JO18-1

2e in poule Divisie 5 D
3e in poule Divisie 5 C
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 finale Groep 1 Finale
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1/2 finale Groep 1 Halve finale
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1/4 finale Groep 1 Laatste 8
4e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 1e ronde Groep 1 3
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O18 poulefase Groep 1 15
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
3
Hillegersberg, vv JO18-1
0
Alexandria'66 JO18-1
4
vv Smitshoek JO18-1
2
JVOZ O18
3
HBS JO18-1
2
Excelsior M. JO18-1
2
Sparta (AV) JO18-1
7
Quick JO18-1
Zaterdag 11 mei
3
JVOZ O18
3
Excelsior M. JO18-1
3
HBS JO18-1
0
Hillegersberg, vv JO18-1
4
Quick JO18-1
0
vv Smitshoek JO18-1
11
Alexandria'66 JO18-1
1
Sparta (AV) JO18-1

Wedstrijdschema

Quick JO18-1
Hillegersberg, vv JO18-1
Thuis
25-05-2024 18:00
Veld 1
Nr. 115398CO
Scheidsrechters: M.E. (Menno) Bruning
Quick JO18-1
HBS JO18
Thuis
27-05-2024 20:00
Veld 1
Nr.
haaglandencup
Quick JO18-1
TOGB JO18-1
Thuis
01-06-2024 12:00
Nr. 145791BE
Scheidsrechters: Afgeschermd

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior M. JO18-11310214414032
2.Quick JO18-1138233412026
3.HBS JO18-1137061724021
4.Alexandria'66 JO18-1135263128017
5.vv Smitshoek JO18-1134452627016
6.JVOZ O18134362529015
7.Sparta (AV) JO18-1133282645011
8.Hillegersberg, vv JO18-1133192044010
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO18-11410134819031
2.Excelsior M. JO18-11410134921031
3.Quick JO18-1147163320022
4.Sparta (AV) JO18-1147343118420
5.Alexandria'66 JO18-1146173332019
6.FC 's-Gravenzande JO18-1145273242017
7.FC Skillz JO18-1144192755013
8.FC Zoetermeer JO18-1141211166214
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO18-100000000
2.TOGB JO18-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO18-111003003
2.TOGB JO18-111002003
3.Quick Boys JO18-110010200
4.Rohda '76 JO18-110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rohda '76 JO18-111006203
2.Quick Boys JO18-111003203
3.Quick JO18-111002103
4.TOGB JO18-111001003
5.ASC JO18-110012300
6.Sportlust '46 JO18-110011200
7.Hillegersberg, vv JO18-110010100
8.Spartaan'20 JO18-110012600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO18-111007103
2.Spartaan'20 JO18-111006003
3.Rohda '76 JO18-111005003
4.Quick JO18-111004003
5.ASC JO18-111002003
6.Hillegersberg, vv JO18-111002003
7.Sportlust '46 JO18-110102201
8.Sparta (AV) JO18-110102201
9.Quick Boys JO18-110101101
10.FC Skillz JO18-110101101
11.DUNO JO18-110010200
12.Excelsior M. JO18-110010200
13.Nieuwerkerk JO18-110010400
14.BZC / Zuiderpark JO18-110010500
15.Meerburg JO18-110011700
16.Valken'68 JO18-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO18-111001003
2.Noordwijk JO18-110010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO18-111004003
2.HBS JO18-110010400

Teambegeleiders (5)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AleExcHBSHilJVOQuiSpavvS
Alexandria'66 JO18-12 - 33 - 12 - 10 - 411 - 13 - 3
Excelsior M. JO18-13 - 26 - 04 - 01 - 02 - 11 - 0
HBS JO18-11 - 23 - 23 - 01 - 31 - 02 - 13 - 2
Hillegersberg, vv JO18-13 - 00 - 90 - 11 - 30 - 44 - 32 - 5
JVOZ O182 - 13 - 30 - 15 - 32 - 22 - 2
Quick JO18-13 - 11 - 21 - 04 - 01 - 14 - 0
Sparta (AV) JO18-11 - 21 - 74 - 14 - 44 - 22 - 72 - 0
vv Smitshoek JO18-12 - 21 - 13 - 00 - 24 - 21 - 23 - 2
AleExcFC'FCSFCZQuiSpaSpa
Alexandria'66 JO18-13 - 23 - 56 - 02 - 11 - 11 - 22 - 5
Excelsior M. JO18-14 - 33 - 02 - 09 - 04 - 03 - 02 - 4
FC 's-Gravenzande JO18-11 - 51 - 58 - 44 - 12 - 41 - 13 - 1
FC Skillz JO18-11 - 33 - 64 - 04 - 41 - 02 - 74 - 2
FC Zoetermeer JO18-10 - 21 - 65 - 30 - 30 - 81 - 53 - 3
Quick JO18-12 - 10 - 11 - 25 - 17 - 02 - 00 - 3
Sparta (AV) JO18-13 - 12 - 21 - 14 - 04 - 00 - 10 - 2
Spartaan'20 JO18-15 - 04 - 04 - 18 - 02 - 04 - 21 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O18 finale Groep 1 Finale".

QuiQuiRohTOG
Quick Boys JO18-1
Quick JO18-13 - 0
Rohda '76 JO18-1
TOGB JO18-12 - 0
ASCHilQuiQuiRohSpaSpoTOG
ASC JO18-12 - 3
Hillegersberg, vv JO18-1
Quick Boys JO18-1
Quick JO18-1
Rohda '76 JO18-16 - 2
Spartaan'20 JO18-1
Sportlust '46 JO18-11 - 2
TOGB JO18-11 - 0
ASCBZCDUNExcFCSHilMeeNieQuiQuiRohSpaSpaSpoTOGVal
ASC JO18-12 - 0
BZC / Zuiderpark JO18-10 - 5
DUNO JO18-1
Excelsior M. JO18-1
FC Skillz JO18-11 - 1 (8
Hillegersberg, vv JO18-12 - 0
Meerburg JO18-1
Nieuwerkerk JO18-10 - 4
Quick Boys JO18-1
Quick JO18-1
Rohda '76 JO18-1
Sparta (AV) JO18-1
Spartaan'20 JO18-1
Sportlust '46 JO18-12 - 2 (10
TOGB JO18-17 - 1
Valken'68 JO18-10 - 6
NooQui
Noordwijk JO18-10 - 1
Quick JO18-1
HBSQui
HBS JO18-1
Quick JO18-14 - 0