Quick 2

1e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 3 11
40e in poule Groep 1 1e KO ronde groep 1
37e in poule Groep 1 2e KO Ronde groep 1
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 2 december
1
DOSR 2
1
VOC 2
1
HBS 2
2
SJC 2
4
Oliveo 2
0
WIK 2
0
TOGB 2
3
RKAVV 2
2
RKDEO 2
3
Olympia 2
1
Spartaan'20 2
4
Quick 2
0
Foreholte 2
0
Antibarbari 2
Zondag 9 december
1
Olympia 2
1
Foreholte 2
1
Quick 2
0
TOGB 2
0
VOC 2
1
RKDEO 2
3
RKAVV 2
1
HBS 2
4
Spartaan'20 2
3
DOSR 2
1
Antibarbari 2
2
Oliveo 2
8
SJC 2
2
WIK 2
Dinsdag 11 december
1
BVCB 1
1
Jodan Boys

Wedstrijdschema

Oliveo 2
Quick 2
Uit
16-12-2018 11:00
Nr. 13085391CO
Scheidsrechter: Afgeschermd, . Sportpark: Sportlaan 2, 2641 AZ PIJNACKER
Deltasport 1
Quick 2
Uit
19-12-2018 20:00
Nr. 13264638BE
Scheidsrechter: R. (Ron) Wolf, . Sportpark: Kooikersweg 2, 3138 HE VLAARDINGEN
Quick 2
HBS 2
Thuis
20-01-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085300CO
SJC 2
Quick 2
Uit
27-01-2019 11:00
Nr. 13085287CO
Sportpark: Lageweg 6, 2201 TV NOORDWIJK ZH
Quick 2
RKAVV 2
Thuis
03-02-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085299CO
Foreholte 2
Quick 2
Uit
10-02-2019 11:00
Nr. 13085262CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
Quick 2
Antibarbari 2
Thuis
17-02-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085294CO
Olympia 2
Quick 2
Uit
10-03-2019 10:30
Nr. 13085378CO
Sportpark: Bodegraafsestraatweg 52, 2805 GR GOUDA
Quick 2
WIK 2
Thuis
17-03-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085298CO
HBS 2
Quick 2
Uit
24-03-2019 10:30
Nr. 13085248CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick 2
Oliveo 2
Thuis
07-04-2019 11:00
Veld 1
Nr. 13085296CO
TOGB 2
Quick 2
Uit
14-04-2019 11:30
Nr. 13085235CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
Quick 2
Spartaan'20 2
Thuis
21-04-2019 12:00
Veld 1
Nr. 13085290CO
DOSR 2
Quick 2
Uit
12-05-2019 10:30
Nr. 13085327CO
Sportpark: Sportpad 11 -21, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN
Quick 2
RKDEO 2
Thuis
19-05-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13085295CO
VOC 2
Quick 2
Uit
26-05-2019 11:00
Nr. 13085352CO
Sportpark: Hazelaarweg 7, 3053 PM ROTTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 2111010256031
2.RKAVV 2118303311027
3.HBS 2108022817024
4.SJC 2117223319023
5.Oliveo 2115423022019
6.Spartaan'20 2115062932015
7.RKDEO 2114161521013
8.TOGB 2103251618011
9.Olympia 2113261625011
10.Foreholte 2112451725010
11.Antibarbari 2113171831010
12.WIK 210307132809
13.DOSR 211227152108
14.VOC 210028142602
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 232109007
2.Warmunda, sv 1311171004
3.Toofan 1310281103
4.Wanica Star 130214702
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys 211009003
2.XerxesDZB11009103
3.fc Boshuizen 111008003
4.Hillegersberg, vv 111008003
5.Rijnvogels11008003
6.BZC / Zuiderpark 111008203
7.Leonidas 111007103
8.VFC 111007103
9.Spijkenisse11007203
10.Alphense Boys 111006103
11.Deltasport 111006103
12.TAC'90 111006103
13.sv Poortugaal 111006203
14.Capelle11004003
15.Sportlust '4611004003
16.Ter Leede 211004003
17.Zuidland 111004003
18.FC Oegstgeest 111004103
19.Te Werve11004103
20.DOSR 111003003
21.SC Feyenoord11003003
22.Alphense Boys11005303
23.Berkel 111005303
24.Heinenoord 111003103
25.Jodan Boys11003103
26.Nootdorp11003103
27.SCO '63 111003103
28.SVS 111003103
29.NSVV 111002003
30.RVVH 111002003
31.Sparta (AV) 111002003
32.Wippolder 111002003
33.Leonidas11005403
34.Barendrecht 211003203
35.Coal 111003203
36.Oliveo 111003203
37.SDV 111003203
38.Be Fair 111002103
39.HMSH 111001003
40.Quick 211001003
41.Wateringse Veld Kranenburg 111001003
42.DBGC 111004403
43.Honselersdijk 111003303
44.FC 's-Gravenzande11003303
45.ONA 111002203
46.Nieuwerkerk 111002203
47.'s-Gravendeel vv 111002203
48.Full Speed 111001103
49.Westlandia 111001103
50.Slikkerveer 110014400
51.Hazerswoudse Boys 110013300
52.FC Oudewater 110013300
53.Oud-Beijerland 110012200
54.Rhoon 110012200
55.Nieuwenhoorn 110012200
56.FC IJsselmonde 110011100
57.Wilhelmus 110011100
58.Dilettant 110014500
59.Floreant 110012300
60.Meeuwenplaat 110012300
61.Smitshoek10012300
62.WVC 110012300
63.ROAC 110011200
64.Den Hoorn 110010100
65.Vlotbrug, fc 110010100
66.Voorschoten`97 110010100
67.Maense, FC 110013500
68.Teylingen 110013500
69.Antibarbari 110011300
70.Houtwijk sv 110011300
71.OVV 110011300
72.SEP 110011300
73.VUC 110011300
74.Blauw-Zwart 110010200
75.Die Haghe 110010200
76.SJZ 110010200
77.Vredenburch 110010200
78.CVC Reeuwijk 110011400
79.NSV '46 110011400
80.HDV 110010300
81.RKAVV10010300
82.Kethel Spaland, vv 110012600
83.Brielle10010400
84.DSVP 110010400
85.Nieuwkoop 110010400
86.Stompwijk'92 110010400
87.HVC'10 110012700
88.DHC 110011600
89.KMD 110011600
90.MVV '27 110011600
91.Woubrugge 110012800
92.CION 110011700
93.Rijnsburgse Boys 210011700
94.Football Factory 110011900
95.Charlois, sv 110010800
96.Zoetermeer, fc 110010800
97.Zwartewaal 110010800
98.Bernardus 110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jodan Boys11001103
2.Alphense Boys00000000
3.Alphense Boys 100000000
4.ARC 100000000
5.ASC 100000000
6.Barendrecht 200000000
7.Be Fair 100000000
8.Berkel 100000000
9.fc Boshuizen 100000000
10.BZC / Zuiderpark 100000000
11.Capelle00000000
12.Charlois, sv 100000000
13.Coal 100000000
14.DBGC 100000000
15.Deltasport 100000000
16.DOSR 100000000
17.SC Feyenoord00000000
18.Full Speed 100000000
19.'s-Gravendeel vv 100000000
20.FC 's-Gravenzande00000000
21.Heinenoord 100000000
22.Hillegersberg, vv 100000000
23.HMSH 100000000
24.Honselersdijk 100000000
25.Jonge Spartaan, de 100000000
26.Leonidas00000000
27.Leonidas 100000000
28.Maasdijk 100000000
29.Neptunus-Schiebroek 100000000
30.Nieuwerkerk 100000000
31.Nootdorp00000000
32.NSVV 100000000
33.FC Oegstgeest 100000000
34.Oliveo 100000000
35.ONA 100000000
36.sv Poortugaal 100000000
37.Quick 200000000
38.Quick Boys 200000000
39.Rijnvogels00000000
40.RVVH 100000000
41.Schipluiden 100000000
42.SCO '63 100000000
43.SDV 100000000
44.Sparta (AV) 100000000
45.Spijkenisse00000000
46.Spirit 100000000
47.Sportlust '4600000000
48.SVS 100000000
49.TAC'90 100000000
50.TAVV 100000000
51.Ter Leede00000000
52.Ter Leede 200000000
53.Te Werve00000000
54.VELO 100000000
55.VFC 100000000
56.Voorschoten`97 100000000
57.VVOR 100000000
58.Wateringse Veld Kranenburg 100000000
59.Westlandia 100000000
60.Wippolder 100000000
61.XerxesDZB00000000
62.Zuidland 100000000
63.Zwaluwen00000000
64.BVCB 110011100

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AntDOSForHBSOliOlyQuiRKARKDSJCSpaTOGVOCWIK
Antibarbari 23 - 41 - 20 - 42 - 12 - 64 - 1
DOSR 22 - 11 - 21 - 11 - 10 - 1
Foreholte 20 - 04 - 22 - 32 - 22 - 1
HBS 22 - 17 - 35 - 11 - 22 - 1
Oliveo 25 - 01 - 12 - 23 - 34 - 0
Olympia 23 - 22 - 11 - 10 - 10 - 11 - 1
Quick 22 - 12 - 02 - 12 - 01 - 04 - 2
RKAVV 24 - 03 - 03 - 14 - 41 - 16 - 1
RKDEO 20 - 12 - 30 - 21 - 41 - 0
SJC 25 - 11 - 32 - 24 - 23 - 08 - 2
Spartaan'20 24 - 31 - 45 - 31 - 42 - 32 - 3
TOGB 24 - 10 - 31 - 44 - 1
VOC 21 - 33 - 42 - 30 - 12 - 31 - 2
WIK 20 - 10 - 13 - 52 - 12 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde groep 1".

BVCJod
BVCB 11 - 1
Jodan Boys