JO19-3

9e in poule 4e klasse (2e fase) 06
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 09
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 mei
4
SVH JO19-1
3
KMD JO19-3
5
Naaldwijk JO19-2
2
Quick JO19-3
4
Maasdijk JO19-2
2
Sportclub Monster JO19-3
2
S.V. Den Hoorn JO19-4
3
Verburch JO19-4
3
HBS JO19-5
1
LYRA JO19-4
Zaterdag 14 mei
7
LYRA JO19-4
0
Maasdijk JO19-2
2
Verburch JO19-4
3
Naaldwijk JO19-2
0
SVH JO19-1
0
S.V. Den Hoorn JO19-4
1
Quick JO19-3
7
HBS JO19-5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO19-11512126234037
2.LYRA JO19-41812068038036
3.S.V. Den Hoorn JO19-4169256033029
4.HBS JO19-5168355147027
5.Naaldwijk JO19-2179086157027
6.KMD JO19-3168264338026
7.Maasdijk JO19-2187294460023
8.Verburch JO19-41752103655017
9.Quick JO19-31732122259011
10.Sportclub Monster JO19-3163013327009
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO JO19-36600386018
2.HBS JO19-564021714012
3.LYRA JO19-463121813010
4.KMD JO19-36213151907
5.Quick JO19-36204172506
6.S.V. Den Hoorn JO19-66204243606
7.SVH JO19-16105102603

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
20:30
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

HBSKMDLYRMaaNaaQuiSVDSVHSpoVer
HBS JO19-51 - 13 - 16 - 14 - 22 - 75 - 05 - 4
KMD JO19-34 - 14 - 32 - 13 - 51 - 01 - 26 - 05 - 3
LYRA JO19-413 - 23 - 07 - 05 - 22 - 31 - 34 - 23 - 45 - 2
Maasdijk JO19-23 - 34 - 22 - 43 - 21 - 03 - 42 - 94 - 22 - 2
Naaldwijk JO19-23 - 27 - 41 - 34 - 05 - 26 - 45 - 65 - 32 - 3
Quick JO19-31 - 71 - 10 - 51 - 51 - 50 - 52 - 63 - 22 - 2
S.V. Den Hoorn JO19-42 - 23 - 41 - 23 - 28 - 02 - 49 - 12 - 3
SVH JO19-14 - 24 - 33 - 21 - 25 - 44 - 00 - 07 - 3
Sportclub Monster JO19-30 - 33 - 86 - 43 - 23 - 42 - 53 - 40 - 2
Verburch JO19-41 - 30 - 23 - 92 - 52 - 31 - 00 - 33 - 0
HBSHDVKMDLYRQuiSVDSVHVEL
HBS JO19-51 - 23 - 1
HDV JO19-16 - 3
KMD JO19-33 - 41 - 12 - 1
LYRA JO19-48 - 45 - 10 - 3
Quick JO19-32 - 42 - 43 - 28 - 4
S.V. Den Hoorn JO19-62 - 45 - 42 - 9
SVH JO19-13 - 13 - 71 - 8
VELO JO19-34 - 16 - 18 - 1