MO11-3
4e in poule 3e klasse (4e fase) 03**
6e in poule 3e klasse (3e fase) 01
5e in poule 3e klasse (2e fase) 02
5e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
2
SVC'08 MO11-2
5
SV Leidschenveen MO11-2
4
Katwijk MO11-2
3
RCL MO11-1
3
Voorschoten`97 MO11-3
2
Quick Boys MO11-2
Wedstrijdschema
FC Zoetermeer MO11-2
Quick MO11-3
Uit
06-04-2024
09:45
veld 2 A
Nr. 134374CO
Sportpark FC Zoetermeer
Quick MO11-3
DSVP MO11-3
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld 4 b
Nr. 134452CO
Forum Sport MO11-2
Quick MO11-3
Uit
20-04-2024
09:00
veld 6 A
Nr. 134373CO
Sportpark 't Loo
Quick MO11-3
Zwaluwen MO11-2
Thuis
11-05-2024
11:30
Veld 4 b
Nr. 134339CO
Naaldwijk MO11-2
Quick MO11-3
Uit
25-05-2024
10:00
veld 5 A
Nr. 134375CO
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSVP MO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Forum Sport MO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Naaldwijk MO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick MO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | FC Zoetermeer MO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Zwaluwen MO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SV Leidschenveen MO11-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 39 | 11 | 0 | 18 |
2. | RCL MO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 30 | 16 | 0 | 12 |
3. | Katwijk MO11-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 20 | 24 | 0 | 7 |
4. | Voorschoten`97 MO11-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 16 | 0 | 7 |
5. | SVC'08 MO11-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | 23 | 0 | 7 |
6. | Quick MO11-3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 11 | 25 | 0 | 6 |
7. | Quick Boys MO11-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | 22 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rozenburg MO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 40 | 7 | 0 | 15 |
2. | MVV '27 MO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 26 | 14 | 0 | 13 |
3. | Zwaluwen MO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 36 | 23 | 0 | 12 |
4. | Brielle, VV MO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 26 | 0 | 10 |
5. | Quick MO11-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 30 | 18 | 0 | 9 |
6. | Wippolder MO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 27 | 12 | 0 | 7 |
7. | VDL MO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 19 | 37 | 0 | 7 |
8. | Naaldwijk MO11-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | 66 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv MO11-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 34 | 6 | 0 | 12 |
2. | RVC Celeritas MO11-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 25 | 15 | 0 | 7 |
3. | Die Haghe MO11-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 21 | 14 | 0 | 7 |
4. | BMT MO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 20 | 0 | 3 |
5. | Quick MO11-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 40 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Tina Munier
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Team resultaten
Kat | Qui | Qui | RCL | SVL | SVC | Voo | |
Katwijk MO11-2 | 3 - 3 | 4 - 3 | 2 - 9 | ||||
Quick Boys MO11-2 | 2 - 8 | 1 - 4 | 2 - 2 | ||||
Quick MO11-3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
RCL MO11-1 | 3 - 0 | 5 - 2 | 11 - 3 | 3 - 0 | |||
SV Leidschenveen MO11-2 | 12 - 0 | 7 - 5 | 2 - 1 | ||||
SVC'08 MO11-2 | 3 - 2 | 2 - 5 | 6 - 1 | ||||
Voorschoten`97 MO11-3 | 4 - 1 | 3 - 2 |
Bri | MVV | Naa | Qui | Roz | VDL | Wip | Zwa | |
Brielle, VV MO11-1 | 8 - 0 | 1 - 9 | 5 - 4 | 3 - 8 | ||||
MVV '27 MO11-1 | 4 - 0 | 6 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | ||||
Naaldwijk MO11-2 | 0 - 12 | 2 - 14 | 0 - 4 | 1 - 14 | ||||
Quick MO11-3 | 0 - 1 | 4 - 0 | 5 - 7 | |||||
Rozenburg MO11-1 | 9 - 2 | |||||||
VDL MO11-3 | 1 - 1 | 1 - 8 | 0 - 9 | |||||
Wippolder MO11-1 | 8 - 0 | 5 - 6 | ||||||
Zwaluwen MO11-1 | 2 - 7 | 5 - 3 | 2 - 5 | 5 - 4 |
BMT | Die | Dui | Qui | RVC | |
BMT MO11-1 | 2 - 6 | 1 - 6 | |||
Die Haghe MO11-2 | 8 - 1 | 5 - 5 | |||
Duindorp sv MO11-1 | 6 - 2 | 6 - 3 | |||
Quick MO11-3 | 2 - 5 | 0 - 16 | |||
RVC Celeritas MO11-1 | 6 - 1 | 11 - 3 |