Quick 1

8e in poule 3e divisie B
16e in poule 3e divisie B (periode 1)
5e in poule 3e divisie B (periode 2)
7e in poule 3e divisie B (periode 3)
42e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 26 mei
6
Hercules
3
Westlandia
1
Hollandia
1
Unitas
3
Hoogland
0
Quick
0
DEM
0
OSS'20
4
JOS Watergraafsmeer
1
EVV Echt
7
HSC '21
2
UNA
1
Groene Ster
1
Blauw Geel'38/JUMBO
Woensdag 25 mei
0
OFC
0
ADO '20
Zondag 22 mei
2
Westlandia
2
JOS Watergraafsmeer
0
Quick
0
Groene Ster
1
Unitas
2
Dongen
2
Blauw Geel'38/JUMBO
1
DEM
4
ADO '20
1
HSC '21
2
Gemert
3
Hoogland
0
EVV Echt
2
OFC
6
OSS'20
1
Hercules
Zaterdag 21 mei
3
UNA
4
Hollandia
Zondag 15 mei
3
Hercules
1
Groene Ster
3
Gemert
4
EVV Echt
1
JOS Watergraafsmeer
3
UNA
1
Hollandia
1
Blauw Geel'38/JUMBO
3
DEM
2
Westlandia
1
Dongen
2
OSS'20
1
Hoogland
2
ADO '20
0
OFC
0
Unitas
3
HSC '21
3
Quick

Wedstrijdschema

Quick 1
Hercules 1
Thuis
29-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 1460
Scheidsrechters: L. (Lars) van Leeuwen
OFC 1
Quick 1
Uit
06-06-2022 14:00
veld 1
Nr. 1392
Scheidsrechters: D.H. (Dave) de Vries, Sportpark OFC

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC3217696246057
2.Gemert31151067051055
3.Hercules31173116942054
4.ADO '2032166105741054
5.Groene Ster3214994543051
6.UNA32154135855049
7.OSS'2031147105442148
8.Quick32145134740047
9.Dongen31121095142046
10.HSC '2132144146148046
11.Blauw Geel'38/JUMBO32135145352044
12.Unitas32126144055042
13.JOS Watergraafsmeer32125155563239
14.DEM32116153349039
15.Hoogland32105173962035
16.Hollandia3295183653032
17.EVV Echt32710153359031
18.Westlandia3278173959029
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC1210112713031
2.Gemert127502915026
3.Unitas127141917022
4.UNA127052422021
5.OSS'20126152218019
6.Groene Ster125431717019
7.Hercules125342417018
8.ADO '20126062321018
9.JOS Watergraafsmeer125252118017
10.Dongen124531816017
11.Hoogland124351220015
12.Blauw Geel'38/JUMBO124171923013
13.EVV Echt12264813012
14.Hollandia123361117012
15.HSC '21123271720011
16.Quick123271116011
17.Westlandia122461419010
18.DEM1223772109
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert117312718024
2.Groene Ster117312012024
3.Dongen116322213021
4.Hercules117042213021
5.Quick117042215021
6.ADO '2011623169020
7.OSS'20115332216018
8.HSC '21115152114016
9.UNA114432014016
10.Blauw Geel'38/JUMBO114252118014
11.OFC114252222014
12.DEM114251418014
13.JOS Watergraafsmeer114162027013
14.Hollandia114071318012
15.EVV Echt113351222012
16.Westlandia1122771808
17.Unitas11227112708
18.Hoogland11119112904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HSC '2196122314019
2.Blauw Geel'38/JUMBO95221311017
3.ADO '2094411811016
4.Hoogland95131613016
5.DEM95131210016
6.Hercules85032312015
7.Quick9432149015
8.OFC93331311012
9.Unitas93331011012
10.UNA94051419012
11.OSS'208332108111
12.Westlandia93241822011
13.JOS Watergraafsmeer93241418011
14.Dongen8224111308
15.Hollandia9225121808
16.Groene Ster922581408
17.EVV Echt9216132407
18.Gemert8125141805
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg11005203
2.Ajax11004103
3.Barendrecht11003003
4.Gemert11003103
5.Staphorst11003103
6.Kozakken Boys11002003
7.Rijnsb.Boys11002003
8.Harkemase Boys11003203
9.SteDoCo11003203
10.ADO '2011002103
11.DOVO11002103
12.OSS'2011002103
13.De Treffers11002103
14.ASWH11001003
15.Unitas11001003
16.Westlandia11001003
17.DVS'33 Ermelo10102201
18.Noordwijk10102201
19.Achilles Veen10102201
20.DTS '35 Ede 110102201
21.ACV10101101
22.Hercules10101101
23.AFC10101101
24.GVVV10101101
25.IJsselmeervogels10101101
26.FC Lisse10101101
27.Sportlust '4610101101
28.VVOG10101101
29.Capelle10100001
30.Excelsior M10100001
31.HHC Hardenberg10100001
32.OFC10100001
33.Sliedrecht 110100001
34.Sparta Nijkerk10100001
35.Hoek10012300
36.Katwijk10012300
37.Goes10011200
38.HSC '2110011200
39.Kon. HFC10011200
40.ODIN 5910011200
41.Hoogland10010100
42.Quick10010100
43.Ter Leede10010100
44.Dongen10011300
45.TEC10011300
46.Groene Ster10010200
47.Quick Boys10010200
48.UNA10012500
49.VVSB10011400
50.Scheveningen10010300

Team nieuws

Quick en Groene Ster boeien wel, maar scoren niet

Zondag 22 mei

Op een zonovergoten Nieuw Hanenburg stond het affiche tussen subtoppers Quick en Groene Ster op het programma. De aanwezige toeschouwers zagen een boeiende wedstrijd, waarbij het spel op en neer ging. Uiteindelijk wisten beide teams het net niet te vinden, waardoor een winnaar uitbleef.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ADOBlaDEMDonEVVGemGroHSCHerHolHooJOSOFCOSSQuiUNAUniWes
ADO '202 - 12 - 02 - 22 - 22 - 52 - 34 - 14 - 21 - 03 - 01 - 21 - 10 - 13 - 04 - 13 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 22 - 10 - 12 - 51 - 12 - 00 - 14 - 05 - 13 - 12 - 30 - 20 - 13 - 22 - 14 - 0
DEM3 - 21 - 42 - 12 - 21 - 21 - 00 - 31 - 00 - 20 - 00 - 13 - 00 - 02 - 21 - 23 - 2
Dongen2 - 12 - 13 - 02 - 11 - 12 - 21 - 02 - 01 - 11 - 11 - 25 - 30 - 12 - 00 - 0
EVV Echt1 - 12 - 41 - 11 - 12 - 20 - 01 - 42 - 32 - 10 - 40 - 21 - 31 - 00 - 11 - 22 - 0
Gemert2 - 20 - 03 - 32 - 13 - 41 - 23 - 12 - 23 - 02 - 34 - 32 - 14 - 21 - 23 - 11 - 0
Groene Ster1 - 01 - 13 - 02 - 23 - 23 - 30 - 32 - 13 - 13 - 11 - 03 - 11 - 02 - 11 - 20 - 0
HSC '213 - 14 - 21 - 04 - 30 - 13 - 20 - 10 - 32 - 24 - 11 - 51 - 14 - 03 - 37 - 24 - 0
Hercules7 - 10 - 11 - 33 - 01 - 23 - 11 - 02 - 01 - 23 - 02 - 33 - 11 - 34 - 10 - 16 - 3
Hollandia0 - 11 - 10 - 20 - 20 - 03 - 00 - 41 - 30 - 10 - 11 - 13 - 12 - 00 - 21 - 12 - 0
Hoogland1 - 22 - 10 - 10 - 10 - 02 - 21 - 00 - 11 - 20 - 43 - 14 - 12 - 23 - 02 - 20 - 4
JOS Watergraafsmeer1 - 32 - 03 - 24 - 12 - 32 - 31 - 01 - 41 - 01 - 35 - 43 - 31 - 21 - 32 - 02 - 2
OFC0 - 02 - 33 - 12 - 12 - 04 - 12 - 22 - 11 - 23 - 54 - 04 - 01 - 02 - 00 - 02 - 1
OSS'205 - 10 - 10 - 11 - 11 - 00 - 02 - 06 - 13 - 14 - 16 - 01 - 31 - 01 - 13 - 22 - 1
Quick0 - 13 - 23 - 03 - 15 - 01 - 30 - 01 - 04 - 00 - 21 - 00 - 20 - 23 - 13 - 02 - 0
UNA0 - 20 - 13 - 01 - 11 - 20 - 04 - 13 - 11 - 53 - 41 - 41 - 03 - 12 - 13 - 26 - 0
Unitas1 - 00 - 01 - 23 - 00 - 31 - 11 - 01 - 00 - 33 - 10 - 04 - 34 - 20 - 01 - 41 - 3
Westlandia0 - 23 - 00 - 23 - 21 - 11 - 11 - 01 - 13 - 04 - 12 - 20 - 11 - 30 - 00 - 33 - 4
ACVADOAFCASWAchAjaBarCapDOVDTSDVSDeTDonExcFCLGVVGemGoeGroHHCHSCHarHerHoeHooIJsKatKonKozNooODIOFCOSSQuiQuiRijSchSliSpaSpaSpoStaSteTECTerUNAUniVVOVVSWes
ACV
ADO '202 - 1
AFC
ASWH1 - 0
Achilles Veen3 - 2
Ajax4 - 1
Barendrecht3 - 0
Capelle
DOVO
DTS '35 Ede 1
DVS'33 Ermelo2 - 2 (4
De Treffers
Dongen
Excelsior M
FC Lisse1 - 2
GVVV3 - 1
Gemert3 - 1
Goes1 - 2
Groene Ster
HHC Hardenberg0 - 2
HSC '21
Harkemase Boys
Hercules1 - 1 (3
Hoek2 - 3
Hoogland0 - 1
IJsselmeervogels3 - 1
Katwijk2 - 3
Kon. HFC
Kozakken Boys2 - 0
Noordwijk
ODIN 591 - 2
OFC0 - 2
OSS'202 - 1
Quick
Quick Boys0 - 2
Rijnsb.Boys
Scheveningen
Sliedrecht 1
Spakenburg5 - 2
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst3 - 1
SteDoCo
TEC
Ter Leede
UNA
Unitas1 - 0
VVOG
VVSB
Westlandia