MO11-1
5e in poule 4e klasse (4e fase) AC
1e in poule 5e klasse (3e fase) 02
1e in poule Hoofdklasse (2e fase) 01
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
RKAVV JO11-4
10
Nootdorp JO11-3
Maandag 18 maart
6
Nootdorp JO11-3
2
DWO JO11-5
Zaterdag 16 maart
5
Quick MO11-1
2
Nootdorp JO11-3
1
DSVP MO11-2
3
DWO JO11-5
2
Graaf W II VAC JO11-6
4
VUC JO11-4
Wedstrijdschema
DUNO JO11-4
Quick MO11-1
Uit
06-04-2024
09:45
veld 2 B
Nr. 132845CO
Sportpark Haagsche Dynamiek
Quick MO11-1
RAS JO11-3
Thuis
13-04-2024
10:00
Veld 4 a
Nr. 133787CO
HBS JO11-7
Quick MO11-1
Uit
20-04-2024
08:30
veld 2 A
Nr. 132843CO
Sportpark Craeyenhout
Quick MO11-1
Loosduinen JO11-3
Thuis
11-05-2024
11:30
Veld 4 a
Nr. 132427CO
Die Haghe JO11-6
Quick MO11-1
Uit
25-05-2024
11:20
veld 8-Die Haghe A
Nr. 132844CO
Sportpark Ockenburgh
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DUNO JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HBS JO11-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Loosduinen JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Quick MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | RAS JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick MO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 51 | 20 | 0 | 21 |
2. | Nootdorp JO11-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 47 | 15 | 0 | 16 |
3. | VUC JO11-4 | 7 | 4 | 2 | 1 | 33 | 22 | 0 | 14 |
4. | RKAVV JO11-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 25 | 0 | 6 |
5. | DWO JO11-5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 21 | 24 | 0 | 6 |
6. | Graaf W II VAC JO11-6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 39 | 40 | 0 | 6 |
7. | Stompwijk'92 JO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 25 | 44 | 0 | 4 |
8. | DSVP MO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 61 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick MO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 29 | 10 | 0 | 16 |
2. | Nieuwerkerk MO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 9 | 0 | 16 |
3. | PPSC MO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 7 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe MO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 | 11 | 0 | 9 |
5. | Voorschoten`97 MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 26 | 0 | 3 |
6. | Jodan Boys, de MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 15 | 29 | 0 | 3 |
7. | Forum Sport MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 27 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick MO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 48 | 7 | 0 | 15 |
2. | Die Haghe MO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 5 | 0 | 12 |
3. | Graaf W II VAC MO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 22 | 0 | 6 |
4. | SVC'08 MO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 19 | 0 | 6 |
5. | SV Leidschenveen MO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 17 | 0 | 3 |
6. | VOC MO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Tina Munier
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (9)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Overige activiteiten
Maandag 15 april
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick MO11-1
Team resultaten
DSV | DWO | Gra | Noo | Qui | RKA | Sto | VUC | |
DSVP MO11-2 | 1 - 3 | 2 - 12 | 1 - 5 | |||||
DWO JO11-5 | 10 - 2 | 3 - 5 | 2 - 6 | |||||
Graaf W II VAC JO11-6 | 19 - 3 | 3 - 4 | 2 - 4 | |||||
Nootdorp JO11-3 | 8 - 0 | 6 - 2 | 8 - 0 | 5 - 5 | ||||
Quick MO11-1 | 8 - 3 | 5 - 2 | 4 - 3 | 12 - 4 | ||||
RKAVV JO11-4 | 11 - 2 | 0 - 10 | ||||||
Stompwijk'92 JO11-1 | 3 - 6 | 3 - 10 | 3 - 8 | 6 - 6 | ||||
VUC JO11-4 | 4 - 1 | 3 - 5 | 6 - 2 |
Die | For | Jod | Nie | PPS | Qui | Voo | |
Die Haghe MO11-1 | 2 - 3 | 1 - 4 | |||||
Forum Sport MO11-1 | 0 - 5 | 1 - 5 | 1 - 6 | ||||
Jodan Boys, de MO11-1 | 0 - 6 | 5 - 2 | 4 - 5 | ||||
Nieuwerkerk MO11-1 | 4 - 2 | 5 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | |||
PPSC MO11-1 | 2 - 0 | 3 - 1 | |||||
Quick MO11-1 | 8 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 7 - 3 | |||
Voorschoten`97 MO11-1 | 2 - 5 | 2 - 5 | 1 - 2 |
Die | Gra | Qui | SVL | SVC | VOC | |
Die Haghe MO11-1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
Graaf W II VAC MO11-1 | 0 - 6 | 7 - 0 | ||||
Quick MO11-1 | 3 - 1 | 9 - 3 | ||||
SV Leidschenveen MO11-1 | 6 - 1 | 2 - 9 | ||||
SVC'08 MO11-1 | 1 - 2 | 0 - 9 | 2 - 1 | |||
VOC MO11-1 | 0 - 6 | 1 - 18 | 2 - 6 |