JO17-1

3e in poule 2e divisie A
1e in poule Groep 1 5
3e in poule Groep 1 1e KO ronde
13e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
2e in poule Groep 1 1/8e Finale
4e in poule Groep 1 1/4e Finale
1e in poule Groep 1 1/2 Finale
1e in poule Groep 1 Finale JO17 A-categorie
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
Be Quick 1887 JO17-1
0
Quick Boys JO17-1
4
Argon JO17-1
1
Buitenveldert sc. JO17-1
4
Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1
1
Zeeburgia avv JO17-1
1
Hercules JO17-1
3
Waterwijk asc JO17-1
0
DWS afc JO17-1
7
Quick JO17-1
2
Koninklijke HFC JO17-1
0
ARC JO17-1
Maandag 15 april
0
DSO JO17-1
3
Quick JO17-1
Woensdag 17 april
0
Jodan Boys, de JO17-1
3
Spijkenisse JO17-1

Wedstrijdschema

Quick JO17-1
Koninklijke HFC JO17-1
Thuis
04-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12605939CO
Hercules JO17-1
Quick JO17-1
Uit
11-05-2019 13:00
Nr. 12606038CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick JO17-1
Be Quick 1887 JO17-1
Thuis
18-05-2019 13:00
Veld 1
Nr. 12605940CO
Argon JO17-1
Quick JO17-1
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 12606028CO
Sportpark: Hoofdweg 85 B, 3641 PR MIJDRECHT
Spijkenisse JO17-1
Quick JO17-1
Uit
01-06-2019 15:15
Nr. 13574733BE
Sportpark: Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC JO17-11813234616041
2.Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-11812334914039
3.Quick JO17-11812334615039
4.Hercules JO17-1189364339030
5.DWS afc JO17-1187742528028
6.Waterwijk asc JO17-1186663129024
7.Zeeburgia avv JO17-1185853534023
8.Argon JO17-1186482630022
9.ARC JO17-1185493039019
10.Be Quick 1887 JO17-11844102242016
11.Quick Boys JO17-11833121749012
12.Buitenveldert sc. JO17-1181314134806
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO17-133009109
2.VELO JO17-1320111306
3.Den Hoorn JO17-130123701
4.GDA JO17-1301221401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ter Leede JO17-111007103
2.Groeneweg JO17-111005003
3.Quick JO17-111005003
4.DHC JO17-111005103
5.FC Lisse JO17-111004003
6.LYRA JO17-111004003
7.Jodan Boys, de JO17-111005203
8.Excelsior M. JO17-111004103
9.Spartaan'20 JO17-211004103
10.VOC JO17-111004103
11.Rijnsburgse Boys JO17-111005303
12.Alexandria'66 JO17-111003103
13.Spijkenisse JO17-111002003
14.VVSB JO17-111004303
15.Spartaan'20 O1711003203
16.Die Haghe JO17-111002103
17.Hellevoetsluis JO17-111002103
18.Excelsior R. JO17-111001003
19.Jodan Boys, de JO17-211001003
20.Noordwijk JO17-111001003
21.CVV Zwervers JO17-111003303
22.DSO JO17-111001103
23.Wilhelmus JO17-111001103
24.Excelsior M. JO17-210013300
25.Quick Boys JO17-210011100
26.Quick Boys JO17-110011100
27.Forum Sport JO17-110013400
28.Nieuwenhoorn JO17-110012300
29.DCV JO17-110011200
30.VELO JO17-110011200
31.Barendrecht JO17-210010100
32.HBS JO17-110010100
33.Olympia JO17-110010100
34.ARC JO17-110013500
35.sv Poortugaal JO17-110011300
36.Feyenoord, sc JO17-110010200
37.RCL JO17-110012500
38.MVV '27 JO17-110011400
39.Smitshoek JO17-210011400
40.Voorschoten`97 JO17-110011400
41.VFC JO17-110011500
42.DSVP JO17-110010400
43.Haastrecht JO17-110010400
44.BVCB JO17-110010500
45.Wippolder JO17-110010500
46.RKAVV JO17-110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSO JO17-1110010003
2.Rijnsburgse Boys JO17-111004003
3.Jodan Boys, de JO17-111005203
4.LYRA JO17-111002103
5.Spartaan'20 O1711001003
6.Ter Leede JO17-111001103
7.Excelsior M. JO17-100000000
8.Excelsior R. JO17-100000000
9.Groeneweg JO17-100000000
10.Hellevoetsluis JO17-100000000
11.Jodan Boys, de JO17-200000000
12.FC Lisse JO17-100000000
13.Quick JO17-100000000
14.Spartaan'20 JO17-200000000
15.Spijkenisse JO17-100000000
16.CVV Zwervers JO17-100000000
17.Alexandria'66 JO17-110011100
18.DHC JO17-110011200
19.Wilhelmus JO17-110010100
20.Noordwijk JO17-110012500
21.VOC JO17-110010400
22.VVSB JO17-1100101000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSO JO17-111004003
2.Quick JO17-111004003
3.Jodan Boys, de JO17-211003103
4.Spartaan'20 JO17-211003103
5.Jodan Boys, de JO17-111004303
6.FC Lisse JO17-111001003
7.CVV Zwervers JO17-111001003
8.Excelsior R. JO17-100000000
9.Spijkenisse JO17-100000000
10.Spartaan'20 O1710013400
11.Rijnsburgse Boys JO17-110010100
12.Ter Leede JO17-110010100
13.Excelsior M. JO17-110011300
14.Groeneweg JO17-110011300
15.Hellevoetsluis JO17-110010400
16.LYRA JO17-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO17-111002003
2.DSO JO17-111004303
3.Jodan Boys, de JO17-111004303
4.Quick JO17-111001003
5.FC Lisse JO17-110013400
6.CVV Zwervers JO17-110013400
7.Jodan Boys, de JO17-210010100
8.Spartaan'20 JO17-210010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO17-111003003
2.Spijkenisse JO17-111003003
3.DSO JO17-110010300
4.Jodan Boys, de JO17-110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO17-100000000
2.Spijkenisse JO17-100000000

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 4 (ABCD)
do
18:15
-
19:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ARCArgBeQBuiDWSHerKonQuiQuiStiWatZee
ARC JO17-11 - 02 - 42 - 2
Argon JO17-14 - 12 - 20 - 3
Be Quick 1887 JO17-11 - 20 - 33 - 01 - 1
Buitenveldert sc. JO17-11 - 00 - 00 - 1
DWS afc JO17-12 - 21 - 13 - 00 - 7
Hercules JO17-14 - 13 - 11 - 31 - 5
Koninklijke HFC JO17-12 - 03 - 13 - 16 - 0
Quick Boys JO17-10 - 13 - 20 - 3
Quick JO17-11 - 01 - 00 - 12 - 1
Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-13 - 00 - 15 - 14 - 1
Waterwijk asc JO17-11 - 11 - 20 - 3
Zeeburgia avv JO17-10 - 13 - 03 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8e Finale".

CVVDSOFCLJodQuiSpaSpi
CVV Zwervers JO17-13 - 4
DSO JO17-14 - 3
FC Lisse JO17-1
Jodan Boys, de JO17-2
Quick JO17-11 - 0
Spartaan'20 JO17-2
Spijkenisse JO17-12 - 0
DSOJodQuiSpi
DSO JO17-10 - 3
Jodan Boys, de JO17-10 - 3
Quick JO17-1
Spijkenisse JO17-1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 Finale JO17 A-categorie".