JO13-2

10e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) D
1e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) F
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finale Groep 1 Laatste 8
5e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
11e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 VRIJ
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
TOGB JO13-1
0
Concordia JO13-1
3
FC 's-Gravenzande JO13-1
1
HBS JO13-2
1
RKAVV JO13-1JM
1
Quick JO13-2
1
Excelsior M. JO13-2
4
Die Haghe JO13-1
2
GSC ESDO JO13-1
1
Verburch JO13-1
3
S.V. Den Hoorn JO13-1
4
FC Skillz JO13-1
Zaterdag 13 april
2
Verburch JO13-1
2
TOGB JO13-1
0
Quick JO13-2
6
GSC ESDO JO13-1
2
Concordia JO13-1
0
HBS JO13-2
7
FC Skillz JO13-1
1
Excelsior M. JO13-2
0
S.V. Den Hoorn JO13-1
2
FC 's-Gravenzande JO13-1
1
Die Haghe JO13-1
0
RKAVV JO13-1JM
Woensdag 10 april
0
Spijkenisse JO13-1
2
Nootdorp JO13-1

Wedstrijdschema

S.V. Den Hoorn JO13-1
Quick JO13-2
Uit
11-05-2024 09:30
veld 3
Nr. 127220CO
Sportpark Den Hoorn
Quick JO13-2
Excelsior M. JO13-2
Thuis
25-05-2024 10:00
Veld 1
Nr. 127172CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GSC ESDO JO13-19720267023
2.Die Haghe JO13-19711279022
3.FC Skillz JO13-196213714020
4.TOGB JO13-195313215018
5.FC 's-Gravenzande JO13-194141418013
6.Verburch JO13-193332018012
7.Concordia JO13-193151022010
8.RKAVV JO13-1JM9234101309
9.S.V. Den Hoorn JO13-19306212909
10.Quick JO13-29135102306
11.Excelsior M. JO13-29135102706
12.HBS JO13-29027103202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO JO13-17601297018
2.FC Skillz JO13-17601209018
3.HBS JO13-274031614012
4.FC 's-Gravenzande JO13-174031615012
5.Verburch JO13-17304271609
6.Quick JO13-27304161809
7.GSC ESDO JO13-17205152206
8.HVV JO13-2700764400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-25410135013
2.HBS JO13-25320126011
3.Concordia JO13-1530212609
4.Wilhelmus JO13-25203121206
5.DHC JO13-15104102303
6.HVV JO13-35014101701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nootdorp JO13-111002003
2.ARC JO13-111002103
3.Quick Boys JO13-111001003
4.Blauw-Zwart JO13-111002203
5.NSVV JO13-110012200
6.Quick JO13-210011200
7.Sportclub Excelsior JO13-110010100
8.Spijkenisse JO13-110010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw-Zwart JO13-1110010203
2.Sportclub Excelsior JO13-111007003
3.Spijkenisse JO13-111006003
4.Quick Boys JO13-111005003
5.Quick JO13-211006403
6.Nootdorp JO13-111003103
7.NSVV JO13-111002103
8.ARC JO13-111001103
9.Spartaan'20 JO13-210011100
10.VELO JO13-110011200
11.HVV JO13-110014600
12.Sparta (AV) JO13-110011300
13.FC Oegstgeest JO13-110010500
14.Berkel JO13-110010600
15.Excelsior M. JO13-210010700
16.DSVP JO13-1100121000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO13-100000000
2.Berkel JO13-100000000
3.Blauw-Zwart JO13-100000000
4.DSVP JO13-100000000
5.Sportclub Excelsior JO13-100000000
6.Excelsior M. JO13-200000000
7.HVV JO13-100000000
8.Nootdorp JO13-100000000
9.NSVV JO13-100000000
10.FC Oegstgeest JO13-100000000
11.Quick JO13-200000000
12.Spartaan'20 JO13-200000000
13.Sparta (AV) JO13-100000000

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-2

Team resultaten

ConDieExcFC'FCSGSCHBSQuiRKASVDTOGVer
Concordia JO13-11 - 12 - 52 - 01 - 4
Die Haghe JO13-13 - 04 - 01 - 04 - 2
Excelsior M. JO13-21 - 40 - 20 - 11 - 14 - 1
FC 's-Gravenzande JO13-11 - 20 - 33 - 13 - 12 - 2
FC Skillz JO13-17 - 12 - 29 - 06 - 0
GSC ESDO JO13-12 - 05 - 02 - 04 - 22 - 1
HBS JO13-22 - 61 - 22 - 42 - 4
Quick JO13-21 - 10 - 61 - 10 - 3
RKAVV JO13-1JM1 - 14 - 11 - 21 - 11 - 1
S.V. Den Hoorn JO13-15 - 10 - 23 - 43 - 02 - 6
TOGB JO13-13 - 09 - 14 - 12 - 23 - 2
Verburch JO13-10 - 12 - 26 - 12 - 2
FC'FCSGSCHBSHVVQuiVELVer
FC 's-Gravenzande JO13-13 - 15 - 23 - 20 - 4
FC Skillz JO13-15 - 24 - 02 - 13 - 2
GSC ESDO JO13-10 - 27 - 22 - 1
HBS JO13-25 - 13 - 23 - 1
HVV JO13-21 - 40 - 30 - 50 - 10
Quick JO13-22 - 11 - 23 - 1
VELO JO13-14 - 13 - 13 - 1
Verburch JO13-13 - 010 - 28 - 22 - 4
ConDHCHBSHVVQuiWil
Concordia JO13-13 - 20 - 2
DHC JO13-10 - 70 - 33 - 5
HBS JO13-21 - 02 - 2
HVV JO13-34 - 52 - 5
Quick JO13-22 - 22 - 02 - 0
Wilhelmus JO13-21 - 24 - 22 - 4
ARCBlaNSVNooQuiQuiSpiSpo
ARC JO13-1
Blauw-Zwart JO13-1
NSVV JO13-12 - 2 (5
Nootdorp JO13-1
Quick Boys JO13-11 - 0
Quick JO13-21 - 2
Spijkenisse JO13-10 - 2
Sportclub Excelsior JO13-1
ARCBerBlaDSVExcFCOHVVNSVNooQuiQuiSpaSpaSpiSpoVEL
ARC JO13-11 - 1 (4
Berkel JO13-10 - 6
Blauw-Zwart JO13-1
DSVP JO13-12 - 10
Excelsior M. JO13-20 - 7
FC Oegstgeest JO13-1
HVV JO13-14 - 6
NSVV JO13-12 - 1
Nootdorp JO13-13 - 1
Quick Boys JO13-15 - 0
Quick JO13-2
Sparta (AV) JO13-1
Spartaan'20 JO13-2
Spijkenisse JO13-1
Sportclub Excelsior JO13-1
VELO JO13-1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 VRIJ".