JO19-4

4e in poule 4e klasse 4
1e in poule Groep 4 14
1e in poule Groep 3 12
2e in poule Groep 3 01
9e in poule 3e klasse 5
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
0
Sportclub Monster JO19-2
1
DUNO JO19-2
2
WIK JO19-1
8
HVV JO19-4
2
KMD JO19-2
1
HBS JO19-3
0
VELO JO19-3
4
FC 's-Gravenzande JO19-3
2
Quick JO19-4
5
Verburch JO19-2
Zaterdag 16 februari
4
DUNO JO19-2
0
FC 's-Gravenzande JO19-3
6
KMD JO19-2
2
WIK JO19-1
8
Verburch JO19-2
3
VELO JO19-3
3
HVV JO19-4
2
HBS JO19-3

Wedstrijdschema

Quick JO19-4
DUNO JO19-2
Thuis
09-03-2019 16:15
Veld 1
Nr. 13349088CO
Quick JO19-4
RVC Celeritas JO19-1
Thuis
11-03-2019 19:30
Veld 2
Nr. 13349090CO
FC 's-Gravenzande JO19-3
Quick JO19-4
Uit
16-03-2019 14:45
Nr. 13349075CO
Sportpark: Koningin Julianaweg 154 B, 2691 GH 'S-GRAVENZANDE
Quick JO19-4
Sportclub Monster JO19-2
Thuis
23-03-2019 16:30
Veld 1
Nr. 13349085CO
HBS JO19-3
Quick JO19-4
Uit
30-03-2019 15:30
Nr. 13349070CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick JO19-4
KMD JO19-2
Thuis
06-04-2019 13:45
Veld 3
Nr. 13349086CO
VELO JO19-3
Quick JO19-4
Uit
13-04-2019 14:30
Nr. 13349118CO
Sportpark: Noordweg 26, 2291 EE WATERINGEN
WIK JO19-1
Quick JO19-4
Uit
11-05-2019 12:00
Nr. 13349124CO
Sportpark: Mr P D Fortuynwg 30, 2533 SR 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DUNO JO19-299004912027
2.RVC Celeritas JO19-197025317021
3.Wassenaar, s.v. JO19-196124015019
4.Quick JO19-496124321019
5.Den Hoorn JO19-494052929012
6.MVV '27 JO19-383142422010
7.Vredenburch JO19-29216203507
8.FC 's-Gravenzande JO19-49216154007
9.Quintus JO19-29117245604
10.Die Haghe JO19-38026136302
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-4330017309
2.Rijnvogels, fc JO19-23201121106
3.Quick Boys JO19-6310291803
4.RAS JO19-2300351100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-411002203
2.HBS JO19-410012200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte JO19-311008003
2.Quick JO19-410010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DUNO JO19-2330012009
2.HVV JO19-4330013509
3.KMD JO19-233009309
4.Verburch JO19-23201161106
5.Sportclub Monster JO19-221016403
6.HBS JO19-331028703
7.FC 's-Gravenzande JO19-331024503
8.RVC Celeritas JO19-110012500
9.Quick JO19-420023700
10.WIK JO19-1200241400
11.VELO JO19-3300331900

Trainingen

ma
20:00
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
wo
19:00
-
20:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 10 maart
13:30 – 16:30
Bardienst door A-jeugd: Quick JO19-4

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 14".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 12".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 01".

DUNFC'HBSHVVKMDQuiRVCSpoVELVerWIK
DUNO JO19-24 - 07 - 0
FC 's-Gravenzande JO19-30 - 1
HBS JO19-35 - 2
HVV JO19-43 - 22 - 1
KMD JO19-22 - 16 - 2
Quick JO19-4 - 2 - 5
RVC Celeritas JO19-1
Sportclub Monster JO19-20 - 1
VELO JO19-30 - 4
Verburch JO19-23 - 68 - 3
WIK JO19-12 - 8