Quick 4
1e in poule 4e klasse 03
2e in poule Groep 1 6
1e in poule Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 04
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 07
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 24 maart
0
Full Speed 3
1
Taurus 3
1
SEP 2
2
Quick 4
4
BMT 5
1
TOGB 3
1
Ouwe Schoen 4
0
sv Zuid West DH 4
5
HBS 9
2
sv Zuid West DH 3
Zondag 17 maart
2
sv Zuid West DH 4
1
Full Speed 3
3
TOGB 3
1
SEP 2
5
Quick 4
1
HBS 9
3
S.V. Den Hoorn 4
1
BMT 5
8
Taurus 3
1
Wanica Star 5
1
sv Zuid West DH 3
0
Ouwe Schoen 4
Wedstrijdschema
Quick 4
sv Zuid West DH 3
Thuis
07-04-2024
11:00
Veld 2
Nr. 13234CO
BMT 5
Quick 4
Uit
14-04-2024
12:00
veld 2
Nr. 14884CO
Sportpark Escamp I BMT
Quick 4
sv Zuid West DH 4
Thuis
21-04-2024
11:00
Veld 2
Nr. 60231CO
Taurus 3
Quick 4
Uit
12-05-2024
12:45
veld 1
Nr. 10979CO
Sportpark TU - Delft
Quick 4
Wanica Star 5
Thuis
26-05-2024
10:00
Veld 4
Nr. 11334CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 17 | 15 | 1 | 1 | 59 | 16 | 0 | 46 |
2. | sv Zuid West DH 3 | 14 | 10 | 2 | 2 | 44 | 24 | 0 | 32 |
3. | S.V. Den Hoorn 4 | 16 | 10 | 0 | 6 | 37 | 24 | 0 | 30 |
4. | HBS 9 | 16 | 9 | 2 | 5 | 34 | 31 | 0 | 29 |
5. | Ouwe Schoen 4 | 16 | 8 | 4 | 4 | 47 | 29 | 0 | 28 |
6. | TOGB 3 | 15 | 6 | 3 | 6 | 58 | 35 | 0 | 21 |
7. | SEP 2 | 16 | 6 | 4 | 6 | 44 | 38 | 1 | 21 |
8. | Taurus 3 | 17 | 6 | 0 | 11 | 35 | 71 | 0 | 18 |
9. | BMT 5 | 15 | 5 | 2 | 8 | 35 | 37 | 0 | 17 |
10. | sv Zuid West DH 4 | 17 | 4 | 2 | 11 | 24 | 52 | 0 | 14 |
11. | Full Speed 3 | 17 | 3 | 1 | 13 | 17 | 45 | 0 | 10 |
12. | Wanica Star 5 | 14 | 2 | 1 | 11 | 15 | 47 | 4 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKDEO 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
2. | Quick 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
2. | HBS 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 9 |
2. | Wanica Star 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 3 |
3. | BMT 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 11 | 0 | 3 |
4. | HBS 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (22)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
Overige activiteiten
Zaterdag 30 maart
14:00 – 16:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick 4
Team resultaten
BMT | Ful | HBS | Ouw | Qui | SVD | SEP | TOG | Tau | Wan | svZ | svZ | |
BMT 5 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 6 - 5 | 5 - 0 | |||||
Full Speed 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||
HBS 9 | 3 - 2 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | 4 - 3 | 1 - 0 | 5 - 2 | 1 - 0 | |||
Ouwe Schoen 4 | 7 - 4 | 4 - 2 | 2 - 4 | 0 - 0 | 6 - 2 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | ||||
Quick 4 | 3 - 1 | 6 - 0 | 5 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 4 - 0 | ||||
S.V. Den Hoorn 4 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 4 | ||||
SEP 2 | 4 - 4 | 1 - 2 | 3 - 0 | 6 - 3 | 5 - 0 | 5 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
TOGB 3 | 2 - 2 | 3 - 1 | 5 - 2 | 1 - 5 | 0 - 5 | 3 - 1 | 25 - 0 | 9 - 2 | ||||
Taurus 3 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 4 - 3 | 5 - 3 | 0 - 2 | 8 - 1 | 4 - 1 | ||||
Wanica Star 5 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 5 | 0 - 2 | ||||||
sv Zuid West DH 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 6 - 1 | 8 - 1 | |||||
sv Zuid West DH 4 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 8 | 0 - 4 | 0 - 4 | 4 - 5 | 1 - 1 | 5 - 3 | 2 - 3 |
Qui | RKD | |
Quick 4 | 1 - 1 (4 | |
RKDEO 3 |
HBS | Qui | |
HBS 4 | 0 - 3 | |
Quick 4 |
BMT | HBS | Qui | Wan | |
BMT 4 | 3 - 2 | 1 - 5 | ||
HBS 6 | 1 - 3 | |||
Quick 4 | 4 - 0 | |||
Wanica Star 3 | 4 - 1 |