JO19-1

7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ
2e in poule Divisie 1 A
1e in poule Divisie 2 A
2e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 3
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
4
SC Feyenoord JO19-1
3
UNA JO19-1
1
Barendrecht JO19-1
2
Kloetinge JO19-1
4
TSC JO19-1
2
JEKA JO19-1
1
SC 't Zand JO19-1
3
Quick JO19-1
Zaterdag 24 februari
3
Quick JO19-1
1
TSC JO19-1
1
Kloetinge JO19-1
2
SC Feyenoord JO19-1
0
UNA JO19-1
1
SC 't Zand JO19-1
3
JEKA JO19-1
2
Barendrecht JO19-1
1
sv Poortugaal JO19-1
3
KMD JO19-1

Wedstrijdschema

Quick JO19-1
KMD JO19-1
Thuis
06-03-2024 20:30
veld 1
Nr.
haaglandencup
Quick JO19-1
UNA JO19-1
Thuis
09-03-2024 14:30
Veld 2
Nr. 142046CO
Scheidsrechters: R.G.N.M. (Ruud) Droog
SC Feyenoord JO19-1
Quick JO19-1
Uit
16-03-2024 15:00
veld 2
Nr. 142073CO
Scheidsrechters: R.H. (Ron) Karremans, Sportpark Varkenoord
Quick JO19-1
SC 't Zand JO19-1
Thuis
23-03-2024 13:00
Veld 1
Nr. 142044CO
TSC JO19-1
Quick JO19-1
Uit
06-04-2024 14:30
veld 3 - Kunstgras 1
Nr. 142087CO
Sportpark De Warande
Quick JO19-1
SC Feyenoord JO19-1
Thuis
13-04-2024 11:45
Veld 1
Nr. 142048CO
UNA JO19-1
Quick JO19-1
Uit
20-04-2024 15:15
veld 1
Nr. 142059CO
Sportpark Zeelst
Quick JO19-1
JEKA JO19-1
Thuis
11-05-2024 16:45
Veld 1
Nr. 142045CO
Kloetinge JO19-1
Quick JO19-1
Uit
18-05-2024 13:30
veld 1
Nr. 142080CO
Sportpark Wesselopark
Quick JO19-1
Barendrecht JO19-1
Thuis
25-05-2024 14:15
Veld 1
Nr. 142047CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO19-100000000
2.BVCB JO19-100000000
3.SC Feyenoord JO19-100000000
4.Forum Sport JO19-100000000
5.HBS JO19-100000000
6.Jodan Boys, de JO19-100000000
7.Quick JO19-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SC Feyenoord JO19-15311108010
2.Quick JO19-152309509
3.SC 't Zand JO19-153028709
4.Kloetinge JO19-152219508
5.TSC JO19-15212111107
6.JEKA JO19-1521281207
7.UNA JO19-1511381004
8.Barendrecht JO19-1501471201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-11413106711040
2.GVAV-Rapiditas JO19-1147345134024
3.DZC '68 JO19-1146443122022
4.v.v. Dieren JO19-1146353029021
5.ATC '65 JO19-1145632827021
6.BVCB JO19-1143562137014
7.Jodan Boys, de JO19-114239163618
8.WV-HEDW JO19-1141112247204
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO19-111008103
2.Quick JO19-111003003
3.KMD JO19-111003103
4.Be Fair JO19-111004303
5.Wilhelmus JO19-211001003
6.SC Feyenoord JO19-111001103
7.Jodan Boys, de JO19-111000003
8.Verburch JO19-100000000
9.Voorschoten`97 JO19-110011100
10.BVCB JO19-110010000
11.Spirit JO19-110013400
12.Forum Sport JO19-110010100
13.sv Poortugaal JO19-110011300
14.VFC JO19-110010300
15.Barendrecht JO19-210011800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-111000003
2.HBS JO19-110010000

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (18)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ".

BarJEKKloQuiSC'SCFTSCUNA
Barendrecht JO19-11 - 22 - 22 - 3
JEKA JO19-13 - 21 - 12 - 1
Kloetinge JO19-14 - 01 - 22 - 2
Quick JO19-10 - 03 - 1
SC 't Zand JO19-11 - 33 - 1
SC Feyenoord JO19-11 - 04 - 3
TSC JO19-14 - 22 - 23 - 1
UNA JO19-12 - 00 - 1
ATCBVCDZCGVAJodQuiWVHvvD
ATC '65 JO19-10 - 01 - 04 - 26 - 22 - 24 - 32 - 2
BVCB JO19-13 - 22 - 21 - 51 - 10 - 23 - 12 - 2
DZC '68 JO19-12 - 22 - 01 - 13 - 11 - 57 - 01 - 3
GVAV-Rapiditas JO19-12 - 26 - 21 - 13 - 25 - 79 - 25 - 1
Jodan Boys, de JO19-11 - 13 - 20 - 11 - 30 - 53 - 11 - 1
Quick JO19-13 - 07 - 04 - 03 - 03 - 011 - 23 - 0
WV-HEDW JO19-11 - 23 - 30 - 35 - 94 - 00 - 91 - 3
v.v. Dieren JO19-14 - 01 - 22 - 72 - 02 - 11 - 36 - 1
BVCBarBarBeFForJodKMDQuiSCFSpiVFCVooWilsvP
BVCB JO19-10 - 0 (3
Barendrecht JO19-1
Barendrecht JO19-21 - 8
Be Fair JO19-14 - 3
Forum Sport JO19-10 - 1
Jodan Boys, de JO19-1
KMD JO19-1
Quick JO19-1
SC Feyenoord JO19-1
Spirit JO19-1
VFC JO19-10 - 3
Voorschoten`97 JO19-11 - 1 (1
Wilhelmus JO19-2
sv Poortugaal JO19-11 - 3
HBSQui
HBS JO19-1
Quick JO19-10 - 0 (5