Quick 1

8e in poule 3e divisie B
20e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
0
Jong FC Volendam
1
Quick
Zondag 10 februari
1
Westlandia
0
ADO '20
2
Dongen
2
Blauw Geel'38/JUMBO
1
JVC Cuijk
2
Hercules
0
HBS
3
OJC ROSMALEN
4
HSC '21
1
TEC
3
UNA
1
Quick '20
4
OFC
0
Goes
0
OSS'20
1
EVV
Zaterdag 16 februari
4
Quick '20
1
HBS
Zondag 17 februari
0
Goes
1
JVC Cuijk
1
OJC ROSMALEN
1
Westlandia
0
Hercules
3
OSS'20
4
ADO '20
0
Jong FC Volendam
2
Quick
2
Dongen
0
Blauw Geel'38/JUMBO
0
OFC
2
TEC
1
UNA
2
EVV
2
HSC '21

Wedstrijdschema

Laakkwartier 1
Quick 1
Uit
19-02-2019 20:00
Nr.
Quick 1
OSS'20
Thuis
24-02-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609291CO
Scheidsrechter: M.J. (Max) Kok,
Goes
Quick 1
Uit
03-03-2019 14:00
Nr. 12609269CO
Sportpark: Geldeloozepad 1, 4463 AJ GOES
EVV
Quick 1
Uit
10-03-2019 14:30
Nr. 12609410CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
Quick 1
ADO '20
Thuis
17-03-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609292CO
HBS
Quick 1
Uit
24-03-2019 14:00
Nr. 12609241CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
31-03-2019 14:30
Nr. 12609259CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
Quick 1
TEC
Thuis
07-04-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609293CO
OJC ROSMALEN
Quick 1
Uit
14-04-2019 14:00
Nr. 12609362CO
Sportpark: Laaghemaal 38, 5247 NP ROSMALEN
Quick 1
Goes
Thuis
20-04-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12609294CO
TEC
Quick 1
Uit
22-04-2019 14:30
Nr. 12609304CO
Sportpark: Predikbroedersweg 3, 4003 AL TIEL
UNA
Quick 1
Uit
05-05-2019 14:30
Nr. 12609346CO
Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
Quick 1
JVC Cuijk
Thuis
12-05-2019 14:00
Veld 1
Nr. 12609295CO
Hercules
Quick 1
Uit
19-05-2019 14:00
Nr. 12609177CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick 1
Quick '20
Thuis
26-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 12609296CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TEC2113534128044
2.Jong FC Volendam2113355130042
3.UNA2213185135040
4.OSS'202111464931037
5.OFC2110655229036
6.ADO '202110564334035
7.Westlandia2192103536029
8.Quick199283536029
9.Dongen2292113846029
10.Goes2090114241027
11.Blauw Geel'38/JUMBO227693637027
12.HSC '212182113445026
13.JVC Cuijk2182112440026
14.EVV216782228124
15.Hercules196672536024
16.OJC ROSMALEN2153132636018
17.HBS2046101735018
18.Quick '202052133452017
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EVV11007003
2.ASWH11005003
3.DVS'33 Ermelo11006203
4.Staphorst11004003
5.HBS11004103
6.Eemdijk11003003
7.Hoek11003003
8.Hercules11004203
9.ODIN 5911002003
10.FC 's-Gravenzande11003203
11.Harkemase Boys11002103
12.Westlandia11002103
13.SteDoCo11001003
14.Noordwijk10102201
15.OSS'2010102201
16.Achilles '2910101101
17.Urk10101101
18.SDO10101101
19.Zaanlandia10101101
20.Quick10012300
21.De Dijk10011200
22.JOS Watergraafsmeer10011200
23.Cluzona10010100
24.Bekkerveld 110012400
25.Alverna10010200
26.Sportlust '4610011400
27.ADO '2010010300
28.VC Vlissingen10010300
29.Quick '2010012600
30.Goes10010400
31.MASV10010500
32.Brielle10010700

Team nieuws

Quick geeft overwinning in slotfase uit handen

Zondag 17 februari

Het was zondagmiddag bijna een lentedag te noemen, met bijbehorend lekker zonnetje en een aangename temperatuur. Logisch dat de redelijk goed opgekomen aanwezigen een plekje in de zon langs het veld hadden gezocht en ze zagen een wedstrijd met duidelijk twee gezichten. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ADOBlaDonEVVGoeHBSHerHSCJonJVCOFCOJCOSSQuiQuiTECUNAWes
ADO '200 - 02 - 14 - 03 - 12 - 22 - 23 - 11 - 12 - 33 - 24 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO1 - 20 - 23 - 14 - 05 - 33 - 03 - 50 - 00 - 01 - 11 - 4
Dongen4 - 12 - 21 - 30 - 14 - 02 - 11 - 00 - 34 - 04 - 21 - 5
EVV2 - 00 - 21 - 11 - 12 - 20 - 12 - 20 - 02 - 10 - 2
Goes5 - 03 - 12 - 12 - 30 - 12 - 12 - 31 - 32 - 34 - 0
HBS2 - 10 - 23 - 11 - 10 - 01 - 0 - 1 - 40 - 32 - 20 - 0
Hercules2 - 42 - 4 - - 1 - 01 - 02 - 22 - 20 - 31 - 11 - 1
HSC '213 - 20 - 52 - 11 - 33 - 03 - 01 - 11 - 24 - 24 - 13 - 2
Jong FC Volendam1 - 13 - 03 - 15 - 10 - 15 - 06 - 13 - 10 - 11 - 12 - 1
JVC Cuijk2 - 44 - 12 - 11 - 14 - 31 - 22 - 12 - 01 - 00 - 10 - 3
OFC4 - 14 - 04 - 01 - 35 - 02 - 42 - 31 - 43 - 13 - 0 -
OJC ROSMALEN0 - 21 - 10 - 10 - 35 - 0 - 1 - 24 - 22 - 02 - 01 - 1
OSS'200 - 13 - 22 - 00 - 25 - 13 - 02 - 03 - 14 - 52 - 22 - 4
Quick '201 - 24 - 1 - 1 - 34 - 41 - 23 - 2 - 3 - 41 - 20 - 4
Quick3 - 12 - 23 - 02 - 04 - 01 - 00 - 20 - 41 - 01 - 30 - 1
TEC0 - 03 - 12 - 03 - 22 - 11 - 01 - 12 - 01 - 6 - 2 - 1
UNA5 - 00 - 32 - 14 - 25 - 20 - 21 - 46 - 02 - 03 - 10 - 3
Westlandia1 - 01 - 02 - 31 - 23 - 21 - 22 - 13 - 45 - 00 - 22 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 BV".