JO16-2
1e in poule Hoofdklasse (3e fase) B
1e in poule 1e klasse (2e fase) 05
2e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
RKDEO JO16-1
2
Concordia JO16-1
Zaterdag 16 maart
0
HMSH JO16-1
17
Berkel JO16-1
4
Westlandia JO16-2
3
Graaf W II VAC JO16-1
2
FC 's-Gravenzande JO16-1
1
Concordia JO16-1
2
HBS JO16-2
2
RKDEO JO16-1
1
SVH JO16-1
2
Quick JO16-2
Wedstrijdschema
Graaf W II VAC JO16-1
Quick JO16-2
Uit
13-04-2024
10:00
veld 1
Nr. 95285CO
Sportpark De Roggewoning
Quick JO16-2
Concordia JO16-1
Thuis
20-04-2024
14:00
Veld 2
Nr. 95302CO
Quick JO16-2
RKDEO JO16-1
Thuis
11-05-2024
13:15
Veld 4
Nr. 95300CO
Berkel JO16-1
Quick JO16-2
Uit
25-05-2024
10:00
veld 1-Berkel - 1
Nr. 95297CO
Sportpark Het Hoge Land
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO16-2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | 6 | 0 | 14 |
2. | Berkel JO16-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 6 | 0 | 13 |
3. | RKDEO JO16-1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | 6 | 0 | 9 |
4. | SVH JO16-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 6 | 0 | 9 |
5. | Westlandia JO16-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 14 | 14 | 0 | 8 |
6. | DWO JO16-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 14 | 0 | 7 |
7. | Graaf W II VAC JO16-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 17 | 0 | 7 |
8. | FC 's-Gravenzande JO16-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 13 | 0 | 6 |
9. | Concordia JO16-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 13 | 1 | 6 |
10. | HBS JO16-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 17 | 0 | 2 |
11. | HMSH JO16-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 32 | 1 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO16-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 31 | 8 | 0 | 21 |
2. | KMD JO16-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 38 | 6 | 0 | 18 |
3. | Vredenburch JO16-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 18 | 0 | 12 |
4. | Concordia JO16-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 11 | 19 | 0 | 9 |
5. | Verburch JO16-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 16 | 0 | 6 |
6. | RKDEO JO16-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 11 | 26 | 0 | 4 |
7. | FC 's-Gravenzande JO16-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 18 | 0 | 1 |
8. | VELO JO16-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 23 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Vredenburch JO16-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 | 4 | 0 | 12 |
2. | Quick JO16-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 23 | 4 | 0 | 9 |
3. | VELO JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 15 | 0 | 3 |
4. | Verburch JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 16 | 0 | 3 |
5. | FC 's-Gravenzande JO16-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 17 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (3)
Gijs Hesselink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
J.J Pronk
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
18:00
-
19:30
Veld 1 (ABCD)
Team resultaten
Ber | Con | DWO | FC' | Gra | HBS | HMS | Qui | RKD | SVH | Wes | |
Berkel JO16-1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 3 | ||||||||
Concordia JO16-1 | 1 - 4 | 4 - 0 | 4 - 5 | ||||||||
DWO JO16-1 | 4 - 3 | 2 - 1 | |||||||||
FC 's-Gravenzande JO16-1 | 2 - 1 | 0 - 6 | |||||||||
Graaf W II VAC JO16-1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | ||||||||
HBS JO16-2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 2 | ||||||||
HMSH JO16-1 | 0 - 17 | 3 - 4 | 3 - 3 | ||||||||
Quick JO16-2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 6 - 1 | ||||||||
RKDEO JO16-1 | 2 - 2 | 4 - 0 | |||||||||
SVH JO16-1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | ||||||||
Westlandia JO16-2 | 3 - 3 | 4 - 3 | 1 - 1 |
Con | FC' | KMD | Qui | RKD | VEL | Ver | Vre | |
Concordia JO16-2 | 2 - 0 | 1 - 4 | 0 - 5 | |||||
FC 's-Gravenzande JO16-2 | 1 - 6 | 3 - 3 | ||||||
KMD JO16-1 | 5 - 0 | 7 - 0 | 9 - 1 | |||||
Quick JO16-2 | 4 - 1 | 2 - 1 | 4 - 2 | 5 - 2 | ||||
RKDEO JO16-3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 4 - 1 | |||||
VELO JO16-2 | 0 - 4 | 0 - 7 | 1 - 4 | |||||
Verburch JO16-2 | 1 - 3 | 1 - 7 | 4 - 0 | |||||
Vredenburch JO16-1 | 2 - 6 | 3 - 2 | 5 - 4 |
FC' | Qui | SVC | VEL | Ver | Vre | |
FC 's-Gravenzande JO16-2 | 0 - 7 | 1 - 0 | ||||
Quick JO16-2 | 7 - 0 | 7 - 0 | ||||
SVC'08 JO16-1 | 2 - 1 | 2 - 5 | ||||
VELO JO16-2 | 2 - 1 | 0 - 7 | 2 - 5 | |||
Verburch JO16-2 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | |||
Vredenburch JO16-1 | 8 - 0 | 4 - 2 | 7 - 0 |