JO17-3
3e in poule 3e klasse (3e fase) 03
2e in poule 3e klasse (2e fase) 03
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
3
Quintus JO17-1
5
SEP JO17-1
1
Quick JO17-3
3
DUNO JO17-1
2
Sportclub Monster JO17-2
6
DHL JO17-3
Zaterdag 16 maart
0
Scheveningen JO17-2
4
DSVP JO17-2
3
Westlandia JO17-3
2
DUNO JO17-1
2
Quick JO17-3
2
Loosduinen JO17-2
Wedstrijdschema
Quick JO17-3
DHL JO17-3
Thuis
06-04-2024
15:15
Veld 2
Nr. 121405CO
Sportclub Monster JO17-2
Quick JO17-3
Uit
20-04-2024
12:30
veld 5
Nr. 121406CO
Sportpark Polanen
Westlandia JO17-3
Quick JO17-3
Uit
11-05-2024
12:00
veld 6-Westlandia
Nr. 121445CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
Quick JO17-3
RAS JO17-1
Thuis
25-05-2024
16:00
Veld 2
Nr. 121403CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westlandia JO17-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 8 | 0 | 15 |
2. | DHL JO17-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 7 | 0 | 12 |
3. | Quick JO17-3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 13 | 0 | 11 |
4. | DSVP JO17-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 4 | 0 | 10 |
5. | Sportclub Monster JO17-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | 0 | 10 |
6. | DUNO JO17-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 9 | 0 | 9 |
7. | Quintus JO17-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 10 | 0 | 5 |
8. | SEP JO17-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 16 | 0 | 3 |
9. | Scheveningen JO17-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 25 | 0 | 3 |
10. | Loosduinen JO17-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 8 | 13 | 0 | 2 |
11. | RAS JO17-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 14 | 1 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HBS JO17-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 | 12 | 0 | 18 |
2. | Quick JO17-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 | 14 | 0 | 16 |
3. | Scheveningen JO17-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 24 | 20 | 0 | 11 |
4. | Quintus JO17-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | 19 | 0 | 9 |
5. | Sportclub Monster JO17-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 17 | 18 | 0 | 8 |
6. | RAS JO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 7 |
7. | Loosduinen JO17-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 18 | 23 | 0 | 6 |
8. | FC 's-Gravenzande JO17-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 19 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DHL JO17-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 | 6 | 0 | 12 |
2. | RAS JO17-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 7 | 0 | 10 |
3. | SEV JO17-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 13 | 0 | 7 |
4. | Loosduinen JO17-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 22 | 0 | 7 |
5. | Quick JO17-3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 13 | 15 | 0 | 3 |
6. | HMSH JO17-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 27 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (3)
Patrick Zellerer
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
Overige activiteiten
Zaterdag 6 april
14:00 – 16:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO17-3
Team resultaten
DHL | DSV | DUN | Loo | Qui | Qui | RAS | SEP | Sch | Spo | Wes | |
DHL JO17-3 | 3 - 0 | 4 - 2 | |||||||||
DSVP JO17-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | ||||||||
DUNO JO17-1 | 2 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
Loosduinen JO17-2 | 1 - 1 | 2 - 4 | |||||||||
Quick JO17-3 | 1 - 3 | 2 - 2 | 4 - 1 | ||||||||
Quintus JO17-1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 3 - 5 | ||||||||
RAS JO17-1 | 0 - 6 | 0 - 2 | |||||||||
SEP JO17-1 | 1 - 4 | 3 - 4 | 0 - 5 | ||||||||
Scheveningen JO17-2 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 5 | ||||||||
Sportclub Monster JO17-2 | 2 - 6 | 2 - 1 | 0 - 0 | ||||||||
Westlandia JO17-3 | 3 - 2 | 8 - 4 | 0 - 2 |
FC' | HBS | Loo | Qui | Qui | RAS | Sch | Spo | |
FC 's-Gravenzande JO17-2 | 0 - 2 | 2 - 3 | 1 - 4 | |||||
HBS JO17-3 | 2 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | ||||
Loosduinen JO17-2 | 5 - 2 | 7 - 0 | 1 - 4 | |||||
Quick JO17-3 | 4 - 5 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 3 | ||||
Quintus JO17-1 | 1 - 4 | 0 - 2 | 4 - 0 | |||||
RAS JO17-1 | 0 - 2 | 0 - 0 | ||||||
Scheveningen JO17-2 | 3 - 4 | 4 - 2 | 5 - 0 | 4 - 2 | ||||
Sportclub Monster JO17-2 | 4 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 5 - 5 |
DHL | HMS | Loo | Qui | RAS | SEV | |
DHL JO17-3 | 12 - 0 | 4 - 3 | 6 - 1 | |||
HMSH JO17-2 | 3 - 2 | 0 - 4 | ||||
Loosduinen JO17-2 | 1 - 9 | 6 - 2 | ||||
Quick JO17-3 | 2 - 2 | 4 - 4 | 2 - 2 | |||
RAS JO17-1 | 1 - 0 | 6 - 1 | 1 - 2 | |||
SEV JO17-1 | 3 - 0 | 3 - 4 |