Quick 1

12e in poule 3e divisie B
13e in poule 3e divisie B (periode 1)
12e in poule 3e divisie B (periode 2)
10e in poule 3e divisie B (periode 3)
49e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 18 februari
2
Blauw Geel'38/JUMBO
0
Quick
1
OSS'20
0
AWC
2
Gemert
1
UNA
0
Groene Ster
10
TEC
Zaterdag 17 februari
0
Barendrecht
0
SteDoCo
4
Hoek
1
SV Meerssen
0
OJC ROSMALEN
0
Sportlust '46
1
Unitas
0
TOGB
1
Baronie
3
Kloetinge
Zaterdag 10 februari
0
AWC
3
SteDoCo

Wedstrijdschema

Quick 1
OJC ROSMALEN 1
Thuis
25-02-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4330CO
Scheidsrechters: R. (Robbie) Tiesinga
Quick 1
RKDEO 1
Thuis
27-02-2024 20:00
veld 1
Nr.
haaglanden cup
Gemert 1
Quick 1
Uit
03-03-2024 14:00
hoofdveld
Nr. 4399CO
Scheidsrechters: T.J. (Tim) Visser, Sportpark Molenbroek
Quick 1
AWC 1
Thuis
10-03-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4326CO
Quick 1
sv O.S.S. 1920 OSS'20
Thuis
17-03-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4331CO
Quick 1
RKDEO
Thuis
19-03-2024 20:00
Veld 1
Nr.
haaglandencup
Baronie 1
Quick 1
Uit
24-03-2024 14:00
veld 1 - veld A
Nr. 4450CO
Sportpark De Blauwe Kei
Quick 1
Unitas 1
Thuis
30-03-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4332CO
Groene Ster 1
Quick 1
Uit
07-04-2024 14:30
veld 1
Nr. 4519CO
Sportpark Pronsenbroek
Quick 1
TEC 1
Thuis
14-04-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4333CO
TOGB 1
Quick 1
Uit
21-04-2024 14:00
veld 1-TOGB
Nr. 4282CO
Sportpark Het Hoge Land
TEC 1
Quick 1
Uit
28-04-2024 14:30
veld 1 - hoofdveld
Nr. 4341CO
Sportpark De Lok
Quick 1
Kloetinge 1
Thuis
04-05-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4334CO
AWC 1
Quick 1
Uit
12-05-2024 14:00
veld 1
Nr. 4538CO
Sportpark De Wijchert
Quick 1
UNA 1
Thuis
18-05-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4335CO
Sportlust '46 1
Quick 1
Uit
25-05-2024 18:00
veld 1
Nr. 4267CO
Sportpark Cromwijck

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht2114345122045
2.SteDoCo2213634218045
3.Blauw Geel'38/JUMBO2011364426036
4.Sportlust '462110653520036
5.Gemert2110653733036
6.TEC1910543813035
7.UNA219663226033
8.OSS'20219573334032
9.Hoek218765032031
10.SV Meerssen217774037028
11.Kloetinge217682632027
12.Quick2081113640025
13.TOGB2181122836025
14.OJC ROSMALEN215973039024
15.AWC2045111539116
16.Unitas2144131635016
17.Groene Ster2135131752014
18.Baronie2141161854013
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SteDoCo129213012029
2.UNA128222414026
3.Barendrecht127142618022
4.Sportlust '46126332312021
5.TEC11551166020
6.TOGB126152017019
7.Gemert125431819019
8.Hoek125343120018
9.Blauw Geel'38/JUMBO125342820018
10.AWC124351320015
11.Kloetinge123541416014
12.OSS'20124261825014
13.Quick114162724013
14.SV Meerssen122642128012
15.Baronie123181428010
16.Groene Ster1223792209
17.Unitas12228102408
18.OJC ROSMALEN12156163308
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht9720254023
2.Blauw Geel'38/JUMBO8602166018
3.OSS'209531159018
4.Gemert95221914017
5.SV Meerssen9513199016
6.OJC ROSMALEN9441146016
7.SteDoCo10442126016
8.TEC8503227015
9.Sportlust '469432128015
10.Hoek93421912013
11.Kloetinge94141216013
12.Quick9405916012
13.Unitas922561108
14.UNA914481207
15.TOGB920781906
16.Groene Ster912683005
17.Baronie910842603
18.AWC802621911
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AWC00000000
2.Barendrecht00000000
3.Baronie00000000
4.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
5.Gemert00000000
6.Groene Ster00000000
7.Hoek00000000
8.Kloetinge00000000
9.OJC ROSMALEN00000000
10.Quick00000000
11.SV Meerssen00000000
12.Sportlust '4600000000
13.SteDoCo00000000
14.TEC00000000
15.TOGB00000000
16.UNA00000000
17.Unitas00000000
18.OSS'2000000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groene Ster11006003
2.Kloetinge11006003
3.Eemdijk11005003
4.Blauw Geel'38/JUMBO11005103
5.OJC ROSMALEN11005103
6.Scherpenzeel11005103
7.Unitas11004003
8.SV Meerssen11003003
9.Gemert11004203
10.Nuenen11004203
11.Westlandia11003103
12.Sparta Nijkerk11002003
13.Sportlust '4611002003
14.RKAV Volendam11002003
15.Hoek11003203
16.Barendrecht11002103
17.Hercules11002103
18.HVCH11002103
19.IJsselmeervogels11002103
20.d' Olde Veste'54 111002103
21.Staphorst11002103
22.DVS'33 Ermelo11001003
23.Hoogeveen11001003
24.Jubbega 110103301
25.UNA10103301
26.VVSB10102201
27.Rijnvogels10102201
28.TEC10101101
29.DOVO10101101
30.Bon Boys 110101101
31.Harkemase Boys10101101
32.HSC '2110101101
33.SJC10101101
34.csv Apeldoorn 110100001
35.DEM10100001
36.ODIN 5910100001
37.XerxesDZB 110100001
38.SteDoCo10012300
39.AGB 110011200
40.AWC10011200
41.Berkum10011200
42.Genemuiden SC10011200
43.TOGB10011200
44.Veensche Boys 110011200
45.Baronie10010100
46.Urk10010100
47.Chevremont 110012400
48.Kampong10012400
49.Quick10011300
50.Nieuwkoop 110010200
51.ONS Sneek 110010200
52.Purmersteijn10010200
53.Avanti'31 110010300
54.OSS'2010011500
55.SVOD'22 110011500
56.Zwaluw VFC 110011500
57.Blauw Wit '34 110010400
58.Bunde 110010500
59.BOL10010600
60.R.K.S.V. Groen Wit 110010600

Team nieuws

Quick vergeet te scoren en verliest van Blauw Geel’38

Zondag 18 februari

Op een nat sportpark in Veghel was Blauw Geel’38 een inmiddels bekende de tegenstander van de Haantjes, mede omdat beide clubs tegelijk al promoveerden naar de Derde Divisie. De onderlinge wedstrijden zijn altijd leuk om te kijken, vooral omdat beide teams graag aanvallend voetbal op de mat leggen en dit vrijwel altijd leidt tot veel doelpunten. De Haagse ploeg had het vizier niet scherp en moest na een leuke wedstrijd met lege handen terug de bus in.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (4)

Spelers (21)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 2 maart
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

AWCBarBarBlaGemGroHoeKloOJCOSSQuiSVMSpoSteTECTOGUNAUni
AWC1 - 01 - 22 - 02 - 20 - 20 - 40 - 30 - 42 - 0
Barendrecht6 - 03 - 45 - 03 - 00 - 12 - 15 - 21 - 00 - 03 - 13 - 12 - 0
Baronie1 - 02 - 40 - 11 - 30 - 20 - 10 - 60 - 20 - 42 - 32 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO3 - 32 - 24 - 02 - 31 - 02 - 00 - 22 - 01 - 21 - 43 - 13 - 1
Gemert0 - 04 - 17 - 03 - 10 - 43 - 11 - 12 - 11 - 30 - 42 - 12 - 1
Groene Ster1 - 32 - 22 - 21 - 53 - 10 - 00 - 20 - 101 - 21 - 2
Hoek4 - 03 - 14 - 11 - 11 - 24 - 11 - 10 - 22 - 22 - 22 - 3
Kloetinge2 - 02 - 41 - 11 - 11 - 13 - 11 - 02 - 10 - 2
OJC ROSMALEN0 - 01 - 41 - 52 - 22 - 21 - 42 - 20 - 02 - 01 - 22 - 21 - 1
OSS'201 - 01 - 52 - 20 - 12 - 11 - 05 - 23 - 31 - 14 - 11 - 52 - 1
Quick0 - 42 - 30 - 35 - 06 - 01 - 64 - 13 - 01 - 01 - 0
SV Meerssen2 - 03 - 20 - 04 - 25 - 11 - 15 - 11 - 32 - 24 - 01 - 1
Sportlust '460 - 12 - 11 - 13 - 14 - 23 - 12 - 21 - 11 - 01 - 0
SteDoCo0 - 23 - 22 - 04 - 11 - 02 - 10 - 11 - 11 - 01 - 15 - 0
TEC0 - 00 - 20 - 01 - 11 - 03 - 02 - 1
TOGB3 - 01 - 22 - 00 - 12 - 11 - 01 - 30 - 23 - 0
UNA1 - 13 - 12 - 10 - 01 - 00 - 11 - 03 - 14 - 2
Unitas2 - 30 - 20 - 02 - 00 - 21 - 11 - 11 - 21 - 00 - 1
AGBAWCAvaBOLBarBarBerBlaBlaBonBunCheDEMDOVDVSEemGemGenGroHSCHVCHarHerHoeHooIJsJubKamKloNieNueODIOJCONSOSSPurQuiRKSRKARijSJCSVMSVOSchSpaSpoStaSteTECTOGUNAUniUrkVVSVeeWesXerZwacsvd'O
AGB 11 - 2
AWC1 - 2
Avanti'31 10 - 3
BOL
Barendrecht2 - 1
Baronie0 - 1
Berkum
Blauw Geel'38/JUMBO5 - 1
Blauw Wit '34 1
Bon Boys 1
Bunde 1
Chevremont 1
DEM1 - 0
DOVO
DVS'33 Ermelo1 - 0
Eemdijk5 - 0
Gemert
Genemuiden SC
Groene Ster6 - 0
HSC '213 - 4
HVCH
Harkemase Boys
Hercules2 - 1
Hoek3 - 2
Hoogeveen
IJsselmeervogels2 - 1
Jubbega 13 - 5
Kampong2 - 4
Kloetinge6 - 0
Nieuwkoop 10 - 2
Nuenen4 - 2
ODIN 59
OJC ROSMALEN5 - 1
ONS Sneek 1
OSS'20
Purmersteijn0 - 2
Quick
R.K.S.V. Groen Wit 1
RKAV Volendam
Rijnvogels
SJC2 - 1
SV Meerssen
SVOD'22 1
Scherpenzeel
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst
SteDoCo
TEC1 - 1 (3
TOGB
UNA
Unitas4 - 0
Urk
VVSB3 - 3 (4
Veensche Boys 11 - 2
Westlandia3 - 1
XerxesDZB 1
Zwaluw VFC 11 - 5
csv Apeldoorn 11 - 0
d' Olde Veste'54 1