MO17-1

2e in poule 1e klasse (3e fase) 03
1e in poule 1e klasse (2e fase) 04
5e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
2
Die Haghe MO17-1
0
FC 's-Gravenzande MO17-2
3
Naaldwijk MO17-1
4
Maasdijk MO17-1
3
Quick MO17-1
2
Excelsior M. MO17-1

Wedstrijdschema

Quick MO17-1
Naaldwijk MO17-1
Thuis
09-03-2024 15:15
Veld 3
Nr. 118345CO
VDL MO17-1
Quick MO17-1
Uit
16-03-2024 11:30
veld 3
Nr. 118385CO
Sportpark VDL
Quick MO17-1
DSVP MO17-1
Thuis
20-03-2024 20:00
Veld 2
Nr.
Haaglanden Cup
Excelsior M. MO17-1
Quick MO17-1
Uit
23-03-2024 11:00
veld 2
Nr. 118392CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Excelsior M. MO17-1
Quick MO17-1
Uit
23-03-2024 11:15
veld 2
Nr. 118392CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Quick MO17-1
S.V. Den Hoorn MO17-1
Thuis
06-04-2024 13:15
Veld 3
Nr. 118347CO
Quick MO17-1
VDL MO17-1
Thuis
13-04-2024 15:15
Veld 3
Nr. 118348CO
Naaldwijk MO17-1
Quick MO17-1
Uit
20-04-2024 12:30
veld 3
Nr. 118364CO
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Die Haghe MO17-1
Quick MO17-1
Uit
11-05-2024 10:30
veld 7-Die Haghe
Nr. 118371CO
Sportpark Ockenburgh
Quick MO17-1
Maasdijk MO17-1
Thuis
18-05-2024 13:15
Veld 4
Nr. 118344CO
FC 's-Gravenzande MO17-2
Quick MO17-1
Uit
25-05-2024 12:45
veld 5
Nr. 118350CO
Juliana Sportpark

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Maasdijk MO17-14400198012
2.Quick MO17-154011914012
3.Naaldwijk MO17-153111510010
4.Die Haghe MO17-1521212807
5.FC 's-Gravenzande MO17-231022603
6.Excelsior M. MO17-1301291101
7.S.V. Den Hoorn MO17-1301291501
8.VDL MO17-1400411400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick MO17-175201810017
2.Maasdijk MO17-174122017013
3.Die Haghe MO17-173221910011
4.FC 's-Gravenzande MO17-16312157010
5.Naaldwijk MO17-1721482007
6.Excelsior M. MO17-15122131105
7.KMD MO17-1611491704
8.Sportclub Monster MO17-1510471703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Concordia MO17-16501215015
2.Die Haghe MO17-16501177015
3.FC 's-Gravenzande MO17-16303131209
4.DSVP MO17-26303121309
5.Quick MO17-16213121707
6.Maasdijk MO17-16204131906
7.KMD MO17-1612371605
8.VOC MO17-1611471304

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 4 (ABCD)
wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DieExcFC'MaaNaaQuiSVDVDL
Die Haghe MO17-12 - 04 - 0
Excelsior M. MO17-13 - 44 - 4
FC 's-Gravenzande MO17-22 - 0
Maasdijk MO17-13 - 26 - 2
Naaldwijk MO17-11 - 13 - 4
Quick MO17-14 - 33 - 24 - 0
S.V. Den Hoorn MO17-12 - 53 - 6
VDL MO17-11 - 60 - 2
DieExcFC'KMDMaaNaaQuiSpo
Die Haghe MO17-12 - 26 - 26 - 0
Excelsior M. MO17-14 - 01 - 21 - 2
FC 's-Gravenzande MO17-12 - 23 - 07 - 1
KMD MO17-11 - 31 - 21 - 1
Maasdijk MO17-12 - 17 - 22 - 33 - 2
Naaldwijk MO17-10 - 42 - 21 - 33 - 1
Quick MO17-11 - 05 - 51 - 04 - 1
Sportclub Monster MO17-12 - 0
ConDSVDieFC'KMDMaaQuiVOC
Concordia MO17-13 - 14 - 03 - 1
DSVP MO17-21 - 05 - 21 - 4
Die Haghe MO17-14 - 22 - 12 - 1
FC 's-Gravenzande MO17-12 - 13 - 13 - 1
KMD MO17-10 - 63 - 10 - 0
Maasdijk MO17-11 - 54 - 34 - 1
Quick MO17-10 - 50 - 24 - 4
VOC MO17-10 - 23 - 12 - 3