JO15-4
4e in poule 4e klasse (3e fase) 06
5e in poule 4e klasse (2e fase) 05
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
9
HVV JO15-4
0
Schipluiden JO15-2
Zaterdag 16 maart
1
DHL JO15-5
9
Verburch JO15-2
6
LYRA JO15-4
2
HVV JO15-4
2
Naaldwijk JO15-2
4
Quick JO15-4
2
Semper Altius JO15-2
1
KMD JO15-2
17
SVH JO15-2
1
DUNO JO15-2
Wedstrijdschema
LYRA JO15-4
Quick JO15-4
Uit
06-04-2024
10:15
veld 5
Nr. 116591CO
Sportpark De Zweth
Quick JO15-4
HVV JO15-4
Thuis
13-04-2024
17:30
Veld 4
Nr. 116556CO
Quick JO15-4
Verburch JO15-2
Thuis
17-04-2024
19:15
Veld 1
Nr. 127928CO
DUNO JO15-2
Quick JO15-4
Uit
20-04-2024
10:00
veld 2
Nr. 116576CO
Sportpark Haagsche Dynamiek
SV Leidschenveen JO15-2
Quick JO15-4
Uit
25-05-2024
11:45
veld 1 - Hoofdveld
Nr. 116597CO
Sportpark Leidschenveen
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HVV JO15-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 36 | 14 | 0 | 15 |
2. | Verburch JO15-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 23 | 7 | 0 | 13 |
3. | Semper Altius JO15-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 11 | 0 | 13 |
4. | Quick JO15-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 11 | 0 | 13 |
5. | KMD JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 | 8 | 0 | 12 |
6. | Naaldwijk JO15-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 12 | 0 | 10 |
7. | LYRA JO15-4 | 6 | 2 | 3 | 1 | 18 | 14 | 0 | 9 |
8. | SVH JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 28 | 17 | 0 | 7 |
9. | SV Leidschenveen JO15-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 15 | 0 | 4 |
10. | DUNO JO15-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 38 | 0 | 4 |
11. | Schipluiden JO15-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 23 | 0 | 3 |
12. | DHL JO15-5 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 37 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RAS JO15-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 30 | 10 | 0 | 13 |
2. | Loosduinen JO15-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 21 | 10 | 0 | 11 |
3. | Scheveningen JO15-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 9 | 0 | 10 |
4. | HVV JO15-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 11 | 0 | 10 |
5. | Quick JO15-4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 12 | 0 | 7 |
6. | KMD JO15-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 10 | 0 | 7 |
7. | Semper Altius JO15-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 | 17 | 0 | 7 |
8. | DUNO JO15-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 7 | 62 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO15-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 18 | 6 | 0 | 10 |
2. | RAS JO15-1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 18 | 13 | 0 | 8 |
3. | Loosduinen JO15-2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 13 | 18 | 0 | 5 |
4. | HVV JO15-4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 14 | 18 | 0 | 4 |
5. | Quick JO15-4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Gijs Hesselink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (16)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
wo
19:00
-
20:15
Veld 3 (ABCD)
Team resultaten
DHL | DUN | HVV | KMD | LYR | Naa | Qui | SVL | SVH | Sch | Sem | Ver | |
DHL JO15-5 | 2 - 4 | 3 - 4 | 1 - 9 | |||||||||
DUNO JO15-2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 9 | |||||||||
HVV JO15-4 | 11 - 1 | 5 - 1 | 2 - 1 | 9 - 0 | ||||||||
KMD JO15-2 | 5 - 0 | 5 - 1 | 5 - 0 | |||||||||
LYRA JO15-4 | 6 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | |||||||||
Naaldwijk JO15-2 | 4 - 2 | 2 - 4 | 5 - 1 | |||||||||
Quick JO15-4 | 4 - 1 | 4 - 2 | 2 - 0 | |||||||||
SV Leidschenveen JO15-2 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||||||||
SVH JO15-2 | 17 - 1 | 2 - 2 | 5 - 3 | |||||||||
Schipluiden JO15-2 | 5 - 0 | 1 - 3 | 0 - 4 | |||||||||
Semper Altius JO15-2 | 1 - 5 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||||||
Verburch JO15-2 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 |
DUN | HVV | KMD | Loo | Qui | RAS | Sch | Sem | |
DUNO JO15-2 | 1 - 8 | 0 - 7 | 1 - 8 | |||||
HVV JO15-4 | 10 - 0 | 2 - 4 | 1 - 1 | |||||
KMD JO15-2 | 5 - 1 | |||||||
Loosduinen JO15-2 | 12 - 3 | 2 - 1 | 4 - 4 | |||||
Quick JO15-4 | 12 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | |||||
RAS JO15-1 | 1 - 4 | 7 - 0 | 6 - 1 | 4 - 0 | ||||
Scheveningen JO15-2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | |||||
Semper Altius JO15-2 | 2 - 3 | 4 - 1 | 1 - 2 |
HVV | Loo | Qui | RAS | Sch | |
HVV JO15-4 | 3 - 3 | 5 - 3 | 5 - 7 | ||
Loosduinen JO15-2 | 3 - 1 | 5 - 5 | |||
Quick JO15-4 | 0 - 3 | 0 - 1 | |||
RAS JO15-1 | 3 - 3 | ||||
Scheveningen JO15-2 | 5 - 1 | 9 - 2 |