Quick 3

3e in poule 1e klasse A
2e in poule Groep 1 06
14e in poule Groep 1 1e KO ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 14 april
2
Stompwijk'92 2
0
Teylingen 2
3
Den Hoorn 2
2
Graaf W II VAC 2
7
dvv Delft 2
2
DHL 2
1
Concordia 2
4
Wilhelmus 2
2
fc Boshuizen 2
5
VELO 2
2
Quick 3
0
HVV 2
Donderdag 18 april
5
dvv Delft 2
1
HVV 2

Wedstrijdschema

Concordia 2
Quick 3
Uit
22-04-2019 11:30
Nr. 13083434CO
Scheidsrechter: J.J. (Koos) Goosen, . Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
Quick 3
DHL 2
Thuis
12-05-2019 11:15
Veld 1
Nr. 13083534CO
Wilhelmus 2
Quick 3
Uit
19-05-2019 11:00
Nr. 13083590CO
Sportpark: Groene Zoom 2, 2491 EH 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
dvv Delft 2
Thuis
26-05-2019 11:30
Veld 2
Nr. 13083529CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus 22117407024055
2.dvv Delft 22016137630049
3.Quick 32013436229043
4.fc Boshuizen 22012627337042
5.Den Hoorn 2208574035029
6.Concordia 22183105551027
7.HVV 22174104755025
8.Stompwijk'92 2206684146024
9.Teylingen 22064102748022
10.VELO 22063114851021
11.Graaf W II VAC 22054114064019
12.Laakkwartier 22024144592010
13.DHL 2210417299104
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 2330016109
2.Quick 3311161004
3.SEP 230212602
4.GDA 2301251201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ConDenDHLdvvfcBGDAGraHVVLaaQuiStoTeyVELWil
Concordia 26 - 01 - 14 - 21 - 12 - 31 - 4
Den Hoorn 21 - 01 - 13 - 20 - 22 - 23 - 0
DHL 21 - 31 - 54 - 44 - 42 - 4
dvv Delft 23 - 27 - 25 - 25 - 16 - 05 - 13 - 3
fc Boshuizen 22 - 27 - 16 - 24 - 32 - 53 - 3
GDA 20 - 82 - 82 - 4 - 0 - 2
Graaf W II VAC 21 - 10 - 55 - 32 - 0
HVV 24 - 23 - 47 - 12 - 40 - 4
Laakkwartier 24 - 72 - 70 - 51 - 12 - 5
Quick 311 - 00 - 02 - 03 - 11 - 15 - 1
Stompwijk'92 23 - 21 - 50 - 22 - 42 - 03 - 3
Teylingen 22 - 04 - 20 - 22 - 52 - 4
VELO 20 - 38 - 00 - 23 - 32 - 3
Wilhelmus 25 - 10 - 01 - 04 - 03 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".