Quick 10

5e in poule 6e klasse 08
3e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 21
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 januari
9
WIK 6
0
TAC'90 4
4
GSC ESDO 5
2
HBS 13
11
sv Madestein 3
1
GLZ Delfshaven, rvv 10
Zondag 15 januari
5
GSC ESDO 5
5
HMSH 6
9
sv Madestein 3
2
Football Factory 7

Wedstrijdschema

Quick 10
GLZ Delfshaven, rvv 10
Thuis
29-01-2023 12:15
Veld 3
Nr. 63224CO
RKDEO 10
Quick 10
Uit
05-02-2023 13:30
veld 2
Nr. 49140CO
Sportpark Centrum
Quick 10
HBS 13
Thuis
12-02-2023 12:00
Veld 2
Nr. 49012CO
Quick 10
Football Factory 7
Thuis
05-03-2023 12:00
Veld 3
Nr. 49017CO
TAC'90 4
Quick 10
Uit
12-03-2023 13:00
veld 2
Nr. 48742CO
Sportpark De Verlichting
Quick 10
WIK 6
Thuis
19-03-2023 12:00
Veld 2
Nr. 49010CO
sv Madestein 3
Quick 10
Uit
26-03-2023 12:00
veld 1-Loosduinen
Nr. 48914CO
Sportpark Madestein
Quick 10
HMSH 6
Thuis
02-04-2023 12:00
Veld 2
Nr. 63165CO
GLZ Delfshaven, rvv 10
Quick 10
Uit
16-04-2023 14:00
veld 3 - (NG)
Nr. 63232CO
Sportpark Nieuw Vreelust
Quick 10
Ster, De 4
Thuis
23-04-2023 12:00
Veld 2
Nr. 49007CO
Quick 10
S.V. Den Hoorn 10
Thuis
14-05-2023 12:00
Veld 2
Nr. 49015CO
GSC ESDO 5
Quick 10
Uit
21-05-2023 11:00
veld 1
Nr. 49129CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WIK 6108114819025
2.sv Madestein 397204614023
3.GSC ESDO 5106134828019
4.RKDEO 1096033923018
5.Quick 10105232919017
6.S.V. Den Hoorn 10105054621015
7.Football Factory 794054236012
8.HMSH 683143032010
9.HBS 137214142207
10.Ster, De 48206214506
11.GLZ Delfshaven, rvv 108107237703
12.TAC'90 41010995903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TAC'90 322008306
2.Voorschoten`97 421015703
3.Quick 1020024700

Spelers (26)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 29 januari
16:30
Bardienst zondag: Quick 10

Team resultaten

FooGLZGSCHBSHMSQuiRKDSVDSteTACWIKsvM
Football Factory 71 - 34 - 23 - 6
GLZ Delfshaven, rvv 105 - 163 - 61 - 132 - 8
GSC ESDO 53 - 14 - 25 - 52 - 38 - 26 - 3
HBS 132 - 50 - 04 - 0
HMSH 62 - 55 - 42 - 44 - 28 - 1
Quick 104 - 32 - 34 - 11 - 1
RKDEO 104 - 37 - 23 - 43 - 5
S.V. Den Hoorn 1014 - 07 - 09 - 11 - 2
Ster, De 49 - 51 - 84 - 32 - 31 - 8
TAC'90 42 - 70 - 61 - 90 - 1
WIK 64 - 22 - 02 - 06 - 09 - 0
sv Madestein 39 - 211 - 14 - 24 - 14 - 23 - 3
KetQuiTACVoo
Kethel Spaland, vv 63 - 0
Quick 10
TAC'90 33 - 2
Voorschoten`97 44 - 21 - 5