Quick 1 (zat)
9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
8e in poule 4e klasse C (periode 2)
8e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
1
sv Zuid West DH 1
5
DUNO 1
1
ODB 1
3
BMT 1
2
GDA 1
1
Loosduinen 1
1
GSC ESDO 1
2
Houtwijk sv 1
2
SVH 1
4
Erasmus 1
Zaterdag 6 april
2
DUNO 1
0
SVH 1
1
Houtwijk sv 1
3
ODB 1
1
BMT 1
4
Quick 1
3
Erasmus 1
3
GSC ESDO 1
8
Loosduinen 1
0
sv Zuid West DH 1
0
sv Madestein 1
9
GDA 1
Wedstrijdschema
GDA 1
Quick 1 (zat)
Uit
20-04-2024
14:30
veld 1-GDA
Nr. 24924CO
Scheidsrechters: A.P.M. (Guus) Heemskerk, Sportpark Madestein
Quick 1 (zat)
sv Madestein 1
Thuis
25-04-2024
20:00
Veld 1
Nr. 40164CO
Scheidsrechters: J.C (Jan) Haasnoot
sv Zuid West DH 1
Quick 1 (zat)
Uit
04-05-2024
14:00
veld 1
Nr. 41878CO
Sportpark Escamp III HMC
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024
14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Loosduinen 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-05-2024
14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 42520CO
Sportpark Madestein
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA 1 | 19 | 13 | 5 | 1 | 62 | 22 | 0 | 44 |
2. | DUNO 1 | 19 | 10 | 4 | 5 | 52 | 20 | 0 | 34 |
3. | GSC ESDO 1 | 19 | 11 | 2 | 6 | 64 | 36 | 2 | 33 |
4. | ODB 1 | 19 | 10 | 3 | 6 | 52 | 34 | 0 | 33 |
5. | BMT 1 | 19 | 11 | 4 | 4 | 44 | 32 | 5 | 32 |
6. | Erasmus 1 | 18 | 9 | 4 | 5 | 46 | 33 | 0 | 31 |
7. | Loosduinen 1 | 19 | 9 | 2 | 8 | 52 | 24 | 0 | 29 |
8. | Houtwijk sv 1 | 19 | 9 | 1 | 9 | 36 | 41 | 0 | 28 |
9. | Quick 1 | 17 | 5 | 6 | 6 | 35 | 31 | 0 | 21 |
10. | sv Zuid West DH 1 | 18 | 3 | 2 | 13 | 22 | 68 | 0 | 11 |
11. | SVH 1 | 19 | 2 | 1 | 16 | 22 | 80 | 0 | 7 |
12. | sv Madestein 1 | 17 | 1 | 2 | 14 | 19 | 85 | 3 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA 1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 24 | 14 | 0 | 17 |
2. | DUNO 1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 26 | 8 | 0 | 14 |
3. | GSC ESDO 1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 27 | 14 | 2 | 14 |
4. | ODB 1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 22 | 13 | 0 | 14 |
5. | BMT 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 20 | 12 | 5 | 14 |
6. | Loosduinen 1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 24 | 9 | 0 | 13 |
7. | Erasmus 1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 23 | 17 | 0 | 12 |
8. | Houtwijk sv 1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 14 | 22 | 0 | 10 |
9. | Quick 1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 15 | 0 | 9 |
10. | SVH 1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 12 | 29 | 0 | 6 |
11. | sv Zuid West DH 1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | 29 | 0 | 5 |
12. | sv Madestein 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 7 | 37 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 23 | 5 | 0 | 17 |
2. | GSC ESDO 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 29 | 12 | 0 | 15 |
3. | ODB 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 23 | 13 | 0 | 15 |
4. | Erasmus 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | 0 | 13 |
5. | Houtwijk sv 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 12 | 0 | 12 |
6. | DUNO 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 8 | 0 | 11 |
7. | BMT 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | 11 | 0 | 11 |
8. | Quick 1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 8 |
9. | Loosduinen 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 12 | 0 | 7 |
10. | sv Madestein 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 30 | 0 | 4 |
11. | SVH 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 | 40 | 0 | 1 |
12. | sv Zuid West DH 1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 23 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | 3 | 0 | 10 |
2. | Loosduinen 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | 3 | 0 | 9 |
3. | DUNO 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 9 |
4. | BMT 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 0 | 7 |
5. | Erasmus 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 11 | 9 | 0 | 6 |
6. | Houtwijk sv 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | 0 | 6 |
7. | sv Zuid West DH 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 16 | 0 | 6 |
8. | Quick 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | 0 | 4 |
9. | ODB 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | 0 | 4 |
10. | GSC ESDO 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | 0 | 4 |
11. | SVH 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 11 | 0 | 0 |
12. | sv Madestein 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 18 | 3 | -3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Oegstgeest 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 5 | 0 | 7 |
2. | Quick 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 0 | 7 |
3. | REMO 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | 0 | 3 |
4. | Football Factory 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (22)
Milan Kroes
Hans Paul
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Overige activiteiten
Zondag 12 mei
16:30
Bardienst zondag: Quick 1 (zat)
Team resultaten
BMT | DUN | Era | GDA | GSC | Hou | Loo | ODB | Qui | SVH | svM | svZ | |
BMT 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 2 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 5 - 1 | 4 - 2 | |||
DUNO 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 8 - 0 | 6 - 0 | ||
Erasmus 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 2 - 4 | 3 - 3 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 7 - 0 | ||||
GDA 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 6 - 0 | |||
GSC ESDO 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 5 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 8 - 0 | 5 - 2 | ||
Houtwijk sv 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 6 | 1 - 4 | 1 - 3 | 2 - 2 | 3 - 2 | 5 - 1 | |||
Loosduinen 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 11 - 0 | 8 - 0 | |||
ODB 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | 4 - 6 | 4 - 0 | 2 - 3 | 4 - 1 | 5 - 2 | 4 - 0 | 3 - 0 | ||
Quick 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 2 | 4 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 11 - 0 | 0 - 0 | |||
SVH 1 | 0 - 5 | 2 - 4 | 0 - 7 | 2 - 5 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||
sv Madestein 1 | 1 - 4 | 0 - 7 | 0 - 3 | 0 - 9 | 2 - 8 | 2 - 6 | 0 - 5 | 2 - 3 | 1 - 1 | |||
sv Zuid West DH 1 | 0 - 3 | 1 - 5 | 1 - 2 | 2 - 6 | 5 - 2 | 0 - 5 | 1 - 4 | 3 - 2 | 3 - 4 |
FCO | Foo | Qui | REM | |
FC Oegstgeest 1 | 3 - 1 | |||
Football Factory 1 | 1 - 4 | 1 - 3 | ||
Quick 1 | 3 - 3 | |||
REMO 1 | 1 - 5 | 2 - 4 |