JO16-1

3e in poule Divisie 5 C
3e in poule Divisie 5 B
5e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/4 finale Groep 1 A
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/8 finale Groep 1 A
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 1 11
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
3
Nootdorp JO16-1
3
Nieuwerkerk JO16-1
1
VOC JO16-1
3
Alexandria'66 JO16-1
1
Quick Boys JO16-1
1
Barendrecht JO16-1
1
Spijkenisse JO16-1
1
Quick JO16-1
Zaterdag 21 januari
4
Spijkenisse JO16-1
3
VOC JO16-1
3
Quick JO16-1
1
Nieuwerkerk JO16-1

Wedstrijdschema

Quick JO16-1
Nootdorp JO16-1
Thuis
04-02-2023 15:45
Veld 1
Nr. 124123CO
Scheidsrechters: A. (Augus) Ahmadkhan
Alexandria'66 JO16-1
Quick JO16-1
Uit
11-02-2023 12:15
veld 1
Nr. 124096CO
Scheidsrechters: R. (Rob) Twigt, Sportpark Oosterflank
Quick JO16-1
Verburch 16-1
Thuis
14-02-2023 19:30
Veld 1
Nr.
VOC JO16-1
Quick JO16-1
Uit
18-02-2023 13:30
veld 1
Nr. 124593CO
Sportpark VOC
Voorschoten`97 JO16-1
Quick JO16-1
Uit
25-02-2023 10:30
veld 2
Nr. 124239BE
Sportpark Adegeest
Quick JO16-1
Quick Boys JO16-1
Thuis
04-03-2023 13:30
Veld 1
Nr. 124124CO
Barendrecht JO16-1
Quick JO16-1
Uit
11-03-2023 10:15
veld 7
Nr. 124139CO
Sportpark De Bongerd
Nootdorp JO16-1
Quick JO16-1
Uit
18-03-2023 10:30
veld 3
Nr. 124147CO
Sportpark 's-Gravenhout
Nieuwerkerk JO16-1
Quick JO16-1
Uit
25-03-2023 11:30
veld 2 (alleen 11x11)
Nr. 124115CO
Sportpark Dorrestein
Quick JO16-1
Spijkenisse JO16-1
Thuis
01-04-2023 13:30
Veld 1
Nr. 124126CO
Quick Boys JO16-1
Quick JO16-1
Uit
15-04-2023 14:15
veld 3
Nr. 124134CO
Sportpark Nieuw Zuid
Quick JO16-1
Alexandria'66 JO16-1
Thuis
22-04-2023 13:30
Veld 1
Nr. 124127CO
Quick JO16-1
Barendrecht JO16-1
Thuis
13-05-2023 11:15
Veld 1
Nr. 124128CO
Quick JO16-1
VOC JO16-1
Thuis
20-05-2023 14:00
Veld 1
Nr. 124129CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO16-1321011607
2.Alexandria'66 JO16-122007306
3.Quick JO16-121104204
4.Barendrecht JO16-120202202
5.Nieuwerkerk JO16-130215702
6.Nootdorp JO16-120115701
7.Quick Boys JO16-120113701
8.VOC JO16-120024700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO16-1128223720026
2.Alexandria'66 JO16-1128133419025
3.Quick JO16-1128133121025
4.Spijkenisse JO16-1125162727016
5.Barendrecht JO16-1125162127016
6.HBS JO16-112309203309
7.Excelsior M. JO16-1122010184106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO16-100000000
2.Excelsior M. JO16-100000000
3.FC Lisse JO16-100000000
4.Nootdorp JO16-100000000
5.Quick JO16-100000000
6.Spartaan'20 JO16-100000000
7.Voorschoten`97 JO16-100000000
8.Westlandia JO16-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO16-111005003
2.Voorschoten`97 JO16-111005003
3.ARC JO16-111004103
4.Westlandia JO16-111003103
5.Nootdorp JO16-111002003
6.Excelsior M. JO16-111003203
7.Quick JO16-111002103
8.FC Lisse JO16-111001003
9.Sparta (AV) JO16-110012300
10.FC Skillz JO16-110011200
11.Noordwijk JO16-110010100
12.Verburch JO16-110011300
13.HBS JO16-110010200
14.Nieuwerkerk JO16-110011400
15.Barendrecht JO16-110010500
16.Forum Sport JO16-110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO16-111003103
2.Spijkenisse JO16-110011300

Spelers (17)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 4 (ABCD)
do
18:00
-
19:30
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AleBarNieNooQuiQuiSpiVOC
Alexandria'66 JO16-1
Barendrecht JO16-1
Nieuwerkerk JO16-11 - 1
Nootdorp JO16-12 - 43 - 3
Quick Boys JO16-11 - 12 - 6
Quick JO16-13 - 1
Spijkenisse JO16-11 - 14 - 3
VOC JO16-11 - 3
AleBarExcHBSQuiSpiWes
Alexandria'66 JO16-12 - 38 - 03 - 23 - 23 - 04 - 3
Barendrecht JO16-12 - 25 - 13 - 20 - 11 - 41 - 2
Excelsior M. JO16-11 - 34 - 05 - 11 - 30 - 31 - 4
HBS JO16-12 - 32 - 33 - 12 - 02 - 41 - 3
Quick JO16-11 - 03 - 04 - 23 - 07 - 21 - 6
Spijkenisse JO16-11 - 23 - 14 - 10 - 22 - 31 - 2
Westlandia JO16-12 - 11 - 23 - 15 - 13 - 33 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/4 finale Groep 1 A".

ARCBarExcFCLFCSForHBSNieNooNooQuiSpaSpaVerVooWes
ARC JO16-14 - 1
Barendrecht JO16-1
Excelsior M. JO16-13 - 2
FC Lisse JO16-11 - 0
FC Skillz JO16-1
Forum Sport JO16-1
HBS JO16-1
Nieuwerkerk JO16-1
Noordwijk JO16-1
Nootdorp JO16-12 - 0
Quick JO16-12 - 1
Sparta (AV) JO16-1
Spartaan'20 JO16-15 - 0
Verburch JO16-1
Voorschoten`97 JO16-15 - 0
Westlandia JO16-13 - 1
QuiSpi
Quick JO16-13 - 1
Spijkenisse JO16-1