MO20-1
4e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) D
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) D
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
3
DSO MO20-1
1
Quick MO20-1
0
Concordia MO20-1
6
Montfoort S.V.'19 MO20-1
2
VDL MO20-1
5
RCL MO20-1
Zaterdag 13 april
5
RCL MO20-1
1
Concordia MO20-1
11
Montfoort S.V.'19 MO20-1
0
Blijdorp MO20-1
5
FC Skillz MO20-1
0
DSO MO20-1
4
Quick MO20-1
0
VDL MO20-1
Wedstrijdschema
Concordia MO20-1
Quick MO20-1
Uit
11-05-2024
11:30
veld 8
Nr. 104465CO
Sportpark Concordia
Quick MO20-1
Montfoort S.V.'19 MO20-1
Thuis
18-05-2024
13:30
Veld 4
Nr. 104459CO
RCL MO20-1
Quick MO20-1
Uit
25-05-2024
13:45
veld 3
Nr. 104450CO
Sportpark De Bloemerd
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Montfoort S.V.'19 MO20-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 41 | 10 | 0 | 25 |
2. | FC Skillz MO20-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27 | 10 | 0 | 20 |
3. | RCL MO20-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 25 | 15 | 0 | 19 |
4. | Quick MO20-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 33 | 24 | 0 | 16 |
5. | DSO MO20-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23 | 25 | 0 | 15 |
6. | Blijdorp MO20-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 23 | 48 | 0 | 13 |
7. | Concordia MO20-1 | 12 | 2 | 1 | 9 | 11 | 30 | 0 | 7 |
8. | VDL MO20-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11 | 32 | 1 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 21 | 3 | 0 | 15 |
2. | Sportclub Excelsior MO20-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 8 | 0 | 15 |
3. | Barendrecht MO20-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 10 |
4. | FC Skillz MO20-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 13 | 0 | 9 |
5. | Blijdorp MO20-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 19 | 0 | 7 |
6. | Quick MO20-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 22 | 0 | 6 |
7. | DSO MO20-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Sportclub Excelsior MO20-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 29 | 2 | 0 | 15 |
2. | SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 6 | 0 | 13 |
3. | Barendrecht MO20-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 15 | 0 | 9 |
4. | Quick MO20-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 11 | 0 | 7 |
5. | FC Skillz MO20-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 15 | 0 | 6 |
6. | Concordia MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 14 | 0 | 0 |
7. | vv Smitshoek MO20-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 28 | 3 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Tina Munier
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
Overige activiteiten
Zondag 28 april
13:30 – 16:30
Bardienst O18/19-jeugd: Quick MO20-1
Zondag 26 mei
13:30 – 16:30
Bardienst zondag: Quick MO20-1
Team resultaten
Bli | Con | DSO | FCS | Mon | Qui | RCL | VDL | |
Blijdorp MO20-1 | 3 - 2 | 4 - 3 | 1 - 7 | 5 - 2 | ||||
Concordia MO20-1 | 2 - 3 | 0 - 4 | 0 - 6 | 0 - 2 | 3 - 1 | |||
DSO MO20-1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||
FC Skillz MO20-1 | 7 - 2 | 1 - 0 | 5 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | |||
Montfoort S.V.'19 MO20-1 | 11 - 0 | 2 - 0 | 6 - 2 | 3 - 0 | 4 - 1 | |||
Quick MO20-1 | 8 - 3 | 0 - 2 | 1 - 5 | 2 - 2 | 1 - 0 | 4 - 0 | ||
RCL MO20-1 | 4 - 0 | 5 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | ||
VDL MO20-1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 8 | 2 - 5 |
Bar | Bli | DSO | FCS | Qui | SVO | Spo | Zee | |
Barendrecht MO20-1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | |||||
Blijdorp MO20-1 | 4 - 3 | 2 - 4 | 6 - 3 | |||||
DSO MO20-1 | 0 - 4 | 2 - 7 | 1 - 4 | |||||
FC Skillz MO20-1 | 4 - 1 | 1 - 3 | 3 - 0 | |||||
Quick MO20-1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 9 | |||||
SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-1 | 6 - 0 | 4 - 0 | 6 - 0 | 1 - 2 | ||||
Sportclub Excelsior MO20-1 | 4 - 2 | 5 - 1 | 0 - 1 | 16 - 0 | ||||
Zeelandia Middelburg MO20-1 | 0 - 5 | 0 - 7 | 3 - 9 |
Bar | Con | DSV | FCS | Qui | SVO | Spo | vvS | |
Barendrecht MO20-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | |||||
Concordia MO20-1 | 3 - 2 | 0 - 4 | 0 - 3 | |||||
DSVP MO20-1 | 1 - 1 | |||||||
FC Skillz MO20-1 | 4 - 5 | 0 - 7 | ||||||
Quick MO20-1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 4 | |||||
SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | |||||
Sportclub Excelsior MO20-1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 12 - 0 | |||||
vv Smitshoek MO20-1 | 0 - 2 | 1 - 7 |