JO17-3

9e in poule 2e klasse 4
4e in poule Groep 2 13
4e in poule 3e klasse 5
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
Westlandia JO17-3
1
Verburch JO17-2
0
KMD JO17-2
4
Quick JO17-3
2
Den Hoorn JO17-3
4
Die Haghe JO17-2
0
BMT JO17-1
0
Semper Altius JO17-1
Zondag 10 februari
2
DUNO JO17-2
4
VELO JO17-4
Zaterdag 16 februari
4
VELO JO17-4
1
Semper Altius JO17-1
0
Die Haghe JO17-2
3
HBS JO17-5
Westlandia JO17-3
Quick JO17-3
4
BMT JO17-1
3
DUNO JO17-2
0
Den Hoorn JO17-3
1
KMD JO17-2
7
Verburch JO17-2
0
Honselersdijk JO17-2

Wedstrijdschema

Quick JO17-3
Semper Altius JO17-1
Thuis
09-03-2019 15:00
Veld 3
Nr. 13365571CO
Quick JO17-3
BMT JO17-1
Thuis
13-03-2019 19:00
Veld 1
Nr. 13365576CO
HBS JO17-5
Quick JO17-3
Uit
16-03-2019 13:45
Nr. 13365566CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick JO17-3
VELO JO17-4
Thuis
23-03-2019 15:15
Veld 3
Nr. 13365573CO
Quick JO17-3
Die Haghe JO17-2
Thuis
30-03-2019 13:00
Veld 2
Nr. 13365572CO
Honselersdijk JO17-2
Quick JO17-3
Uit
06-04-2019 10:30
Nr. 13365554CO
Sportpark: Strijphorst 2, 2675 WN HONSELERSDIJK
Quick JO17-3
Ditton Minors U16
Thuis
12-04-2019 18:00
Veld 1
Nr.
Quick JO17-3
Verburch JO17-2
Thuis
13-04-2019 16:15
Veld 1
Nr. 13365575CO
Quick JO17-3
DUNO JO17-2
Thuis
20-04-2019 14:30
Veld 4
Nr. 13365574CO
Westlandia JO17-3
Quick JO17-3
Uit
04-05-2019 11:30
Nr. 13542720CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Den Hoorn JO17-3
Quick JO17-3
Uit
18-05-2019 10:00
Nr. 13365527CO
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Naaldwijk JO17-1109104311028
2.KMD JO17-1107034322021
3.Maasdijk JO17-1105412915019
4.VELO JO17-3105142616016
5.LYRA JO17-2105142317016
6.Schipluiden JO17-1103253329011
7.HVC'10 JO17-1102531928011
8.GSC ESDO JO17-1103252333011
9.Quick JO17-310235193809
10.BMT JO17-19126144105
11.Die Haghe JO17-29117123404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphia JO17-133007209
2.VUC JO17-131114404
3.Valken'68 JO17-131024403
4.Quick JO17-330121601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO JO17-4330010409
2.Verburch JO17-2321015207
3.Westlandia JO17-321102104
4.Quick JO17-311004003
5.BMT JO17-111004303
6.Semper Altius JO17-121019403
7.HBS JO17-521014703
8.Die Haghe JO17-231024603
9.KMD JO17-2310211203
10.Honselersdijk JO17-210010700
11.DUNO JO17-220025800
12.Den Hoorn JO17-330033700

Team nieuws

Toon al het nieuws

Trainingen

ma
19:00
-
20:00
Veld 2 (ABCD)
do
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 13".

BMTDenDieDUNHBSHonKMDQuiSemVELVerWes
BMT JO17-14 - 30 - 0
Den Hoorn JO17-32 - 40 - 1
Die Haghe JO17-20 - 30 - 1
DUNO JO17-22 - 4
HBS JO17-5
Honselersdijk JO17-2 -
KMD JO17-20 - 4
Quick JO17-3
Semper Altius JO17-18 - 0
VELO JO17-42 - 14 - 1
Verburch JO17-27 - 17 - 0
Westlandia JO17-3 - 1 - 1