JO16-3
3e in poule 2e klasse (3e fase) 04
2e in poule 2e klasse (2e fase) 06
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07
10e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/8 finale Groep 2 1/8 finale
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
5
Westlandia JO16-3
1
S.V. Den Hoorn JO16-2
0
RKDEO JO16-5
7
Erasmus JO16-1
3
HBS JO16-4
2
FC 's-Gravenzande JO16-3
3
HVC'10 JO16-1
2
Quick JO16-3
2
Die Haghe JO16-2
2
VELO JO16-2
Zaterdag 6 april
3
Erasmus JO16-1
5
Westlandia JO16-3
1
VELO JO16-2
6
HVC'10 JO16-1
1
S.V. Den Hoorn JO16-2
0
Die Haghe JO16-2
6
SVH JO16-2
3
HBS JO16-4
Wedstrijdschema
Quick JO16-3
Die Haghe JO16-2
Thuis
20-04-2024
16:00
Veld 2
Nr. 117257CO
Scheidsrechters: L. (Luc) Groen
Quick JO16-3
RKDEO JO16-5
Thuis
11-05-2024
16:45
Veld 4
Nr. 117259CO
Westlandia JO16-3
Quick JO16-3
Uit
25-05-2024
10:00
veld 5-Westlandia
Nr. 117266CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVC'10 JO16-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 31 | 11 | 0 | 21 |
2. | SVH JO16-2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 25 | 12 | 0 | 17 |
3. | Quick JO16-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 23 | 12 | 0 | 12 |
4. | Westlandia JO16-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 22 | 15 | 0 | 12 |
5. | HBS JO16-4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | 23 | 0 | 12 |
6. | FC 's-Gravenzande JO16-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 12 | 0 | 9 |
7. | Erasmus JO16-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 26 | 26 | 0 | 9 |
8. | S.V. Den Hoorn JO16-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 25 | 0 | 5 |
9. | Die Haghe JO16-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 18 | 0 | 4 |
10. | VELO JO16-2 | 7 | 0 | 3 | 4 | 13 | 27 | 0 | 3 |
11. | RKDEO JO16-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Erasmus JO16-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 15 | 0 | 15 |
2. | Quick JO16-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 11 |
3. | REMO JO16-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 30 | 0 | 9 |
4. | HVV JO16-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 17 | 10 | 0 | 8 |
5. | Die Haghe JO16-2 | 6 | 1 | 4 | 1 | 11 | 13 | 0 | 7 |
6. | SVH JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 | 16 | 0 | 6 |
7. | HBS JO16-4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 18 | 21 | 0 | 4 |
8. | Forum Sport JO16-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 18 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO16-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 | 9 | 0 | 9 |
2. | Die Haghe JO16-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 0 | 6 |
3. | Erasmus JO16-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 17 | 0 | 6 |
4. | HBS JO16-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 16 | 0 | 6 |
5. | SVH JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 12 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RVVH JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 3 |
2. | Jonge Spartaan, de JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
3. | KMD JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
4. | Ter Leede JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
5. | Woerden JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 |
6. | HBS JO16-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 |
7. | Quick Boys JO16-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
8. | Vredenburch JO16-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
9. | Alexandria'66 JO16-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
10. | Quick JO16-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
11. | HVC'10 JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 |
12. | TAVV JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
13. | Voorschoten`97 JO16-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
14. | Spijkenisse JO16-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
15. | Steeds Hooger JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
16. | Sportclub Excelsior JO16-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ter Leede JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
2. | Alexandria'66 JO16-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 |
3. | Quick JO16-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
4. | KMD JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 |
5. | Woerden JO16-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
6. | Floreant JO16-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
7. | Sportclub Excelsior JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | HBS JO16-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | HVC'10 JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | Jonge Spartaan, de JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Quick Boys JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | RVVH JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Spijkenisse JO16-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | Steeds Hooger JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15. | TAVV JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16. | Voorschoten`97 JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | Vredenburch JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18. | Oliveo JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
19. | RKDEO JO16-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
20. | Nieuwerkerk JO16-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
21. | Kagia JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (5)
Gijs Hesselink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
do
19:15
-
20:15
Veld 4 (ABCD)
Team resultaten
Die | Era | FC' | HBS | HVC | Qui | RKD | SVD | SVH | VEL | Wes | |
Die Haghe JO16-2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | |||||||
Erasmus JO16-1 | 2 - 4 | 1 - 7 | 5 - 2 | 3 - 5 | |||||||
FC 's-Gravenzande JO16-3 | 5 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
HBS JO16-4 | 3 - 2 | 2 - 5 | 5 - 3 | 1 - 5 | |||||||
HVC'10 JO16-1 | 4 - 0 | 3 - 2 | 5 - 2 | ||||||||
Quick JO16-3 | 2 - 0 | 4 - 1 | 0 - 2 | ||||||||
RKDEO JO16-5 | 0 - 7 | 1 - 2 | |||||||||
S.V. Den Hoorn JO16-2 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||||||
SVH JO16-2 | 3 - 1 | 6 - 3 | 6 - 2 | 3 - 1 | |||||||
VELO JO16-2 | 4 - 6 | 1 - 6 | 0 - 5 | 2 - 2 | |||||||
Westlandia JO16-3 | 1 - 3 | 2 - 4 | 5 - 1 |
Die | Era | For | HBS | HVV | Qui | REM | SVH | |
Die Haghe JO16-2 | 1 - 0 | 4 - 4 | 2 - 2 | |||||
Erasmus JO16-1 | 6 - 5 | 4 - 3 | 9 - 2 | |||||
Forum Sport JO16-3 | 1 - 1 | 3 - 4 | 2 - 1 | |||||
HBS JO16-4 | 2 - 1 | 2 - 3 | ||||||
HVV JO16-1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 10 - 1 | |||||
Quick JO16-3 | 2 - 2 | 0 - 0 | 6 - 0 | |||||
REMO JO16-1 | 4 - 1 | 7 - 5 | 2 - 1 | |||||
SVH JO16-2 | 7 - 1 | 0 - 2 | 8 - 3 |
Die | Era | HBS | Qui | SVH | VUC | |
Die Haghe JO16-2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 4 | |||
Erasmus JO16-1 | 1 - 4 | 4 - 3 | 2 - 6 | |||
HBS JO16-4 | 2 - 6 | 3 - 1 | ||||
Quick JO16-3 | 3 - 1 | 9 - 1 | ||||
SVH JO16-2 | 8 - 1 | 3 - 5 | 0 - 8 | |||
VUC JO16-1 | 16 - 1 | 5 - 0 |
Ale | HBS | HVC | Jon | KMD | Qui | Qui | RVV | Spi | Spo | Ste | TAV | Ter | Voo | Vre | Woe | |
Alexandria'66 JO16-2 | ||||||||||||||||
HBS JO16-3 | 4 - 2 | |||||||||||||||
HVC'10 JO16-1 | ||||||||||||||||
Jonge Spartaan, de JO16-1 | 6 - 1 | |||||||||||||||
KMD JO16-1 | ||||||||||||||||
Quick Boys JO16-2 | ||||||||||||||||
Quick JO16-3 | 1 - 2 | |||||||||||||||
RVVH JO16-1 | 13 - 0 | |||||||||||||||
Spijkenisse JO16-3 | ||||||||||||||||
Sportclub Excelsior JO16-2 | ||||||||||||||||
Steeds Hooger JO16-1 | 1 - 6 | |||||||||||||||
TAVV JO16-1 | ||||||||||||||||
Ter Leede JO16-1 | 5 - 1 | |||||||||||||||
Voorschoten`97 JO16-2 | 1 - 5 | |||||||||||||||
Vredenburch JO16-1 | 2 - 2 (7 | |||||||||||||||
Woerden JO16-1 |
Ale | Flo | KMD | Kag | Nie | Oli | Qui | RKD | Ter | Woe | |
Alexandria'66 JO16-2 | 6 - 1 | |||||||||
Floreant JO16-1 | ||||||||||
KMD JO16-1 | ||||||||||
Kagia JO16-1 | 0 - 6 | |||||||||
Nieuwerkerk JO16-3 | ||||||||||
Oliveo JO16-1 | 3 - 4 | |||||||||
Quick JO16-3 | ||||||||||
RKDEO JO16-4 | 1 - 3 | |||||||||
Ter Leede JO16-1 | ||||||||||
Woerden JO16-1 | 1 - 1 (5 |