JO17-1

1e in poule 2e divisie A
1e in poule Groep 1 5
3e in poule Groep 1 1e KO ronde
14e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 1 december
3
Be Quick 1887 JO17-1
1
Buitenveldert sc. JO17-1
0
Argon JO17-1
2
ARC JO17-1
1
Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1
1
Quick JO17-1
3
Hercules JO17-1
0
Quick Boys JO17-1
0
DWS afc JO17-1
1
Waterwijk asc JO17-1
4
Koninklijke HFC JO17-1
0
Zeeburgia avv JO17-1
Zaterdag 8 december
1
Buitenveldert sc. JO17-1
2
Argon JO17-1
0
Zeeburgia avv JO17-1
7
Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1
2
ARC JO17-1
2
Koninklijke HFC JO17-1
2
Quick JO17-1
0
DWS afc JO17-1
2
Waterwijk asc JO17-1
2
Hercules JO17-1
3
Quick Boys JO17-1
3
Be Quick 1887 JO17-1

Wedstrijdschema

Quick JO17-1
Excelsior M. JO17-1
Thuis
19-01-2019 12:00
Nr.
Quick JO17-1
ARC JO17-1
Thuis
09-02-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12605935CO
Zeeburgia avv JO17-1
Quick JO17-1
Uit
16-02-2019 12:15
Nr. 12605969CO
Sportpark: Kruislaan 244, 1098 SM AMSTERDAM
Quick JO17-1
Quick Boys JO17-1
Thuis
09-03-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12605936CO
Buitenveldert sc. JO17-1
Quick JO17-1
Uit
16-03-2019 12:00
Nr. 12605948CO
Sportpark: Gustav Mahlerlaan 2009, 1081 LB AMSTERDAM
Quick JO17-1
Waterwijk asc JO17-1
Thuis
23-03-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12605937CO
Quick JO17-1
Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1
Thuis
06-04-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12605938CO
DWS afc JO17-1
Quick JO17-1
Uit
13-04-2019 13:00
Nr. 12606004CO
Sportpark: Sportpark Spieringhorn 1, 1043 AA AMSTERDAM
Quick JO17-1
Koninklijke HFC JO17-1
Thuis
04-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12605939CO
Hercules JO17-1
Quick JO17-1
Uit
11-05-2019 13:00
Nr. 12606038CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick JO17-1
Be Quick 1887 JO17-1
Thuis
18-05-2019 13:00
Veld 1
Nr. 12605940CO
Argon JO17-1
Quick JO17-1
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 12606028CO
Sportpark: Hoofdweg 85 B, 3641 PR MIJDRECHT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO17-1118213510026
2.Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-1116323211021
3.Koninklijke HFC JO17-1116232514020
4.Hercules JO17-1116232724020
5.DWS afc JO17-1115421711019
6.Waterwijk asc JO17-1114522115017
7.ARC JO17-1114342423015
8.Zeeburgia avv JO17-1112632025012
9.Argon JO17-1113261520011
10.Be Quick 1887 JO17-1113261531011
11.Quick Boys JO17-111137113306
12.Buitenveldert sc. JO17-11102993402
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO17-133009109
2.VELO JO17-1320111306
3.Den Hoorn JO17-130123701
4.GDA JO17-1301221401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ter Leede JO17-111007103
2.Groeneweg JO17-111005003
3.Quick JO17-111005003
4.DHC JO17-111005103
5.FC Lisse JO17-111004003
6.LYRA JO17-111004003
7.Jodan Boys, de JO17-111005203
8.Excelsior M. JO17-111004103
9.Spartaan'20 JO17-211004103
10.VOC JO17-111004103
11.Rijnsburgse Boys JO17-111005303
12.Alexandria'66 JO17-111003103
13.Spijkenisse JO17-111002003
14.VVSB JO17-111004303
15.Spartaan'20 O1711003203
16.Die Haghe JO17-111002103
17.Hellevoetsluis JO17-111002103
18.Excelsior R. JO17-111001003
19.Jodan Boys, de JO17-211001003
20.Noordwijk JO17-111001003
21.CVV Zwervers JO17-111003303
22.DSO JO17-111001103
23.Wilhelmus JO17-111001103
24.Excelsior M. JO17-210013300
25.Quick Boys JO17-210011100
26.Quick Boys JO17-110011100
27.Forum Sport JO17-110013400
28.Nieuwenhoorn JO17-110012300
29.DCV JO17-110011200
30.VELO JO17-110011200
31.Barendrecht JO17-210010100
32.HBS JO17-110010100
33.Olympia JO17-110010100
34.ARC JO17-110013500
35.sv Poortugaal JO17-110011300
36.Feyenoord, sc JO17-110010200
37.RCL JO17-110012500
38.MVV '27 JO17-110011400
39.Smitshoek JO17-210011400
40.Voorschoten`97 JO17-110011400
41.VFC JO17-110011500
42.DSVP JO17-110010400
43.Haastrecht JO17-110010400
44.BVCB JO17-110010500
45.Wippolder JO17-110010500
46.RKAVV JO17-110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO17-100000000
2.DHC JO17-100000000
3.Die Haghe JO17-100000000
4.DSO JO17-100000000
5.Excelsior M. JO17-100000000
6.Excelsior R. JO17-100000000
7.Groeneweg JO17-100000000
8.Hellevoetsluis JO17-100000000
9.Jodan Boys, de JO17-100000000
10.Jodan Boys, de JO17-200000000
11.FC Lisse JO17-100000000
12.LYRA JO17-100000000
13.Noordwijk JO17-100000000
14.Quick JO17-100000000
15.Rijnsburgse Boys JO17-100000000
16.Spartaan'20 O1700000000
17.Spartaan'20 JO17-200000000
18.Spijkenisse JO17-100000000
19.Ter Leede JO17-100000000
20.VOC JO17-100000000
21.VVSB JO17-100000000
22.Wilhelmus JO17-100000000
23.CVV Zwervers JO17-100000000

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 4 (ABCD)
do
18:15
-
19:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ARCArgBeQBuiDWSHerKonQuiQuiStiWatZee
ARC JO17-11 - 14 - 16 - 22 - 20 - 52 - 3
Argon JO17-10 - 21 - 21 - 10 - 21 - 14 - 1
Be Quick 1887 JO17-13 - 11 - 23 - 20 - 30 - 5
Buitenveldert sc. JO17-11 - 20 - 01 - 40 - 31 - 10 - 2
DWS afc JO17-13 - 03 - 11 - 02 - 00 - 1
Hercules JO17-13 - 25 - 21 - 43 - 01 - 0
Koninklijke HFC JO17-13 - 22 - 02 - 32 - 14 - 0
Quick Boys JO17-12 - 40 - 23 - 30 - 70 - 53 - 2
Quick JO17-14 - 05 - 22 - 03 - 41 - 1
Stichting Cambuur Leeuwarden JO17-11 - 07 - 03 - 31 - 12 - 2
Waterwijk asc JO17-12 - 13 - 22 - 21 - 10 - 12 - 2
Zeeburgia avv JO17-12 - 27 - 02 - 21 - 12 - 20 - 7

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".