Quick 6

2e in poule 4e klasse 3
1e in poule Groep 4 11
1e in poule Groep 4 7
2e in poule Groep 4 4
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
3
Quick 6
0
VUC 4
4
VELO 4
2
Oliveo 4
1
Graaf W II VAC 3
1
Laakkwartier 4
1
Wippolder 3
1
RKDEO 4
Zondag 14 april
1
Erasmus 4
6
Quick 6
3
RKDEO 4
1
VELO 4
3
Oliveo 4
1
TOGB 6
1
HMSH 5
7
Wippolder 3

Wedstrijdschema

VUC 4
Quick 6
Uit
05-05-2019 10:30
Nr. 13084601CO
Sportpark: Het Kleine Loo 1, 2592 BW 'S-GRAVENHAGE
Quick 6
Graaf W II VAC 3
Thuis
19-05-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13084549CO
HBS 7
Quick 6
Uit
26-05-2019 16:00
Nr. 13084529CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick 6
Laakkwartier 4
Thuis
02-06-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13201518CO
HMSH 5
Quick 6
Uit
09-06-2019 10:00
Nr. 13084649CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 41714306112045
2.Quick 61713046927039
3.Oliveo 41911174937034
4.Erasmus 41611145033430
5.Graaf W II VAC 3177463940025
6.VELO 4197485848025
7.HBS 71871103758022
8.Wippolder 3176294353020
9.VUC 4176292235020
10.TOGB 6185494249019
11.Laakkwartier 41833123056012
12.HMSH 5171313308206
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 6330013309
2.sv Madestein 331028703
3.HMSH 63102101203
4.HBS 6310261503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 611009003
2.TAC'90 310010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VCS 311002203
2.Quick 610012200

Trainingen

vr
19:00
-
20:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DVCEraGraHBSHMSLaaOliQuiRKDTOGVELVUCWip
DVC 11 - 52 - 85 - 43 - 80 - 51 - 73 - 36 - 4
Erasmus 48 - 22 - 47 - 03 - 15 - 01 - 61 - 12 - 16 - 53 - 0
Graaf W II VAC 3 - 2 - 32 - 21 - 11 - 23 - 21 - 20 - 52 - 1
HBS 74 - 31 - 52 - 03 - 21 - 30 - 23 - 13 - 31 - 36 - 3
HMSH 5 - 3 - 50 - 53 - 44 - 0 - 1 - 13 - 31 - 21 - 7
Laakkwartier 42 - 31 - 13 - 15 - 21 - 62 - 52 - 42 - 23 - 1
Oliveo 41 - 03 - 52 - 410 - 22 - 10 - 33 - 11 - 14 - 03 - 0
Quick 67 - 26 - 17 - 09 - 43 - 21 - 56 - 24 - 13 - 06 - 0
RKDEO 47 - 03 - 19 - 04 - 12 - 12 - 03 - 10 - 0
TOGB 62 - 59 - 27 - 11 - 20 - 31 - 91 - 11 - 15 - 4
VELO 42 - 53 - 05 - 15 - 14 - 21 - 21 - 42 - 42 - 411 - 3
VUC 42 - 41 - 43 - 13 - 00 - 2 - 0 - 31 - 31 - 0
Wippolder 3 - 0 - 23 - 34 - 36 - 13 - 23 - 21 - 10 - 35 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 4".