JO11-6

1e in poule 5e klasse 08
2e in poule Groep 6 27
11e in poule 3e klasse 2
10e in poule 4e klasse 7
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
3
TAC'90 JO11-2
7
SVH JO11-2
4
FC 's-Gravenzande JO11-2
2
Naaldwijk JO11-1
2
HBS JO11-3
6
Den Hoorn JO11-3
4
Die Haghe JO11-2
7
RAS JO11-1
7
WIK JO11-1
3
Quick JO11-7
2
BMT JO11-1
3
HMSH JO11-2
1
Verburch JO11-3
11
HVV Hercules Den Haag JO11-2
2
Scheveningen JO11-3
5
Quick JO11-6
9
ODB JO11-1
1
BMT JO11-3
1
Wateringse Veld Kranenburg JO11-1
8
Wilhelmus JO11-3
6
Forum Sport JO11-3
1
Quick Steps JO11-2
Zondag 10 februari
3
HVV JO11-4
7
SV Leidschenveen JO11-3
Zaterdag 16 februari
10
SVH JO11-2
1
HMSH JO11-2
6
WIK JO11-1
2
Die Haghe JO11-2
3
BMT JO11-1
4
TAC'90 JO11-2
1
Den Hoorn JO11-3
3
Naaldwijk JO11-1
2
Quick JO11-7
9
FC 's-Gravenzande JO11-2
2
HVV JO11-4
0
Verburch JO11-3
0
Scheveningen JO11-3
8
Wateringse Veld Kranenburg JO11-1
5
SV Leidschenveen JO11-3
1
Forum Sport JO11-3
4
BMT JO11-3
3
Quick Steps JO11-2
3
ODB JO11-1
4
HVV Hercules Den Haag JO11-2
9
Wilhelmus JO11-3
1
Quick JO11-6

Wedstrijdschema

HVV Hercules Den Haag JO11-2
Quick JO11-6
Uit
09-03-2019 11:45
Nr. 13520817CO
Sportpark: Dedemsvaartweg 405, 2545 DG 'S-GRAVENHAGE
Quick JO11-6
Wateringse Veld Kranenburg JO11-1
Thuis
16-03-2019 08:45
Veld 4
Nr. 13520818CO
Forum Sport JO11-3
Quick JO11-6
Uit
23-03-2019 08:45
Nr. 13520819CO
Sportpark: Prins Bernhardlaan 242, 2273 BP VOORBURG
SV Leidschenveen JO11-3
Quick JO11-6
Uit
06-04-2019 08:30
Nr. 13520820CO
Sportpark: Poelpolderstraat 25, 2493 VE 'S-GRAVENHAGE
Quick JO11-6
Quick Steps JO11-2
Thuis
13-04-2019 10:00
Veld 4
Nr. 13520821CO
Quick JO11-6
BMT JO11-3
Thuis
11-05-2019 09:45
Veld 4
Nr. 13520822CO
ODB JO11-1
Quick JO11-6
Uit
18-05-2019 09:00
Nr. 13520823CO
Sportpark: Albardastraat 15, 2555 XP 'S-GRAVENHAGE
Quick JO11-6
HVV JO11-4
Thuis
25-05-2019 09:45
Veld 4
Nr. 13520824CO
Pinkster Panther toernooi
Quick JO11-6
Uit
08-06-2019 12:00
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-61110018220030
2.Honselersdijk JO11-2119027930027
3.Loosduinen JO11-2106136225019
4.HVC'10 JO11-2106136333019
5.Quintus JO11-2116145036019
6.FC 's-Gravenzande JO11-5105324656018
7.Vitesse Delft JO11-373223922011
8.GSC ESDO JO11-4103163447010
9.Graaf W II VAC JO11-49216237807
10.Den Hoorn JO11-59207146106
11.KMD JO11-311128295105
12.Die Haghe JO11-511029208202
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen JO11-2330022509
2.Quick JO11-6320136606
3.Die Haghe JO11-53102142503
4.GDA JO11-3300323800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO11-2330024609
2.FC 's-Gravenzande JO11-2330022409
3.RAS JO11-1220017706
4.Naaldwijk JO11-1320118506
5.WIK JO11-13201151206
6.HMSH JO11-2311151304
7.HBS JO11-321016903
8.Den Hoorn JO11-3310271403
9.TAC'90 JO11-23102102003
10.Die Haghe JO11-2301271401
11.Quick JO11-7300382000
12.BMT JO11-1300352000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO11-3330023609
2.HVV Hercules Den Haag JO11-2320119906
3.ODB JO11-1320116706
4.SV Leidschenveen JO11-3320114806
5.Wateringse Veld Kranenburg JO11-13201141206
6.Forum Sport JO11-33111121104
7.BMT JO11-33111101704
8.Quick Steps JO11-23102151503
9.HVV JO11-4310291303
10.Quick JO11-63102101703
11.Verburch JO11-3310271703
12.Scheveningen JO11-3300372400

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Vrijdag 15 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-6
Dinsdag 19 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-6

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "5e klasse 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 27".

BMTDenDieFC'HBSHMSNaaQuiRASSVHTACWIK
BMT JO11-12 - 33 - 4
Den Hoorn JO11-30 - 91 - 3
Die Haghe JO11-24 - 7
FC 's-Gravenzande JO11-24 - 2
HBS JO11-32 - 6 -
HMSH JO11-21 - 1
Naaldwijk JO11-113 - 0
Quick JO11-72 - 93 - 4
RAS JO11-110 - 3
SVH JO11-210 - 17 - 2
TAC'90 JO11-23 - 7
WIK JO11-16 - 27 - 3
BMTForHVVHVVODBQuiQuiSchSVLVerWatWil
BMT JO11-35 - 54 - 3
Forum Sport JO11-36 - 1
HVV Hercules Den Haag JO11-24 - 5
HVV JO11-43 - 72 - 0
ODB JO11-19 - 13 - 4
Quick JO11-74 - 6
Quick Steps JO11-211 - 5
Scheveningen JO11-32 - 50 - 8
SV Leidschenveen JO11-35 - 12 - 4
Verburch JO11-31 - 11
Wateringse Veld Kranenburg JO11-11 - 8
Wilhelmus JO11-36 - 49 - 1