JO19-1

6e in poule Divisie 1 A
3e in poule Divisie 1 A
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finale Groep 1 A
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 1 A
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 C
9e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 januari
0
Spartaan'20 JO19-1
2
HBS JO19-1
4
Kloetinge JO19-1
1
SC Feyenoord JO19-1
5
Barendrecht JO19-1
1
Jodan Boys, de JO19-1
4
FC Lisse JO19-1
0
Quick JO19-1
Zaterdag 14 januari
0
Jodan Boys, de JO19-1
2
Kloetinge JO19-1
4
Quick JO19-1
4
Barendrecht JO19-1
7
SC Feyenoord JO19-1
2
Spartaan'20 JO19-1
2
HBS JO19-1
0
FC Lisse JO19-1
Woensdag 25 januari
2
Binnenmaas, FC JO19-1
1
Smitshoek JO19-1

Wedstrijdschema

Quick JO19-1
Spartaan'20 JO19-1
Thuis
28-01-2023 16:00
Veld 3
Nr. 104701CO
Scheidsrechters: W. (Wesley) Kaijen
Feyenoord, sc JO19-1
Quick JO19-1
Uit
04-02-2023 14:30
veld 2
Nr. 104668CO
Scheidsrechters: P.M. (Peter) Nederpel, Sportpark Varkenoord
Quick JO19-1
HBS JO19-1
Thuis
11-02-2023 14:30
Veld 1
Nr. 104696CO
LYRA JO19-1
Quick JO19-1
Uit
18-02-2023 14:30
veld 1
Nr. 124234BE
Sportpark De Zweth
Kloetinge JO19-1
Quick JO19-1
Uit
04-03-2023 13:15
veld 2
Nr. 104661CO
Sportpark Wesselopark
Jodan Boys, de JO19-1
Quick JO19-1
Uit
11-03-2023 12:45
veld 5
Nr. 104647CO
Sportpark Oosterwei
Quick JO19-1
Feyenoord, sc JO19-1
Thuis
18-03-2023 15:00
Veld 2
Nr. 104699CO
Quick JO19-1
FC Lisse JO19-1
Thuis
25-03-2023 13:30
Veld 1
Nr. 104698CO
Spartaan'20 JO19-1
Quick JO19-1
Uit
01-04-2023 13:00
veld 1
Nr. 104654CO
Sportpark Spartaan'20
Quick JO19-1
Kloetinge JO19-1
Thuis
15-04-2023 14:45
Veld 1
Nr. 104700CO
HBS JO19-1
Quick JO19-1
Uit
22-04-2023 15:15
veld 1
Nr. 104689CO
Sportpark Craeyenhout
Quick JO19-1
Jodan Boys, de JO19-1
Thuis
13-05-2023 13:30
Veld 1
Nr. 104702CO
Barendrecht JO19-1
Quick JO19-1
Uit
20-05-2023 15:00
veld 2
Nr. 104682CO
Sportpark De Bongerd

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kloetinge JO19-122006106
2.HBS JO19-122004006
3.Barendrecht JO19-121109504
4.SC Feyenoord JO19-121018603
5.FC Lisse JO19-121014203
6.Quick JO19-120114801
7.Jodan Boys, de JO19-120021700
8.Spartaan'20 JO19-120022900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert JO19-1149324120030
2.Barendrecht JO19-1149235830029
3.Quick JO19-1148156131025
4.Kloetinge JO19-1147342414024
5.UNA JO19-1146353523021
6.Jodan Boys, de JO19-1145093344114
7.Forum Sport JO19-1143562226113
8.Alexandria'66 JO19-114011379301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Binnenmaas, FC JO19-100000000
2.BVCB JO19-100000000
3.SC Feyenoord JO19-100000000
4.FC Lisse JO19-100000000
5.LYRA JO19-100000000
6.Quick JO19-100000000
7.TOGB JO19-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BVCB JO19-1110011003
2.SC Feyenoord JO19-1110011003
3.FC Lisse JO19-111006003
4.LYRA JO19-111005003
5.TOGB JO19-111004003
6.Quick JO19-111002003
7.Binnenmaas, FC JO19-111002103
8.Nootdorp JO19-100000000
9.RKAVV JO19-100000000
10.Smitshoek JO19-110011200
11.HVV JO19-110010200
12.Jodan Boys, de JO19-110010400
13.S.V. Den Hoorn JO19-110010500
14.UVS JO19-110010600
15.Alexandria'66 JO19-1100101100
16.Slikkerveer JO19-1100101100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-111004103
2.HBS JO19-110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO19-100000000
2.Barendrecht JO19-100000000
3.S.V. Den Hoorn JO19-100000000
4.SC Feyenoord JO19-100000000
5.Forum Sport JO19-100000000
6.HBS JO19-100000000
7.Jodan Boys, de JO19-100000000
8.FC Lisse JO19-100000000
9.Quick JO19-100000000
10.Spartaan'20 JO19-100000000

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BarFCLHBSJodKloQuiSCFSpa
Barendrecht JO19-15 - 1
FC Lisse JO19-14 - 0
HBS JO19-12 - 0
Jodan Boys, de JO19-10 - 2
Kloetinge JO19-14 - 1
Quick JO19-14 - 4
SC Feyenoord JO19-17 - 2
Spartaan'20 JO19-10 - 2
AleBarForGemJodKloQuiUNA
Alexandria'66 JO19-12 - 102 - 20 - 30 - 51 - 50 - 120 - 3
Barendrecht JO19-112 - 02 - 20 - 36 - 31 - 04 - 32 - 2
Forum Sport JO19-16 - 02 - 41 - 23 - 01 - 10 - 61 - 1
Gemert JO19-13 - 01 - 52 - 25 - 01 - 12 - 23 - 0
Jodan Boys, de JO19-14 - 05 - 62 - 03 - 70 - 34 - 24 - 2
Kloetinge JO19-13 - 02 - 01 - 03 - 21 - 02 - 31 - 1
Quick JO19-112 - 25 - 30 - 13 - 56 - 22 - 12 - 3
UNA JO19-113 - 00 - 33 - 10 - 23 - 12 - 02 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/4 finale Groep 1 A".

AleBVCBinFCLHVVJodLYRQuiSVDSCFSliSmiTOGUVS
Alexandria'66 JO19-1
BVCB JO19-111 - 0
Binnenmaas, FC JO19-12 - 1
FC Lisse JO19-1
HVV JO19-10 - 2
Jodan Boys, de JO19-10 - 4
LYRA JO19-15 - 0
Quick JO19-1
S.V. Den Hoorn JO19-1
SC Feyenoord JO19-1
Slikkerveer JO19-10 - 11
Smitshoek JO19-1
TOGB JO19-1
UVS JO19-10 - 6
HBSQui
HBS JO19-1
Quick JO19-14 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ".