JO18-1

1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 poulefase Groep 1 15
3e in poule Divisie 5 D
3e in poule Divisie 5 C
4e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1e ronde Groep 1 3
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
1
HBS JO18-1
0
Quick JO18-1
0
Hillegersberg, vv JO18-1
9
Excelsior M. JO18-1
2
Alexandria'66 JO18-1
1
JVOZ JO18-1
Zaterdag 24 februari
1
Sparta (AV) JO18-1
2
Alexandria'66 JO18-1
Dinsdag 20 februari
0
Valken'68 JO18-1
6
Spartaan'20 JO18-1

Wedstrijdschema

JVOZ JO18-1
Quick JO18-1
Uit
09-03-2024 13:00
veld 1
Nr. 115409CO
Scheidsrechters: D.P.J. (Dies) de Korte, Sportpark Baskensburg
Quick JO18-1
Excelsior M. JO18-1
Thuis
16-03-2024 14:00
Veld 1
Nr. 115400CO
FC 's-Gravenzande JO18-1
Quick JO18-1
Uit
20-03-2024 20:00
Nr.
haaglanden cup
Quick JO18-1
HBS JO18-1
Thuis
23-03-2024 10:45
Veld 1
Nr. 115403CO
Alexandria'66 JO18-1
Quick JO18-1
Uit
06-04-2024 16:15
veld 4
Nr. 115380CO
Sportpark Oosterflank
Excelsior M. JO18-1
Quick JO18-1
Uit
13-04-2024 11:30
veld 1
Nr. 115387CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Quick JO18-1
JVOZ JO18-1
Thuis
20-04-2024 14:00
Veld 1
Nr. 115402CO
Quick JO18-1
Smitshoek JO18-1
Thuis
11-05-2024 16:45
Veld 2
Nr. 115404CO
Sparta (AV) JO18-1
Quick JO18-1
Uit
18-05-2024 15:00
veld 2
Nr. 115394CO
Sportcomplex Nieuw Terbregge
Quick JO18-1
Hillegersberg, vv JO18-1
Thuis
25-05-2024 16:30
Veld 1
Nr. 115398CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO18-111004003
2.HBS JO18-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior M. JO18-15410181013
2.Alexandria'66 JO18-15401107012
3.Quick JO18-15311104010
4.HBS JO18-1520331106
5.vv Smitshoek JO18-141217505
6.Sparta (AV) JO18-141126604
7.JVOZ JO18-15113101204
8.Hillegersberg, vv JO18-1500542200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO18-11410134819031
2.Excelsior M. JO18-11410134921031
3.Quick JO18-1147163320022
4.Sparta (AV) JO18-1147343118420
5.Alexandria'66 JO18-1146173332019
6.FC 's-Gravenzande JO18-1145273242017
7.FC Skillz JO18-1144192755013
8.FC Zoetermeer JO18-1141211166214
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO18-111007103
2.Spartaan'20 JO18-111006003
3.Rohda '76 JO18-111005003
4.Quick JO18-111004003
5.ASC JO18-111002003
6.Hillegersberg, vv JO18-111002003
7.Sportlust '46 JO18-110102201
8.Sparta (AV) JO18-110102201
9.Quick Boys JO18-110101101
10.FC Skillz JO18-110101101
11.DUNO JO18-110010200
12.Excelsior M. JO18-110010200
13.Nieuwerkerk JO18-110010400
14.BZC / Zuiderpark JO18-110010500
15.Meerburg JO18-110011700
16.Valken'68 JO18-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO18-111001003
2.Noordwijk JO18-110010100

Teambegeleiders (4)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 3 maart
13:30 – 16:30
Bardienst O18/19-jeugd: Quick JO18-1
Zondag 7 april
13:30 – 16:30
Bardienst O18/19-jeugd: Quick JO18-1

Team resultaten

HBSQui
HBS JO18-1
Quick JO18-14 - 0
AleExcHBSHilJVOQuiSpavvS
Alexandria'66 JO18-13 - 12 - 1
Excelsior M. JO18-16 - 01 - 01 - 0
HBS JO18-11 - 21 - 0
Hillegersberg, vv JO18-10 - 90 - 10 - 4
JVOZ JO18-15 - 32 - 2
Quick JO18-13 - 11 - 1
Sparta (AV) JO18-11 - 24 - 2
vv Smitshoek JO18-11 - 13 - 01 - 2
AleExcFC'FCSFCZQuiSpaSpa
Alexandria'66 JO18-13 - 23 - 56 - 02 - 11 - 11 - 22 - 5
Excelsior M. JO18-14 - 33 - 02 - 09 - 04 - 03 - 02 - 4
FC 's-Gravenzande JO18-11 - 51 - 58 - 44 - 12 - 41 - 13 - 1
FC Skillz JO18-11 - 33 - 64 - 04 - 41 - 02 - 74 - 2
FC Zoetermeer JO18-10 - 21 - 65 - 30 - 30 - 81 - 53 - 3
Quick JO18-12 - 10 - 11 - 25 - 17 - 02 - 00 - 3
Sparta (AV) JO18-13 - 12 - 21 - 14 - 04 - 00 - 10 - 2
Spartaan'20 JO18-15 - 04 - 04 - 18 - 02 - 04 - 21 - 2
ASCBZCDUNExcFCSHilMeeNieQuiQuiRohSpaSpaSpoTOGVal
ASC JO18-12 - 0
BZC / Zuiderpark JO18-10 - 5
DUNO JO18-1
Excelsior M. JO18-1
FC Skillz JO18-11 - 1 (8
Hillegersberg, vv JO18-12 - 0
Meerburg JO18-1
Nieuwerkerk JO18-10 - 4
Quick Boys JO18-1
Quick JO18-1
Rohda '76 JO18-1
Sparta (AV) JO18-1
Spartaan'20 JO18-1
Sportlust '46 JO18-12 - 2 (10
TOGB JO18-17 - 1
Valken'68 JO18-10 - 6
NooQui
Noordwijk JO18-10 - 1
Quick JO18-1