MO11-1

5e in poule 1e klasse (3e fase) 03
6e in poule 1e klasse (2e fase) 02
5e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
1
FC 's-Gravenzande MO11-1
6
VDL MO11-1
9
Naaldwijk MO11-1
1
Quick MO11-1
Zaterdag 21 januari
6
VDL MO11-1
0
PPSC MO11-1
4
Quick MO11-1
7
v.v. Hekelingen MO11-1

Wedstrijdschema

Quick MO11-1
FC 's-Gravenzande MO11-1
Thuis
04-02-2023 10:00
Veld 4 a
Nr. 97935CO
Quick MO11-1
VDL MO11-1
Thuis
11-02-2023 08:30
Veld 2 b
Nr. 97936CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Naaldwijk MO11-1220012306
2.VDL MO11-1320114406
3.v.v. Hekelingen MO11-111007403
4.PPSC MO11-120113901
5.Quick MO11-1301281901
6.FC 's-Gravenzande MO11-110011600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVC'08 MO11-166004315018
2.TAC'90 MO11-164021620012
3.FC Zoetermeer MO11-163122515010
4.Die Haghe MO11-16222252008
5.Graaf W II VAC MO11-15203121906
6.Quick MO11-16123152205
7.Naaldwijk MO11-15113152404
8.Forum Sport MO11-16105193503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Zoetermeer MO11-15500315015
2.Naaldwijk MO11-16402239012
3.VDL MO11-164022919012
4.Die Haghe MO11-153111815010
5.Quick MO11-16303302709
6.PPSC MO11-15104212503
7.FC 's-Gravenzande MO11-16015133601
8.BMT MO11-1300333200

Spelers (10)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

FC'NaaPPSQuiVDLvvH
FC 's-Gravenzande MO11-11 - 6
Naaldwijk MO11-19 - 13 - 2
PPSC MO11-13 - 3
Quick MO11-14 - 7
VDL MO11-16 - 0
v.v. Hekelingen MO11-1
DieFCZForGraNaaQuiSVCTAC
Die Haghe MO11-12 - 22 - 22 - 4
FC Zoetermeer MO11-18 - 11 - 74 - 0
Forum Sport MO11-18 - 62 - 52 - 4
Graaf W II VAC MO11-13 - 10 - 42 - 3
Naaldwijk MO11-12 - 46 - 3
Quick MO11-12 - 92 - 23 - 5
SVC'08 MO11-16 - 39 - 212 - 4
TAC'90 MO11-12 - 93 - 14 - 2
BMTDieFC'FCZNaaPPSQuiVDL
BMT MO11-13 - 120 - 10
Die Haghe MO11-12 - 62 - 1
FC 's-Gravenzande MO11-15 - 50 - 42 - 10
FC Zoetermeer MO11-15 - 07 - 05 - 2
Naaldwijk MO11-110 - 04 - 04 - 0
PPSC MO11-11 - 66 - 7
Quick MO11-12 - 36 - 43 - 7
VDL MO11-16 - 21 - 85 - 2