Quick 1

10e in poule 3e divisie B
20e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
5
Goes
1
HSC '21
1
ADO '20
2
Hercules
2
OJC ROSMALEN
0
Quick
1
HBS
2
UNA
3
JVC Cuijk
2
OSS'20
3
Quick '20
3
Westlandia
1
TEC
0
Jong FC Volendam
3
EVV
0
Blauw Geel'38/JUMBO
4
Dongen
0
OFC
Vrijdag 19 april
2
Quick
4
Goes
Zaterdag 20 april
2
OSS'20
0
ADO '20
1
UNA
1
JVC Cuijk
2
Blauw Geel'38/JUMBO
4
TEC
2
Westlandia
0
HBS
3
OFC
2
OJC ROSMALEN
1
Hercules
0
EVV
0
Jong FC Volendam
0
Quick '20
0
HSC '21
1
Dongen
Maandag 22 april
2
Hercules
3
Goes
3
OJC ROSMALEN
0
HSC '21
3
HBS
1
JVC Cuijk
2
TEC
0
Quick
1
EVV
4
ADO '20

Wedstrijdschema

EVV
Quick 1
Uit
28-04-2019 14:30
Nr. 13559626CO
Scheidsrechter: T. (Thijs) Voncken, . Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
UNA
Quick 1
Uit
05-05-2019 14:30
Nr. 12609346CO
Scheidsrechter: D.H. (Dave) de Vries, . Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
Quick 1
JVC Cuijk
Thuis
12-05-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609295CO
Hercules
Quick 1
Uit
19-05-2019 14:00
Nr. 12609177CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick 1
Quick '20
Thuis
26-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12609296CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TEC3018665537060
2.Jong FC Volendam3018577838059
3.UNA3017586443056
4.OFC3015877039053
5.Goes30171127052052
6.OSS'203015696343051
7.ADO '203013895948047
8.Westlandia29133135255042
9.Dongen30132154861041
10.Quick29124134953040
11.JVC Cuijk30123154258039
12.HSC '2130122164664038
13.Hercules28107114050037
14.EVV2998123239134
15.Blauw Geel'38/JUMBO3097144858034
16.OJC ROSMALEN3083194058027
17.Quick '202965184575023
18.HBS3057182959022
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Quick verliest van nieuwe koploper TEC

Maandag 22 april

Na het verlies op Goede Vrijdag mocht Quick vandaag weer aantreden. Aangezien in december de velden door sneeuwval onbespeelbaar waren, moest de wedstrijd vandaag worden ingehaald. Enkele geleden liet TEC op Nieuw Hanenburg al zien over een enorm sterke ploeg te beschikken en ook vandaag konden de Haantjes geen resultaat behalen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '202 - 21 - 22 - 10 - 01 - 22 - 14 - 03 - 12 - 22 - 23 - 11 - 12 - 33 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 20 - 23 - 14 - 05 - 33 - 03 - 50 - 00 - 01 - 51 - 13 - 00 - 52 - 41 - 4
Dongen4 - 12 - 20 - 11 - 30 - 14 - 02 - 10 - 24 - 01 - 00 - 34 - 04 - 21 - 51 - 2
EVV1 - 43 - 02 - 00 - 21 - 11 - 12 - 20 - 13 - 22 - 20 - 02 - 1 - 1 - 10 - 2
Goes5 - 02 - 13 - 12 - 13 - 15 - 12 - 30 - 12 - 14 - 12 - 31 - 21 - 32 - 34 - 0
HBS2 - 10 - 23 - 11 - 10 - 01 - 01 - 23 - 11 - 40 - 32 - 32 - 22 - 31 - 20 - 0
Hercules2 - 42 - 41 - 02 - 35 - 00 - 11 - 01 - 02 - 22 - 20 - 31 - 11 - 11 - 1 -
HSC '213 - 20 - 50 - 12 - 11 - 33 - 23 - 03 - 01 - 13 - 01 - 22 - 44 - 24 - 13 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 09 - 03 - 15 - 10 - 15 - 15 - 06 - 13 - 10 - 01 - 11 - 11 - 22 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 12 - 11 - 14 - 33 - 11 - 20 - 22 - 32 - 13 - 22 - 01 - 00 - 10 - 3
OFC4 - 14 - 01 - 04 - 00 - 04 - 01 - 35 - 03 - 22 - 42 - 31 - 43 - 13 - 05 - 0
OJC ROSMALEN0 - 21 - 10 - 20 - 10 - 35 - 03 - 00 - 61 - 24 - 22 - 02 - 01 - 32 - 01 - 1
OSS'202 - 00 - 30 - 13 - 22 - 00 - 25 - 13 - 00 - 02 - 03 - 14 - 52 - 21 - 12 - 4
Quick '202 - 41 - 20 - 44 - 1 - 1 - 34 - 41 - 21 - 33 - 20 - 33 - 41 - 20 - 43 - 3
Quick1 - 13 - 12 - 23 - 02 - 42 - 04 - 01 - 00 - 20 - 41 - 00 - 10 - 31 - 30 - 1
TEC0 - 03 - 12 - 00 - 13 - 20 - 22 - 11 - 01 - 01 - 12 - 01 - 62 - 02 - 10 - 2
UNA1 - 15 - 00 - 31 - 12 - 14 - 25 - 20 - 21 - 11 - 46 - 02 - 03 - 10 - 33 - 1
Westlandia1 - 01 - 02 - 31 - 23 - 22 - 01 - 23 - 43 - 22 - 13 - 23 - 45 - 00 - 22 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".