Quick 1

15e in poule 3e divisie 3e divisie zondag
27e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 17 augustus
1
Hoogland
3
Jodan Boys
2
Huizen 1
3
Goes
0
Rijnvogels
4
OSS'20
2
VVSB
4
Harkemase Boys
0
Vroomshoopse Boys 1
4
EVV
2
FC 's-Gravenzande
0
RKSV Heeze 1
3
VVOG
0
RKSV Minor
2
DOVO
4
OFC
6
Barendrecht
0
Wittenhorst 1
3
ODIN 59
1
Gemert
1
FC Lisse
2
Ajax
1
Ter Leede
4
Fortuna Wormerveer
6
Achilles Veen
0
Hercules
3
Sparta Nijkerk
2
UNA
2
Excelsior'31
1
DEM
0
VEV'67 1
3
Silvolde
1
DVS'33 Ermelo
1 (2
Quick
1
SDO
0
ARC
1
Rohda Raalte 1
2
DUNO D
0
Drachtster Boys 1
4
Dongen
2
Westlandia
0
Zuidvogels HSV De 1
1
Kloetinge
0
Lienden
5
Groene Ster
0
vv Winsum 1
2
Mierlo Hout 1
3
Flevo Boys
2
SV TOP 1
6
Hoek
2
HSC '21
4
SteDoCo
ADO '20
ONS Sneek
2
Blauw Geel'38/JUMBO
1
Sliedrecht 1

Wedstrijdschema

HSC '21
Quick 1
Uit
25-08-2019 14:30
Nr. 13595255CO
Scheidsrechter: T.R. (Thom) Winkel, , Sportpark: Scholtenhagenweg 29, 7481 VN HAAKSBERGEN
Quick 1
Blauw Geel'38/JUMBO
Thuis
01-09-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595143CO
Scheidsrechter: F.M.L. (Frank) van den Elzen,
Groene Ster
Quick 1
Uit
08-09-2019 14:30
Nr. 13595240CO
Sportpark: Hei-Grindelweg 66, 6413 BS HEERLEN
EVV
Quick 1
Uit
15-09-2019 14:30
Nr. 13595224CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
Gemert
Quick 1
Uit
29-09-2019 14:00
Nr. 13595177CO
Sportpark: Sportlaan 9, 5421 SK GEMERT
Quick 1
DEM
Thuis
06-10-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595144CO
ADO Den Haag Haag
Quick 1
Uit
12-10-2019 19:00
Nr. 13595290CO
Sportpark: Haags Kwartier 55, 2491 BM 'S-GRAVENHAGE
Quick 1
OFC
Thuis
27-10-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595145CO
Hoogland
Quick 1
Uit
03-11-2019 14:00
Nr. 13595051CO
Sportpark: Sportlaan 30, 3828 AZ HOOGLAND
Quick 1
Westlandia
Thuis
10-11-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595146CO
Quick 1
OSS'20
Thuis
17-11-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595147CO
UNA
Quick 1
Uit
24-11-2019 14:30
Nr. 13595197CO
Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
Quick 1
Lienden
Thuis
01-12-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595148CO
Hercules
Quick 1
Uit
08-12-2019 14:00
Nr. 13595037CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick 1
ADO '20
Thuis
15-12-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13595149CO
Dongen
Quick 1
Uit
12-01-2020 14:30
Nr. 13595165CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick 1
HSC '21
Thuis
19-01-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595150CO
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
26-01-2020 14:30
Nr. 13595135CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
DEM
Quick 1
Uit
02-02-2020 14:00
Nr. 13595104CO
Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK
Quick 1
EVV
Thuis
09-02-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595151CO
Quick 1
Gemert
Thuis
01-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595152CO
Lienden
Quick 1
Uit
08-03-2020 14:30
Nr. 13595282CO
Sportpark: Molenstraat 18, 4033 AV LIENDEN
Quick 1
Dongen
Thuis
15-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595153CO
OSS'20
Quick 1
Uit
22-03-2020 14:30
Nr. 13595218CO
Sportpark: Rusheuvelstraat 59, 5346 JH OSS
Quick 1
Hoogland
Thuis
29-03-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595154CO
Quick 1
Hercules
Thuis
05-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595155CO
OFC
Quick 1
Uit
11-04-2020 14:30
Nr. 13595091CO
Sportpark: Twiskeweg 1, 1511 BZ OOSTZAAN
Quick 1
ADO Den Haag Haag
Thuis
19-04-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595156CO
Westlandia
Quick 1
Uit
03-05-2020 14:00
Nr. 13595125CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick 1
UNA
Thuis
10-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595157CO
ADO '20
Quick 1
Uit
17-05-2020 14:30
Nr. 13595078CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Quick 1
Groene Ster
Thuis
24-05-2020 14:00
Veld 1
Nr. 13595158CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '2000000000
2.Jong ADO Den Haag00000000
3.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
4.DEM00000000
5.Dongen00000000
6.EVV00000000
7.Gemert00000000
8.Groene Ster00000000
9.Hercules00000000
10.Hoogland00000000
11.HSC '2100000000
12.Lienden00000000
13.OFC00000000
14.OSS'2000000000
15.Quick00000000
16.UNA00000000
17.Westlandia00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles Veen11006003
2.Barendrecht11006003
3.Groene Ster11005003
4.Hoek11006203
5.Dongen11004003
6.EVV11004003
7.OSS'2011004003
8.Fortuna Wormerveer11004103
9.Silvolde11003003
10.VVOG11003003
11.Harkemase Boys11004203
12.OFC11004203
13.SteDoCo11004203
14.Jodan Boys11003103
15.ODIN 5911003103
16.FC 's-Gravenzande11002003
17.Westlandia11002003
18.Flevo Boys11003203
19.Goes11003203
20.Sparta Nijkerk11003203
21.Ajax11002103
22.Blauw Geel'38/JUMBO11002103
23.DUNO D11002103
24.Excelsior'3111002103
25.Kloetinge11001003
26.SDO11001003
27.Quick10101101
28.DVS'33 Ermelo10101101
29.ADO '2000000000
30.ONS Sneek00000000
31.Huizen 110012300
32.Mierlo Hout 110012300
33.UNA10012300
34.DEM10011200
35.FC Lisse10011200
36.Rohda Raalte 110011200
37.Sliedrecht 110011200
38.ARC10010100
39.Lienden10010100
40.DOVO10012400
41.HSC '2110012400
42.VVSB10012400
43.Gemert10011300
44.Hoogland10011300
45.RKSV Heeze 110010200
46.Zuidvogels HSV De 110010200
47.Ter Leede10011400
48.RKSV Minor10010300
49.VEV'67 110010300
50.SV TOP 110012600
51.Drachtster Boys 110010400
52.Rijnvogels10010400
53.Vroomshoopse Boys 110010400
54.vv Winsum 110010500
55.Hercules10010600
56.Wittenhorst 110010600

Team nieuws

Quick op het tandvlees na strafschoppen langs DVSí33

Zondag 18 augustus

In de eerste kwalificatieronde van de TOTO KNVB beker moesten de Haantjes in Ermelo uitkomen tegen DVS’33 en had hiermee op papier de zwaarst mogelijke loting. De nummer 3 van de derde divisie zaterdag van afgelopen seizoen is er alles aan gelegen om de tweede divisie te halen, met bijbehorende middelen. Na strafschoppen zegevierde Quick en mag het op 24 of 25 september spelen in de play-off voor het hoofdtoernooi.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 31 augustus
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e divisie 3e divisie zondag".

AchADOAjaARCBarBlaDEMDonDOVDraDUNDVSEVVExcFC'FCLFleForGemGoeGroHarHerHoeHooHSCHuiJodKloLieMieODIOFCONSOSSQuiRijRKSRKSRohSDOSilSliSpaSteSVTTerUNAVEVVrovvWVVOVVSWesWitZui
Achilles Veen6 - 0
ADO '20 -
Ajax
ARC
Barendrecht6 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO2 - 1
DEM
Dongen
DOVO2 - 4
Drachtster Boys 10 - 4
DUNO D
DVS'33 Ermelo1 - 1 (2
EVV
Excelsior'312 - 1
FC 's-Gravenzande2 - 0
FC Lisse1 - 2
Flevo Boys
Fortuna Wormerveer
Gemert
Goes
Groene Ster5 - 0
Harkemase Boys
Hercules
Hoek
Hoogland1 - 3
HSC '212 - 4
Huizen 12 - 3
Jodan Boys
Kloetinge1 - 0
Lienden
Mierlo Hout 12 - 3
ODIN 593 - 1
OFC
ONS Sneek
OSS'20
Quick
Rijnvogels0 - 4
RKSV Heeze 1
RKSV Minor
Rohda Raalte 11 - 2
SDO1 - 0
Silvolde
Sliedrecht 1
Sparta Nijkerk3 - 2
SteDoCo
SV TOP 12 - 6
Ter Leede1 - 4
UNA
VEV'67 10 - 3
Vroomshoopse Boys 10 - 4
vv Winsum 1
VVOG3 - 0
VVSB2 - 4
Westlandia2 - 0
Wittenhorst 1
Zuidvogels HSV De 1