Quick 1

12e in poule 3e divisie B
6e in poule kwalificatieronde 1 Q1
35e in poule 1e ronde BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Maandag 26 oktober
4
Excelsior
0
Helmond Sport
6
Go Ahead Eagles
0
NAC Breda

Wedstrijdschema

UNA
Quick 1
Uit
15-11-2020 14:30
Nr. 14584747CO
Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
Quick 1
Dongen
Thuis
22-11-2020 14:00
Veld 1
Nr. 14584696CO
Hollandia
Quick 1
Uit
29-11-2020 14:00
Nr. 14584612CO
Sportpark: Nieuwe Wal 2, 1621 MB HOORN NH
Quick 1
N.E.C.
Thuis
02-12-2020 19:45
Veld 1
Nr. 15069252BE
Quick 1
Westlandia
Thuis
06-12-2020 14:00
Veld 1
Nr. 14584697CO
JOS Watergraafsmeer
Quick 1
Uit
13-12-2020 14:00
Nr. 14584579CO
Sportpark: Drie Burgpad 3, 1097 HK AMSTERDAM
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
10-01-2021 14:30
Nr. 14584681CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
Quick 1
EVV Echt
Thuis
17-01-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584698CO
OFC
Quick 1
Uit
24-01-2021 14:30
Nr. 14584632CO
Sportpark: Twiskeweg 1, 1511 BZ OOSTZAAN
Quick 1
Groene Ster
Thuis
31-01-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584699CO
DEM
Quick 1
Uit
07-02-2021 14:00
Nr. 14584649CO
Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK
Quick 1
Gemert
Thuis
21-02-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584700CO
Quick 1
UNA
Thuis
28-02-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584701CO
HSC '21
Quick 1
Uit
07-03-2021 14:30
Nr. 14584837CO
Sportpark: Scholtenhagenweg 29, 7481 VN HAAKSBERGEN
Quick 1
Hercules
Thuis
14-03-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584702CO
Unitas
Quick 1
Uit
21-03-2021 14:00
Nr. 14584771CO
Sportpark: Bataafsekade 6, 4204 AX GORINCHEM
Quick 1
ADO '20
Thuis
28-03-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584703CO
EVV Echt
Quick 1
Uit
03-04-2021 14:30
Nr. 14584806CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
Quick 1
Hoogland
Thuis
11-04-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584704CO
OSS'20
Quick 1
Uit
18-04-2021 14:30
Nr. 14584790CO
Sportpark: Rusheuvelstraat 59, 5346 JH OSS
Quick 1
Hollandia
Thuis
25-04-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584705CO
Dongen
Quick 1
Uit
02-05-2021 14:00
Nr. 14584723CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick 1
Blauw Geel'38/JUMBO
Thuis
09-05-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584706CO
Westlandia
Quick 1
Uit
16-05-2021 14:30
Nr. 14584673CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick 1
JOS Watergraafsmeer
Thuis
24-05-2021 14:00
Veld 1
Nr. 14584707CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hercules5410122013
2.Blauw Geel'38/JUMBO6411178013
3.OFC5311107010
4.Groene Ster531196010
5.OSS'2063121011010
6.UNA622215908
7.Unitas622213808
8.Hollandia52126707
9.Westlandia6213101107
10.Gemert621361007
11.JOS Watergraafsmeer62134907
12.Quick51319706
13.EVV Echt51312606
14.ADO '2061329806
15.Dongen62045906
16.Hoogland512281105
17.DEM512261305
18.HSC '21602451402
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SteDoCo110010003
2.Harkemase Boys11006003
3.Achilles Veen11005003
4.Barendrecht11005003
5.Ter Leede11006203
6.Quick11005103
7.Capelle11004003
8.DTS '35 Ede11004003
9.Sparta Nijkerk11004003
10.Buitenpost11005203
11.OSS'2011005203
12.Westlandia11004103
13.Excelsior'3111003003
14.FC Lisse11003003
15.DVS'33 Ermelo11003103
16.OFC11003103
17.UNA11003103
18.Gemert11002003
19.Staphorst11002003
20.Groene Ster11003203
21.Unitas11002103
22.DOVO10102201
23.Sliedrecht10102201
24.VVSB10102201
25.Hoogeveen10102201
26.Rijnvogels10101101
27.JOS Watergraafsmeer10101101
28.AWC10101101
29.ODIN 5910101101
30.Dos Kampen10100001
31.EVV Echt10100001
32.Roda '4610100001
33.ADO '2010100001
34.Flevo Boys10100001
35.Hollandia10100001
36.DEM10100001
37.Goes10100001
38.Sportlust '4610100001
39.VVOG10100001
40.Scherpenzeel10012300
41.AFC10011200
42.Dongen10011300
43.DUNO D10011300
44.Hoek10011300
45.ACV10010200
46.HSC '2110010200
47.Ajax10012500
48.DWOW10012500
49.SV Venray10011400
50.Blauw Geel'38/JUMBO10010300
51.Sportclub Susteren10010300
52.Hoogezand10012600
53.SVC'0810011500
54.Best Vooruit10010400
55.Cluzona10010400
56.Hoogland10010400
57.Erp10010500
58.NWC10010500
59.Hercules10010600
60.Den Hoorn100101000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Go Ahead Eagles11006003
2.Excelsior11004003
3.Achilles Veen00000000
4.ADO Den Haag00000000
5.AFC00000000
6.Almere City FC00000000
7.Barendrecht00000000
8.SC Cambuur00000000
9.Capelle00000000
10.FC Den Bosch00000000
11.FC Dordrecht00000000
12.DTS '35 Ede00000000
13.DVS'33 Ermelo00000000
14.FC Eindhoven00000000
15.FC Emmen00000000
16.Excelsior M00000000
17.Fortuna Sittard00000000
18.De Graafschap00000000
19.FC Groningen00000000
20.Groene Ster00000000
21.Harkemase Boys00000000
22.Heracles Almelo00000000
23.HHC Hardenberg00000000
24.sc Heerenveen00000000
25.IJsselmeervogels00000000
26.Katwijk00000000
27.Kozakken Boys00000000
28.MVV00000000
29.N.E.C.00000000
30.ODIN 5900000000
31.OFC00000000
32.TOP Oss00000000
33.OSS'2000000000
34.PEC Zwolle00000000
35.Quick00000000
36.Quick Boys00000000
37.Rijnsb.Boys00000000
38.RKC Waalwijk00000000
39.Roda JC00000000
40.Scheveningen00000000
41.Sliedrecht00000000
42.Sparta Rotterdam00000000
43.Staphorst00000000
44.SteDoCo00000000
45.TEC00000000
46.Telstar00000000
47.FC Twente00000000
48.UNA00000000
49.FC Utrecht00000000
50.Vitesse00000000
51.FC Volendam00000000
52.VVV-Venlo00000000
53.Westlandia00000000
54.Willem II00000000
55.Helmond Sport10010400
56.NAC Breda10010600

Team nieuws

Quick geeft zekere overwinning uit handen

Zondag 4 oktober

Het was een aparte sfeer op Nieuw Hanenburg, want spelen zonder publiek voelt vreemd. Quick ontving HSC’21 uit Haaksbergen en speelde driekwart wedstrijd zeer goed. Toch mocht het zichzelf verwijten dat er niet doelpunten werden gemaakt en dus kwam de deksel hard aan op de neus na een onnodig gelijkspel.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (18)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 5 december
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

ADOBlaDEMDonEVVGemGroHerHolHooHSCJOSOFCOSSQuiUNAUniWes
ADO '202 - 30 - 04 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO4 - 00 - 05 - 1
DEM3 - 11 - 6
Dongen0 - 10 - 10 - 1
EVV Echt0 - 51 - 0
Gemert1 - 13 - 21 - 2
Groene Ster3 - 01 - 01 - 1
Hercules2 - 02 - 22 - 0
Hollandia3 - 1 - 2 - 1
Hoogland3 - 10 - 1
HSC '211 - 11 - 40 - 2
JOS Watergraafsmeer1 - 10 - 42 - 1
OFC2 - 31 - 13 - 2
OSS'202 - 01 - 33 - 3
Quick4 - 02 - 21 - 3
UNA3 - 02 - 20 - 1
Unitas4 - 11 - 11 - 1
Westlandia1 - 12 - 32 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 1 Q1".

ExcGoAHelNAC
Excelsior4 - 0
Go Ahead Eagles6 - 0
Helmond Sport
NAC Breda