Quick 1

18e in poule 3e divisie B
20e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 oktober
2
Jong FC Volendam
1
Westlandia
0
OJC ROSMALEN
1
EVV
Zondag 7 oktober
1
Quick
3
UNA
5
Blauw Geel'38/JUMBO
3
Hercules
5
Goes
0
ADO '20
5
OFC
0
JVC Cuijk
1
HSC '21
2
OSS'20
4
Dongen
0
Quick '20
Zondag 14 oktober
2
Hercules
2
OJC ROSMALEN
2
Westlandia
3
Dongen
1
JVC Cuijk
0
Quick
0
HBS
2
Blauw Geel'38/JUMBO
1
Quick '20
2
TEC
5
OSS'20
1
Jong FC Volendam
2
ADO '20
2
OFC
5
UNA
2
HSC '21
0
EVV
2
Goes

Wedstrijdschema

Quick 1
HBS
Thuis
20-10-2018 18:00
Veld 1
Nr. 12609284CO
Scheidsrechter: N.H.H.J. (Nick) Tunnissen,
ADO '20
Quick 1
Uit
28-10-2018 14:00
Nr. 12609182CO
Scheidsrechter: D.H. (Dave) deVries, . Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Quick 1
EVV
Thuis
04-11-2018 14:00
Veld 1
Nr. 12609285CO
OSS'20
Quick 1
Uit
18-11-2018 14:30
Nr. 12609387CO
Sportpark: Rusheuvelstraat 59, 5346 JH OSS
Quick 1
OJC ROSMALEN
Thuis
25-11-2018 14:00
Veld 1
Nr. 12609286CO
Goes
Quick 1
Uit
02-12-2018 14:30
Nr. 12609269CO
Sportpark: Geldeloozepad 1, 4463 AJ GOES
Quick 1
Blauw Geel'38/JUMBO
Thuis
09-12-2018 14:00
Veld 1
Nr. 12609287CO
TEC
Quick 1
Uit
16-12-2018 14:30
Nr. 12609304CO
Sportpark: Predikbroedersweg 3, 4003 AL TIEL
Quick '20
Quick 1
Uit
13-01-2019 14:00
Nr. 12609424CO
Sportpark: Primulastraat 15, 7572 AS OLDENZAAL
Quick 1
Westlandia
Thuis
20-01-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609288CO
OFC
Quick 1
Uit
27-01-2019 14:30
Nr. 12609204CO
Sportpark: Twiskeweg 1, 1511 BZ OOSTZAAN
Quick 1
HSC '21
Thuis
03-02-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609289CO
FC Volendam endam
Quick 1
Uit
09-02-2019 14:30
Nr. 12609460CO
Sportpark: Sportlaan 10, 1131 BK VOLENDAM
Quick 1
Dongen
Thuis
17-02-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609290CO
Quick 1
OSS'20
Thuis
24-02-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609291CO
EVV
Quick 1
Uit
10-03-2019 14:30
Nr. 12609410CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
Quick 1
ADO '20
Thuis
17-03-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609292CO
HBS
Quick 1
Uit
24-03-2019 14:00
Nr. 12609241CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
31-03-2019 14:30
Nr. 12609259CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
Quick 1
TEC
Thuis
07-04-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609293CO
OJC ROSMALEN
Quick 1
Uit
14-04-2019 14:00
Nr. 12609362CO
Sportpark: Laaghemaal 38, 5247 NP ROSMALEN
Quick 1
Goes
Thuis
20-04-2019 18:00
Veld 1
Nr. 12609294CO
UNA
Quick 1
Uit
05-05-2019 14:30
Nr. 12609346CO
Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
Quick 1
JVC Cuijk
Thuis
12-05-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609295CO
Hercules
Quick 1
Uit
19-05-2019 14:00
Nr. 12609177CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick 1
Quick '20
Thuis
26-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12609296CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jong FC Volendam8611189019
2.Goes86022212018
3.OFC85122410016
4.UNA85122412016
5.TEC7511148016
6.Dongen85031915015
7.ADO '2084311511015
8.OSS'2084221711014
9.JVC Cuijk84041316012
10.EVV832378011
11.HSC '218305141909
12.Hercules8233111609
13.Blauw Geel'38/JUMBO8305132009
14.OJC ROSMALEN8215141807
15.Westlandia8206131906
16.HBS704341204
17.Quick '20811692104
18.Quick810792303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Quick nipt kopje onder in Cuijk

Zondag 14 oktober

Terwijl de temperaturen in oktober buitengewoon hoog zijn, kan dat niet gezegd worden van de positie op de ranglijst van de Haantjes. Waar het vorig seizoen na een bliksemstart op rolletjes ging, is dit seizoen een tegenpool en zit Quick in de beruchte hoek waar de klappen vallen. Zo ook vandaag.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '200 - 02 - 12 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 25 - 33 - 01 - 4
Dongen1 - 30 - 34 - 04 - 2
EVV0 - 20 - 10 - 02 - 1
Goes5 - 02 - 12 - 14 - 0
HBS0 - 21 - 10 - 02 - 2
Hercules2 - 41 - 02 - 21 - 1
HSC '212 - 11 - 24 - 23 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 05 - 12 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 14 - 31 - 0
OFC4 - 11 - 35 - 03 - 1
OJC ROSMALEN0 - 20 - 15 - 04 - 2
OSS'200 - 25 - 13 - 12 - 2
Quick '201 - 23 - 21 - 20 - 4
Quick4 - 00 - 20 - 41 - 3
TEC3 - 12 - 11 - 0
UNA5 - 21 - 46 - 00 - 3
Westlandia2 - 31 - 22 - 15 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".