JO18-1
2e in poule Divisie 5 D
3e in poule Divisie 5 C
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1/4 finale Groep 1 Laatste 8
4e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1e ronde Groep 1 3
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 poulefase Groep 1 15
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
vv Smitshoek JO18-1
2
Sparta (AV) JO18-1
1
Quick JO18-1
0
HBS JO18-1
4
Excelsior M. JO18-1
0
Hillegersberg, vv JO18-1
2
JVOZ O18
1
Alexandria'66 JO18-1
Zaterdag 16 maart
4
Hillegersberg, vv JO18-1
3
Sparta (AV) JO18-1
1
HBS JO18-1
3
JVOZ O18
1
Quick JO18-1
2
Excelsior M. JO18-1
3
Alexandria'66 JO18-1
3
vv Smitshoek JO18-1
Wedstrijdschema
Alexandria'66 JO18-1
Quick JO18-1
Uit
06-04-2024
14:45
veld 1
Nr. 115380CO
Scheidsrechters: J.C. (Jan) Louwerse, Sportpark Oosterflank
Sportlust '46 JO18-1
Quick JO18-1
Uit
09-04-2024
20:30
veld 1
Nr. 131819BE
Scheidsrechters: J. (Jeroen) Lissenberg, Sportpark Cromwijck
Excelsior M. JO18-1
Quick JO18-1
Uit
13-04-2024
11:30
veld 1
Nr. 115387CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Quick JO18-1
JVOZ O18
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld 1
Nr. 115402CO
Quick JO18-1
Smitshoek JO18-1
Thuis
11-05-2024
16:45
Veld 2
Nr. 115404CO
Sparta (AV) JO18-1
Quick JO18-1
Uit
18-05-2024
15:00
veld 2
Nr. 115394CO
Sportcomplex Nieuw Terbregge
Quick JO18-1
Hillegersberg, vv JO18-1
Thuis
25-05-2024
16:30
Veld 1
Nr. 115398CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Excelsior M. JO18-1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 27 | 4 | 0 | 22 |
2. | Quick JO18-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 8 | 0 | 14 |
3. | Alexandria'66 JO18-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 15 | 0 | 13 |
4. | JVOZ O18 | 8 | 3 | 2 | 3 | 17 | 16 | 0 | 11 |
5. | Sparta (AV) JO18-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 14 | 0 | 10 |
6. | vv Smitshoek JO18-1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | 14 | 0 | 9 |
7. | HBS JO18-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 5 | 19 | 0 | 6 |
8. | Hillegersberg, vv JO18-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 29 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Spartaan'20 JO18-1 | 14 | 10 | 1 | 3 | 48 | 19 | 0 | 31 |
2. | Excelsior M. JO18-1 | 14 | 10 | 1 | 3 | 49 | 21 | 0 | 31 |
3. | Quick JO18-1 | 14 | 7 | 1 | 6 | 33 | 20 | 0 | 22 |
4. | Sparta (AV) JO18-1 | 14 | 7 | 3 | 4 | 31 | 18 | 4 | 20 |
5. | Alexandria'66 JO18-1 | 14 | 6 | 1 | 7 | 33 | 32 | 0 | 19 |
6. | FC 's-Gravenzande JO18-1 | 14 | 5 | 2 | 7 | 32 | 42 | 0 | 17 |
7. | FC Skillz JO18-1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 27 | 55 | 0 | 13 |
8. | FC Zoetermeer JO18-1 | 14 | 1 | 2 | 11 | 16 | 62 | 1 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ASC JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Hillegersberg, vv JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Quick JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick Boys JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Rohda '76 JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Spartaan'20 JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | Sportlust '46 JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | TOGB JO18-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | TOGB JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 3 |
2. | Spartaan'20 JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
3. | Rohda '76 JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
4. | Quick JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 |
5. | ASC JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
6. | Hillegersberg, vv JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
7. | Sportlust '46 JO18-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
8. | Sparta (AV) JO18-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
9. | Quick Boys JO18-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
10. | FC Skillz JO18-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
11. | DUNO JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
12. | Excelsior M. JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
13. | Nieuwerkerk JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
14. | BZC / Zuiderpark JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
15. | Meerburg JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
16. | Valken'68 JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2. | Noordwijk JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO18-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 |
2. | HBS JO18-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Spelers (17)
Mendres Yegen
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
Overige activiteiten
Zondag 7 april
13:30 – 16:30
Bardienst O18/19-jeugd: Quick JO18-1
Team resultaten
Ale | Exc | HBS | Hil | JVO | Qui | Spa | vvS | |
Alexandria'66 JO18-1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 3 | |||||
Excelsior M. JO18-1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
HBS JO18-1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | |||||
Hillegersberg, vv JO18-1 | 0 - 9 | 0 - 1 | 0 - 4 | 4 - 3 | ||||
JVOZ O18 | 2 - 1 | 5 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
Quick JO18-1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
Sparta (AV) JO18-1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | ||||
vv Smitshoek JO18-1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 |
Ale | Exc | FC' | FCS | FCZ | Qui | Spa | Spa | |
Alexandria'66 JO18-1 | 3 - 2 | 3 - 5 | 6 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 5 | |
Excelsior M. JO18-1 | 4 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 9 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 2 - 4 | |
FC 's-Gravenzande JO18-1 | 1 - 5 | 1 - 5 | 8 - 4 | 4 - 1 | 2 - 4 | 1 - 1 | 3 - 1 | |
FC Skillz JO18-1 | 1 - 3 | 3 - 6 | 4 - 0 | 4 - 4 | 1 - 0 | 2 - 7 | 4 - 2 | |
FC Zoetermeer JO18-1 | 0 - 2 | 1 - 6 | 5 - 3 | 0 - 3 | 0 - 8 | 1 - 5 | 3 - 3 | |
Quick JO18-1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 7 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | |
Sparta (AV) JO18-1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | |
Spartaan'20 JO18-1 | 5 - 0 | 4 - 0 | 4 - 1 | 8 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 1 - 2 |
ASC | BZC | DUN | Exc | FCS | Hil | Mee | Nie | Qui | Qui | Roh | Spa | Spa | Spo | TOG | Val | |
ASC JO18-1 | 2 - 0 | |||||||||||||||
BZC / Zuiderpark JO18-1 | 0 - 5 | |||||||||||||||
DUNO JO18-1 | ||||||||||||||||
Excelsior M. JO18-1 | ||||||||||||||||
FC Skillz JO18-1 | 1 - 1 (8 | |||||||||||||||
Hillegersberg, vv JO18-1 | 2 - 0 | |||||||||||||||
Meerburg JO18-1 | ||||||||||||||||
Nieuwerkerk JO18-1 | 0 - 4 | |||||||||||||||
Quick Boys JO18-1 | ||||||||||||||||
Quick JO18-1 | ||||||||||||||||
Rohda '76 JO18-1 | ||||||||||||||||
Sparta (AV) JO18-1 | ||||||||||||||||
Spartaan'20 JO18-1 | ||||||||||||||||
Sportlust '46 JO18-1 | 2 - 2 (10 | |||||||||||||||
TOGB JO18-1 | 7 - 1 | |||||||||||||||
Valken'68 JO18-1 | 0 - 6 |
Noo | Qui | |
Noordwijk JO18-1 | 0 - 1 | |
Quick JO18-1 |
HBS | Qui | |
HBS JO18-1 | ||
Quick JO18-1 | 4 - 0 |