Quick 1

7e in poule 3e divisie B
20e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Nuenen 1
Quick 1
Uit
03-08-2019
Nr.
Quick 1
Sonoma State 1
Thuis
06-08-2019 20:00
Veld 1
Nr.
Quick 1
RKAVV 1
Thuis
11-08-2019 14:00
Veld 1
Nr.
Quick 1
Rijnvogels, fc 1
Thuis
13-08-2019 20:00
Veld 1
Nr.
Quick 1
KNVB beker
Thuis
17-08-2019 14:30
Veld 1
Nr.
afhankelijk van loting
Quick 1
competitie
Thuis
25-08-2019 14:00
Veld 1
Nr.
afhankelijk van schema

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jong FC Volendam3422579744071
2.TEC3421766338070
3.OFC3418887943062
4.Goes34201138055061
5.UNA34175126855056
6.OSS'2034166127053054
7.Quick34155146766050
8.ADO '2034138135957047
9.Westlandia34144165973046
10.Dongen34143175170045
11.Hercules34128145563044
12.HSC '2134142185173044
13.Blauw Geel'38/JUMBO34127156265043
14.EVV34119143943141
15.JVC Cuijk34123194377039
16.OJC ROSMALEN34105194961035
17.Quick '203487195384031
18.HBS3477203762028
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV 110010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Vermoeid Quick speelt gelijk in doelpuntrijke wedstrijd

Zondag 26 mei

De laatste competitiewedstrijd van het lange seizoen mocht Quick op eigen veld tegen Quick ’20 uit Oldenzaal spelen. De bezoekers moesten winnen en hopen op verlies van OJC Rosmalen om niet rechtstreeks te degraderen. Quick wilde gewoon nog één keer het publiek vermaken. Uiteindelijk werd het een doelpuntrijke remise, tot genoegen van het publiek, dat met “Hup Quick” iedereen op het veld aansprak. Lekker makkelijk in ieder geval.

Lees meer
Toon al het nieuws

Team resultaten

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '202 - 21 - 22 - 10 - 30 - 01 - 22 - 14 - 03 - 12 - 20 - 12 - 23 - 11 - 12 - 33 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 20 - 23 - 14 - 01 - 05 - 33 - 03 - 50 - 00 - 01 - 51 - 13 - 00 - 52 - 41 - 47 - 1
Dongen4 - 12 - 20 - 11 - 30 - 60 - 14 - 02 - 10 - 24 - 01 - 00 - 34 - 04 - 21 - 51 - 20 - 0
EVV1 - 43 - 02 - 00 - 21 - 11 - 12 - 20 - 13 - 22 - 21 - 10 - 02 - 13 - 01 - 13 - 00 - 2
Goes5 - 02 - 13 - 12 - 02 - 13 - 15 - 12 - 30 - 12 - 14 - 14 - 12 - 31 - 21 - 32 - 34 - 0
HBS2 - 10 - 23 - 11 - 12 - 10 - 01 - 01 - 23 - 11 - 40 - 32 - 32 - 22 - 30 - 11 - 20 - 0
Hercules2 - 45 - 22 - 41 - 02 - 35 - 00 - 11 - 01 - 02 - 22 - 20 - 31 - 12 - 41 - 11 - 12 - 3
HSC '213 - 20 - 50 - 12 - 11 - 33 - 23 - 01 - 63 - 01 - 13 - 01 - 22 - 44 - 24 - 11 - 03 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 09 - 03 - 15 - 10 - 15 - 15 - 06 - 13 - 03 - 13 - 20 - 01 - 11 - 11 - 22 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 12 - 11 - 14 - 33 - 11 - 20 - 22 - 30 - 42 - 13 - 22 - 01 - 00 - 40 - 10 - 3
OFC3 - 04 - 14 - 01 - 04 - 00 - 02 - 14 - 01 - 35 - 03 - 22 - 42 - 31 - 43 - 13 - 05 - 0
OJC ROSMALEN0 - 21 - 10 - 20 - 10 - 35 - 02 - 23 - 00 - 65 - 01 - 24 - 22 - 02 - 01 - 32 - 01 - 1
OSS'202 - 00 - 31 - 20 - 13 - 22 - 00 - 23 - 15 - 13 - 00 - 02 - 03 - 14 - 52 - 21 - 12 - 4
Quick '202 - 41 - 22 - 11 - 00 - 44 - 10 - 31 - 34 - 41 - 21 - 33 - 20 - 33 - 41 - 20 - 43 - 3
Quick1 - 13 - 12 - 23 - 02 - 42 - 04 - 01 - 00 - 26 - 10 - 41 - 00 - 14 - 40 - 31 - 30 - 1
TEC2 - 00 - 03 - 12 - 00 - 13 - 20 - 22 - 11 - 01 - 01 - 12 - 01 - 61 - 12 - 02 - 10 - 2
UNA1 - 11 - 45 - 00 - 31 - 12 - 14 - 25 - 20 - 21 - 11 - 46 - 02 - 03 - 13 - 40 - 33 - 1
Westlandia1 - 01 - 02 - 31 - 23 - 22 - 01 - 20 - 23 - 73 - 43 - 22 - 13 - 23 - 45 - 00 - 22 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".