Quick 3

3e in poule 1e klasse A
1e in poule Groep 2 08
2e in poule Groep 2 11
Bekijk spelers

Uitslag

Donderdag 15 oktober
ODB 2
Den Hoorn 2
Zondag 18 oktober
Den Hoorn 2
DOSR 2
HVV 2
Hillegom sv 3
Graaf W II VAC 2
HMSH 2
sv Zuid West DH 2
Teylingen 2
Concordia 2
RKAVV 2
ODB 2
VUC 2
Quick 3
HBS 2

Wedstrijdschema

Full Speed 2
Quick 3
Uit
15-11-2020 11:00
Nr. 15064537BE
Sportpark: Kerkpolderweg 5, 2625 EB DELFT
Quick 3
Hillegom sv 3
Thuis
22-11-2020 11:00
Veld 1
Nr. 14738941CO
RKAVV 2
Quick 3
Uit
29-11-2020 11:00
Nr. 14734517CO
Sportpark: Sportparkweg 4, 2263 SX LEIDSCHENDAM
Quick 3
HMSH 2
Thuis
06-12-2020 11:00
Veld 1
Nr. 14738130CO
HVV 2
Quick 3
Uit
13-12-2020 11:00
Nr. 14736237CO
Sportpark: Van Hogenhoucklaan 37, 2596 TA 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
ODB 2
Thuis
17-01-2021 12:00
Veld 2
Nr. 14735292CO
HBS 2
Quick 3
Uit
24-01-2021 10:30
Nr. 14737449CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
DOSR 2
Thuis
31-01-2021 12:00
Veld 2
Nr. 14738508CO
HMC 2
Quick 3
Uit
07-02-2021 11:30
Nr. 14739419CO
Sportpark: Beresteinlaan 52, 2542 KC 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
Den Hoorn 2
Thuis
28-02-2021 12:00
Veld 2
Nr. 14738480CO
ODB 2
Quick 3
Uit
07-03-2021 12:15
Nr. 14734008CO
Sportpark: Albardastraat 15, 2555 XP 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
Graaf W II VAC 2
Thuis
14-03-2021 12:00
Veld 2
Nr. 14741213CO
HMSH 2
Quick 3
Uit
21-03-2021 12:00
Nr. 14737020CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
Hillegom sv 3
Quick 3
Uit
28-03-2021 11:00
Nr. 14734132CO
Sportpark: Van den Endelaan 7, 2182 ES HILLEGOM
Quick 3
RKAVV 2
Thuis
11-04-2021 12:00
Veld 2
Nr. 14737986CO
VUC 2
Quick 3
Uit
18-04-2021 10:30
Nr. 14734339CO
Sportpark: Het Kleine Loo 1, 2592 BW 'S-GRAVENHAGE
Quick 3
HVV 2
Thuis
25-04-2021 12:00
Veld 2
Nr. 14741730CO
Concordia 2
Quick 3
Uit
09-05-2021 11:30
Nr. 14733822CO
Sportpark: Brasserskade 236, 2616 LA DELFT
Quick 3
Teylingen 2
Thuis
16-05-2021 12:00
Veld 1
Nr. 14740857CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 24310132010
2.RKAVV 2430110409
3.Quick 3422011608
4.HVV 232104107
5.Concordia 242118507
6.VUC 24211121007
7.Teylingen 231118604
8.Hillegom sv 3411281104
9.ODB 221012303
10.DOSR 2310210403
11.sv Zuid West DH 231025903
12.Den Hoorn 230215802
13.HMSH 2300332300
14.Graaf W II VAC 2400441100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 3220013406
2.WIK 221016603
3.Wilhelmus 3200221100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Full Speed 200000000
2.Quick 300000000

Spelers (18)

Trainingen

wo
20:00
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 6 december
16:30
Bardienst zondag: Quick 3

Team resultaten

ConDenDOSGraHBSHilHMSHVVODBQuiRKAsvZTeyVUC
Concordia 23 - 1 - 3 - 1
Den Hoorn 2 - 1 - 13 - 6
DOSR 29 - 00 - 2
Graaf W II VAC 2 - 1 - 22 - 3
HBS 22 - 13 - 0
Hillegom sv 30 - 05 - 8
HMSH 21 - 8 -
HVV 2 - 1 - 01 - 1
ODB 2 - 0 - 2 -
Quick 31 - 1 - 6 - 2
RKAVV 22 - 16 - 2
sv Zuid West DH 22 - 1 - -
Teylingen 2 - 1 - 2
VUC 21 - 12 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 11".