Quick 1

16e in poule 3e divisie B
42e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Quick 1
o23
Thuis
23-01-2022 10:30
Veld 1
Nr.
Quick 1
Gemert
Thuis
06-02-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344082CO
ADO '20
Quick 1
Uit
13-02-2022 14:00
Nr. 15343981CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Quick 1
EVV Echt
Thuis
20-02-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344083CO
Dongen
Quick 1
Uit
06-03-2022 14:00
Nr. 15344100CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick 1
UNA
Thuis
13-03-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344084CO
Westlandia
Quick 1
Uit
20-03-2022 14:00
Nr. 15344051CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick 1
OSS'20
Thuis
27-03-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344085CO
Quick 1
Hollandia
Thuis
03-04-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344086CO
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
10-04-2022 14:00
Nr. 15344070CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
Quick 1
DEM
Thuis
16-04-2022 18:00
Veld 1
Nr. 15344087CO
HSC '21
Quick 1
Uit
24-04-2022 14:30
Nr. 15344223CO
Sportpark: Scholtenhagenweg 29, 7481 VN HAAKSBERGEN
Quick 1
Groene Ster
Thuis
01-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344088CO
Hoogland
Quick 1
Uit
15-05-2022 14:00
Nr. 15343952CO
Sportpark: Sportlaan 30, 3828 AZ HOOGLAND
Quick 1
Hercules
Thuis
22-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344089CO
OFC
Quick 1
Uit
29-05-2022 14:00
Nr. 15344021CO
Sportpark: Twiskeweg 8, 1511 BZ OOSTZAAN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC1310123017031
2.Unitas148152322025
3.Gemert116502413023
4.UNA127052422021
5.Groene Ster126331816021
6.Hercules136342718021
7.Dongen135531915020
8.OSS'20146262323020
9.Blauw Geel'38/JUMBO146172625019
10.ADO '20116052116018
11.JOS Watergraafsmeer135262221215
12.Hoogland144371425015
13.HSC '21124262119014
14.EVV Echt12264813012
15.Hollandia133371119012
16.Quick123271116011
17.Westlandia122461419010
18.DEM1323882509
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg11005203
2.Ajax11004103
3.Barendrecht11003003
4.Gemert11003103
5.Staphorst11003103
6.Kozakken Boys11002003
7.Rijnsb.Boys11002003
8.Harkemase Boys11003203
9.SteDoCo11003203
10.ADO '2011002103
11.DOVO11002103
12.OSS'2011002103
13.De Treffers11002103
14.ASWH11001003
15.Unitas11001003
16.Westlandia11001003
17.DVS'33 Ermelo10102201
18.Noordwijk10102201
19.Achilles Veen10102201
20.DTS '35 Ede 110102201
21.ACV10101101
22.Hercules10101101
23.AFC10101101
24.GVVV10101101
25.IJsselmeervogels10101101
26.FC Lisse10101101
27.Sportlust '4610101101
28.VVOG10101101
29.Capelle10100001
30.Excelsior M10100001
31.HHC Hardenberg10100001
32.OFC10100001
33.Sliedrecht 110100001
34.Sparta Nijkerk10100001
35.Hoek10012300
36.Katwijk10012300
37.Goes10011200
38.HSC '2110011200
39.Kon. HFC10011200
40.ODIN 5910011200
41.Hoogland10010100
42.Quick10010100
43.Ter Leede10010100
44.Dongen10011300
45.TEC10011300
46.Groene Ster10010200
47.Quick Boys10010200
48.UNA10012500
49.VVSB10011400
50.Scheveningen10010300

Team nieuws

Quick schiet niets op met gelijkspel

Zondag 14 november 2021

Op de eerste dag dat er geen publiek meer aanwezig mocht zijn langs de lijn, moesten de Haantjes afreizen naar Beverwijk voor het treffen met hekkensluiter DEM. Die laatste ploeg had de afgelopen twee wedstrijden in een overwinning omgezet, terwijl de Haantjes al viermaal op rij verloren. Dit treffen in de staart van de Derde Divisie bleek toch leuker dan in eerste instantie verwacht, daar beide ploegen maar lastig tot scoren kunnen komen. Vandaag toch nog vier doelpunten, al waren die eerlijk verdeeld over beide teams.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 12 februari
16:00 – 20:00
Bardienst zaterdag: Quick 1
Zaterdag 2 april
16:00 – 20:00
Bardienst zaterdag: Quick 1
Zaterdag 21 mei
16:00 – 20:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e divisie B".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".