4
Teylingen 2
2
DHL 2
1
Stompwijk'92 2
5
dvv Delft 2
2
Laakkwartier 2
5
Wilhelmus 2
0
Graaf W II VAC 2
5
fc Boshuizen 2
Dinsdag 19 februari
5
Quick 3
1
VELO 2

Wedstrijdschema

Graaf W II VAC 2
Quick 3
Uit
03-03-2019 11:30
Nr. 13083551CO
Scheidsrechter: R. (Rob) Stoekenbroek, . Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
Quick 3
Stompwijk'92 2
Thuis
10-03-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13083528CO
Den Hoorn 2
Quick 3
Uit
17-03-2019 10:30
Nr. 13083564CO
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
Quick 3
Graaf W II VAC 2
Thuis
24-03-2019 10:00
Veld 2
Nr. 13083535CO
VELO 2
Quick 3
Uit
07-04-2019 11:00
Nr. 13083604CO
Sportpark: Noordweg 26, 2291 EE WATERINGEN
Quick 3
HVV 2
Thuis
14-04-2019 15:00
Veld 1
Nr. 13083527CO
Concordia 2
Quick 3
Uit
22-04-2019 11:30
Nr. 13083434CO
Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
Quick 3
DHL 2
Thuis
12-05-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13083534CO
Wilhelmus 2
Quick 3
Uit
19-05-2019 11:00
Nr. 13083590CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
dvv Delft 2
Thuis
26-05-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13083529CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus 21414005212042
2.fc Boshuizen 21611416425037
3.Quick 31611326724036
4.dvv Delft 21310034019030
5.VELO 2177284838023
6.HVV 2166463734022
7.Den Hoorn 2155642725021
8.Stompwijk'92 2165563436020
9.Teylingen 2164482240016
10.Concordia 2154383037015
11.Graaf W II VAC 2143382952012
12.Laakkwartier 2153393765012
13.GDA 2162212206308
14.DHL 2150510225905
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 2330016109
2.Quick 3311161004
3.SEP 230212602
4.GDA 2301251201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 24 maart
16:30
Bardienst zondag: Quick 3

Team resultaten

ConDenDHLdvvfcBGDAGraHVVLaaQuiStoTeyVELWil
Concordia 21 - 11 - 1
Den Hoorn 21 - 01 - 12 - 2
DHL 24 - 44 - 4 -
dvv Delft 2 - -
fc Boshuizen 22 - 24 - 3
GDA 22 - 40 - 2
Graaf W II VAC 21 - 10 - 5 -
HVV 23 - 47 - 10 - 4
Laakkwartier 20 - 52 - 5
Quick 311 - 01 - 15 - 1
Stompwijk'92 21 - 50 - 2
Teylingen 24 - 20 - 22 - 4
VELO 28 - 00 - 23 - 3
Wilhelmus 24 - 03 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".