Quick 2

2e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 3 11
40e in poule Groep 1 1e KO ronde groep 1
41e in poule Groep 1 2e KO Ronde groep 1
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 februari
2
Foreholte 2
2
Quick 2
2
RKAVV 2
0
VOC 2
3
Antibarbari 2
0
Olympia 2
6
SJC 2
2
Spartaan'20 2
2
WIK 2
1
DOSR 2
3
TOGB 2
0
Oliveo 2
0
HBS 2
1
RKDEO 2
Zondag 17 februari
2
DOSR 2
1
HBS 2
3
Oliveo 2
0
Foreholte 2
3
Olympia 2
0
SJC 2
1
Quick 2
1
Antibarbari 2
2
VOC 2
1
TOGB 2
2
RKDEO 2
1
WIK 2
2
Spartaan'20 2
4
RKAVV 2

Wedstrijdschema

Oliveo 2
Quick 2
Uit
24-02-2019 11:00
Nr. 13085391CO
Scheidsrechter: Afgeschermd, . Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
Quick 2
Westlandia U23
Thuis
26-02-2019 20:00
Veld 1
Nr.
Olympia 2
Quick 2
Uit
10-03-2019 10:30
Nr. 13085378CO
Sportpark: Bodegraafsestraatweg 52, 2805 GR GOUDA
Quick 2
WIK 2
Thuis
17-03-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085298CO
HBS 2
Quick 2
Uit
24-03-2019 10:30
Nr. 13085248CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick 2
Oliveo 2
Thuis
07-04-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085296CO
TOGB 2
Quick 2
Uit
14-04-2019 11:00
Nr. 13085235CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
Quick 2
Spartaan'20 2
Thuis
22-04-2019 12:00
Veld 1
Nr. 13085290CO
DOSR 2
Quick 2
Uit
12-05-2019 10:30
Nr. 13085327CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
Quick 2
RKDEO 2
Thuis
19-05-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13085295CO
VOC 2
Quick 2
Uit
26-05-2019 11:00
Nr. 13085352CO
Sportpark: Hazelaarweg 7, 3053 PM ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKAVV 21613304415042
2.Quick 21611413213037
3.HBS 21610153830031
4.SJC 2169254329029
5.Oliveo 2168444329028
6.RKDEO 2168172526025
7.TOGB 2155372626018
8.Spartaan'20 21660103848018
9.Olympia 2165292438017
10.WIK 2155191935016
11.DOSR 2164392128015
12.Antibarbari 2154292537014
13.Foreholte 2163582436014
14.VOC 2152310203209
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 232109007
2.Warmunda, sv 1311171004
3.Toofan 1310281103
4.Wanica Star 130214702
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys 211009003
2.XerxesDZB11009103
3.fc Boshuizen 111008003
4.Hillegersberg, vv 111008003
5.Rijnvogels11008003
6.BZC / Zuiderpark 111008203
7.Leonidas 111007103
8.VFC 111007103
9.Spijkenisse11007203
10.Alphense Boys 111006103
11.Deltasport 111006103
12.TAC'90 111006103
13.sv Poortugaal 111006203
14.Capelle11004003
15.Sportlust '4611004003
16.Ter Leede 211004003
17.Zuidland 111004003
18.FC Oegstgeest 111004103
19.Te Werve11004103
20.DOSR 111003003
21.SC Feyenoord11003003
22.Alphense Boys11005303
23.Berkel 111005303
24.Heinenoord 111003103
25.Jodan Boys11003103
26.Nootdorp11003103
27.SCO '63 111003103
28.SVS 111003103
29.NSVV 111002003
30.RVVH 111002003
31.Sparta (AV) 111002003
32.Wippolder 111002003
33.Leonidas11005403
34.Barendrecht 211003203
35.Coal 111003203
36.Oliveo 111003203
37.SDV 111003203
38.Be Fair 111002103
39.HMSH 111001003
40.Quick 211001003
41.Wateringse Veld Kranenburg 111001003
42.DBGC 111004403
43.Honselersdijk 111003303
44.FC 's-Gravenzande11003303
45.ONA 111002203
46.Nieuwerkerk 111002203
47.'s-Gravendeel vv 111002203
48.Full Speed 111001103
49.Westlandia 111001103
50.Slikkerveer 110014400
51.Hazerswoudse Boys 110013300
52.FC Oudewater 110013300
53.Oud-Beijerland 110012200
54.Rhoon 110012200
55.Nieuwenhoorn 110012200
56.FC IJsselmonde 110011100
57.Wilhelmus 110011100
58.Dilettant 110014500
59.Floreant 110012300
60.Meeuwenplaat 110012300
61.Smitshoek10012300
62.WVC 110012300
63.ROAC 110011200
64.Den Hoorn 110010100
65.FC Vlotbrug 110010100
66.Voorschoten`97 110010100
67.Maense, FC 110013500
68.Teylingen 110013500
69.Antibarbari 110011300
70.Houtwijk sv 110011300
71.OVV 110011300
72.SEP 110011300
73.VUC 110011300
74.Blauw-Zwart 110010200
75.Die Haghe 110010200
76.SJZ 110010200
77.Vredenburch 110010200
78.CVC Reeuwijk 110011400
79.NSV '46 110011400
80.HDV 110010300
81.RKAVV10010300
82.Kethel Spaland, vv 110012600
83.Brielle10010400
84.DSVP 110010400
85.Nieuwkoop 110010400
86.Stompwijk'92 110010400
87.HVC'10 110012700
88.DHC 110011600
89.KMD 110011600
90.MVV '27 110011600
91.Woubrugge 110012800
92.CION 110011700
93.Rijnsburgse Boys 210011700
94.Football Factory 110011900
95.Charlois, sv 110010800
96.Zoetermeer, fc 110010800
97.Zwartewaal 110010800
98.Bernardus 110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zuidland 1110013103
2.ARC 111008003
3.SC Feyenoord11007003
4.Barendrecht 211007103
5.Hillegersberg, vv 111008303
6.Ter Leede11005003
7.Wippolder 111005003
8.Sportlust '4611004003
9.TAC'90 111004003
10.DOSR 111003003
11.Te Werve11003003
12.VVOR 111003003
13.ONA 111006403
14.FC Oegstgeest 111004203
15.Rijnvogels11004203
16.Zwaluwen11004203
17.Capelle11003103
18.sv Poortugaal 111003103
19.RVVH 111003103
20.Schipluiden 111003103
21.Spirit 111003103
22.Honselersdijk 111004303
23.Nootdorp11003203
24.Deltasport 111002103
25.Neptunus-Schiebroek 111002103
26.SVS 111002103
27.VFC 111002103
28.Westlandia 111002103
29.HMSH 111001003
30.Ter Leede 211001003
31.FC 's-Gravenzande11002203
32.Jodan Boys11001103
33.fc Boshuizen 110012200
34.BVCB 110011100
35.Spijkenisse10013400
36.Coal 110012300
37.Alphense Boys 110011200
38.Be Fair 110011200
39.'s-Gravendeel vv 110011200
40.Leonidas10011200
41.Quick 210011200
42.ASC 110010100
43.Nieuwerkerk 110010100
44.BZC / Zuiderpark 110014600
45.Alphense Boys10012400
46.Berkel 110012400
47.Sparta (AV) 110012400
48.Leonidas 110011300
49.Maasdijk 110011300
50.NSVV 110011300
51.TAVV 110011300
52.XerxesDZB10011300
53.Full Speed 110010300
54.Quick Boys 210010300
55.SCO '63 110010300
56.Charlois, sv 110010400
57.DBGC 110010400
58.VELO 110013800
59.Jonge Spartaan, de 110010500
60.Oliveo 110010500
61.Voorschoten`97 110011700
62.Heinenoord 110010700
63.Wateringse Veld Kranenburg 110010800
64.SDV 1100111300

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AntDOSForHBSOliOlyQuiRKARKDSJCSpaTOGVOCWIK
Antibarbari 23 - 03 - 4 -
DOSR 22 - 11 - 1
Foreholte 20 - 12 - 2
HBS 20 - 11 - 0
Oliveo 23 - 02 - 0
Olympia 21 - 73 - 03 - 1
Quick 21 - 12 - 21 - 2
RKAVV 22 - 11 - 02 - 0
RKDEO 23 - 14 - 22 - 1
SJC 20 - 16 - 2
Spartaan'20 21 - 34 - 12 - 4
TOGB 23 - 01 - 0
VOC 23 - 12 - 11 - 1
WIK 21 - 02 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde groep 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO Ronde groep 1".