Quick 1

11e in poule 3e divisie B
13e in poule 3e divisie B (periode 1)
12e in poule 3e divisie B (periode 2)
1e in poule 3e divisie B (periode 3)
49e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
3
TOGB
0
UNA
2
Gemert
1
Blauw Geel'38/JUMBO
1
Baronie
3
SV Meerssen
2
Groene Ster
1
Quick
Zaterdag 6 april
1
Hoek
2
OJC ROSMALEN
3
Kloetinge
0
AWC
5
TEC
0
Sportlust '46
2
Unitas
3
SteDoCo
0
OSS'20
3
Barendrecht
Maandag 1 april
3
TEC
3
Hoek
Zaterdag 30 maart
0
AWC
1
TOGB
2
Blauw Geel'38/JUMBO
1
OJC ROSMALEN
3
Quick
2
Unitas
0
Barendrecht
2
Gemert
4
SteDoCo
0
Baronie
0
Sportlust '46
1
Groene Ster
1
UNA
1
TEC
3
SV Meerssen
1
OSS'20
Vrijdag 29 maart
2
Kloetinge
1
Hoek

Wedstrijdschema

Quick 1
TEC 1
Thuis
14-04-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4333CO
Scheidsrechters: Afgeschermd
TOGB 1
Quick 1
Uit
21-04-2024 14:00
veld 1-TOGB
Nr. 4282CO
Scheidsrechters: M.G.J. (Thijs) Dogterom, Sportpark Het Hoge Land
TEC 1
Quick 1
Uit
25-04-2024 20:00
veld 1 - hoofdveld
Nr. 4341CO
Sportpark De Lok
Quick 1
Kloetinge 1
Thuis
04-05-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4334CO
AWC 1
Quick 1
Uit
12-05-2024 14:00
veld 1
Nr. 4538CO
Sportpark De Wijchert
Quick 1
UNA 1
Thuis
18-05-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4335CO
Sportlust '46 1
Quick 1
Uit
25-05-2024 18:00
veld 1
Nr. 4267CO
Sportpark Cromwijck

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht2818466128058
2.SteDoCo2817745725058
3.TEC2714855320050
4.Blauw Geel'38/JUMBO2714675232048
5.Sportlust '462813784330046
6.Gemert2813784949046
7.SV Meerssen2812885947044
8.TOGB28141134238043
9.Kloetinge2812793937043
10.UNA2811894238041
11.Quick27131135650040
12.Hoek2898116048035
13.OSS'202896133850033
14.OJC ROSMALEN28610123857028
15.Groene Ster2875162458026
16.AWC2775152251125
17.Unitas2855182951020
18.Baronie2841231974013
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SteDoCo129213012029
2.UNA128222414026
3.Barendrecht127142618022
4.Sportlust '46126332312021
5.TEC11551166020
6.TOGB126152017019
7.Gemert125431819019
8.Hoek125343120018
9.Blauw Geel'38/JUMBO125342820018
10.AWC124351320015
11.Kloetinge123541416014
12.OSS'20124261825014
13.Quick114162724013
14.SV Meerssen122642128012
15.Baronie123181428010
16.Groene Ster1223792209
17.Unitas12228102408
18.OJC ROSMALEN12156163308
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht11821277026
2.SV Meerssen117132410022
3.Blauw Geel'38/JUMBO10622177020
4.TEC116232710020
5.OSS'20115421713019
6.Sportlust '46115331611018
7.Hoek114522516017
8.SteDoCo11452137017
9.OJC ROSMALEN114521611017
10.Gemert115242021017
11.Kloetinge115241518017
12.Quick115061419015
13.TOGB114071319012
14.UNA11155101508
15.Unitas1122781608
16.Groene Ster1122793208
17.AWC1022672017
18.Baronie11101043003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick5401157012
2.SteDoCo5401146012
3.Kloetinge5401103012
4.TOGB540192012
5.TEC5311104010
6.SV Meerssen5311149010
7.Barendrecht531183010
8.Gemert5311119010
9.Blauw Geel'38/JUMBO531175010
10.Groene Ster53026409
11.UNA52128907
12.Sportlust '4652124707
13.Unitas5113111104
14.OJC ROSMALEN510461303
15.AWC510421103
16.Hoek500541200
17.OSS'20500531200
18.Baronie500511600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groene Ster11006003
2.Kloetinge11006003
3.Eemdijk11005003
4.Blauw Geel'38/JUMBO11005103
5.OJC ROSMALEN11005103
6.Scherpenzeel11005103
7.Unitas11004003
8.SV Meerssen11003003
9.Gemert11004203
10.Nuenen11004203
11.Westlandia11003103
12.Sparta Nijkerk11002003
13.Sportlust '4611002003
14.RKAV Volendam11002003
15.Hoek11003203
16.Barendrecht11002103
17.Hercules11002103
18.HVCH11002103
19.IJsselmeervogels11002103
20.d' Olde Veste'54 111002103
21.Staphorst11002103
22.DVS'33 Ermelo11001003
23.Hoogeveen11001003
24.Jubbega 110103301
25.UNA10103301
26.VVSB10102201
27.Rijnvogels10102201
28.TEC10101101
29.DOVO10101101
30.Bon Boys 110101101
31.Harkemase Boys10101101
32.HSC '2110101101
33.SJC10101101
34.csv Apeldoorn 110100001
35.DEM10100001
36.ODIN 5910100001
37.XerxesDZB 110100001
38.SteDoCo10012300
39.AGB 110011200
40.AWC10011200
41.Berkum10011200
42.Genemuiden SC10011200
43.TOGB10011200
44.Veensche Boys 110011200
45.Baronie10010100
46.Urk10010100
47.Chevremont 110012400
48.Kampong10012400
49.Quick10011300
50.Nieuwkoop 110010200
51.ONS Sneek 110010200
52.Purmersteijn10010200
53.Avanti'31 110010300
54.OSS'2010011500
55.SVOD'22 110011500
56.Zwaluw VFC 110011500
57.Blauw Wit '34 110010400
58.Bunde 110010500
59.BOL10010600
60.R.K.S.V. Groen Wit 110010600

Team nieuws

Quick gaat kopje onder bij Groene Ster

Zondag 7 april

Na een rit van ruim drie uur kwamen de Haantjes aan bij het sportpark van Groene Ster, diep in Zuid-Limburg in Heerlerheide. Ook daar was het heerlijk weer en wellicht zelfs wel iets te warm voor de spelers op de nepsprieten. De aanwezige toeschouwers konden genieten van een gelijk opgaande wedstrijd, waarbij Quick haar niveau niet haalde en de thuisploeg een verdiende overwinning pakte.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (4)

Spelers (21)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 13 april
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

AWCBarBarBlaGemGroHoeKloOJCOSSQuiSVMSpoSteTECTOGUNAUni
AWC1 - 03 - 01 - 21 - 02 - 02 - 20 - 20 - 40 - 30 - 40 - 12 - 0
Barendrecht6 - 00 - 00 - 23 - 45 - 03 - 00 - 12 - 15 - 21 - 00 - 03 - 13 - 12 - 0
Baronie1 - 02 - 40 - 11 - 30 - 20 - 10 - 41 - 30 - 60 - 20 - 42 - 30 - 32 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO3 - 32 - 24 - 02 - 31 - 02 - 00 - 22 - 12 - 02 - 11 - 21 - 43 - 13 - 1
Gemert0 - 04 - 17 - 02 - 13 - 10 - 43 - 11 - 11 - 43 - 32 - 11 - 30 - 42 - 12 - 1
Groene Ster1 - 32 - 21 - 02 - 20 - 11 - 53 - 12 - 10 - 00 - 20 - 101 - 23 - 11 - 2
Hoek4 - 01 - 33 - 11 - 24 - 11 - 11 - 21 - 24 - 11 - 10 - 22 - 22 - 22 - 3
Kloetinge3 - 02 - 02 - 41 - 11 - 12 - 11 - 11 - 13 - 11 - 03 - 02 - 10 - 22 - 1
OJC ROSMALEN0 - 00 - 21 - 41 - 52 - 22 - 21 - 42 - 20 - 01 - 42 - 01 - 22 - 21 - 1
OSS'201 - 00 - 31 - 52 - 20 - 12 - 11 - 05 - 23 - 30 - 10 - 21 - 14 - 11 - 52 - 1
Quick1 - 20 - 42 - 30 - 35 - 06 - 01 - 64 - 13 - 24 - 13 - 01 - 01 - 03 - 2
SV Meerssen2 - 03 - 13 - 20 - 04 - 25 - 11 - 14 - 23 - 15 - 11 - 32 - 24 - 01 - 1
Sportlust '460 - 12 - 02 - 14 - 10 - 11 - 13 - 14 - 23 - 10 - 22 - 21 - 11 - 01 - 0
SteDoCo0 - 24 - 01 - 11 - 33 - 22 - 04 - 11 - 02 - 10 - 11 - 11 - 01 - 15 - 0
TEC3 - 00 - 00 - 00 - 20 - 03 - 31 - 12 - 01 - 05 - 01 - 03 - 02 - 1
TOGB3 - 01 - 22 - 03 - 02 - 03 - 02 - 10 - 12 - 11 - 01 - 30 - 23 - 03 - 0
UNA1 - 10 - 13 - 12 - 10 - 01 - 00 - 12 - 21 - 03 - 11 - 14 - 23 - 2
Unitas4 - 12 - 30 - 20 - 02 - 01 - 30 - 21 - 11 - 11 - 12 - 31 - 21 - 00 - 1
AGBAWCAvaBOLBarBarBerBlaBlaBonBunCheDEMDOVDVSEemGemGenGroHSCHVCHarHerHoeHooIJsJubKamKloNieNueODIOJCONSOSSPurQuiRKSRKARijSJCSVMSVOSchSpaSpoStaSteTECTOGUNAUniUrkVVSVeeWesXerZwacsvd'O
AGB 11 - 2
AWC1 - 2
Avanti'31 10 - 3
BOL
Barendrecht2 - 1
Baronie0 - 1
Berkum
Blauw Geel'38/JUMBO5 - 1
Blauw Wit '34 1
Bon Boys 1
Bunde 1
Chevremont 1
DEM1 - 0
DOVO
DVS'33 Ermelo1 - 0
Eemdijk5 - 0
Gemert
Genemuiden SC
Groene Ster6 - 0
HSC '213 - 4
HVCH
Harkemase Boys
Hercules2 - 1
Hoek3 - 2
Hoogeveen
IJsselmeervogels2 - 1
Jubbega 13 - 5
Kampong2 - 4
Kloetinge6 - 0
Nieuwkoop 10 - 2
Nuenen4 - 2
ODIN 59
OJC ROSMALEN5 - 1
ONS Sneek 1
OSS'20
Purmersteijn0 - 2
Quick
R.K.S.V. Groen Wit 1
RKAV Volendam
Rijnvogels
SJC2 - 1
SV Meerssen
SVOD'22 1
Scherpenzeel
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst
SteDoCo
TEC1 - 1 (3
TOGB
UNA
Unitas4 - 0
Urk
VVSB3 - 3 (4
Veensche Boys 11 - 2
Westlandia3 - 1
XerxesDZB 1
Zwaluw VFC 11 - 5
csv Apeldoorn 11 - 0
d' Olde Veste'54 1