JO15-3

4e in poule 3e klasse (3e fase) 05
2e in poule 3e klasse (2e fase) 06
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
0
Loosduinen JO15-2
4
Die Haghe JO15-2
0
Scheveningen JO15-3
1
Quick JO15-3
1
Erasmus JO15-1
5
HVV JO15-2
5
BMT JO15-1
0
VCS JO15-2

Wedstrijdschema

Die Haghe JO15-2
Quick JO15-3
Uit
04-02-2023 08:30
veld 6-Die Haghe
Nr. 110685CO
Sportpark Ockenburgh
Quick JO15-3
VCS JO15-2
Thuis
11-02-2023 13:45
Veld 2
Nr. 110707CO
Quick JO15-3
Westlandia JO15-4
Thuis
04-03-2023 11:45
Veld 1
Nr. 110710CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT JO15-111005003
2.HVV JO15-211005103
3.Die Haghe JO15-211004003
4.Quick JO15-311001003
5.LYRA JO15-300000000
6.RAS JO15-100000000
7.Westlandia JO15-400000000
8.Scheveningen JO15-310010100
9.Erasmus JO15-110011500
10.Loosduinen JO15-210010400
11.VCS JO15-210010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RAS JO15-176013711018
2.Quick JO15-36510252016
3.Die Haghe JO15-26402278012
4.BMT JO15-173132619010
5.HVV JO15-4721492107
6.VUC JO15-47214184107
7.Laakkwartier JO15-26204212406
8.Duindorp sv JO15-1600623900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scheveningen JO15-25500307015
2.Die Haghe JO15-25401169012
3.Quick JO15-3530222609
4.Duindorp sv JO15-15203101906
5.BMT JO15-15104141803
6.DUNO JO15-2500533600

Spelers (15)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
wo
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTDieEraHVVLooQuiSchVCS
BMT JO15-15 - 0
Die Haghe JO15-2
Erasmus JO15-11 - 5
HVV JO15-2
Loosduinen JO15-20 - 4
Quick JO15-3
Scheveningen JO15-30 - 1
VCS JO15-2
BMTDieDuiHVVLaaQuiRASVUC
BMT JO15-111 - 07 - 41 - 32 - 3
Die Haghe JO15-28 - 07 - 0
Duindorp sv JO15-11 - 60 - 2
HVV JO15-40 - 40 - 50 - 0
Laakkwartier JO15-21 - 22 - 58 - 0
Quick JO15-37 - 010 - 11 - 0
RAS JO15-14 - 35 - 01 - 019 - 3
VUC JO15-41 - 12 - 18 - 14 - 70 - 4
BMTDUNDieDuiQuiSch
BMT JO15-19 - 20 - 1
DUNO JO15-21 - 60 - 100 - 8
Die Haghe JO15-24 - 22 - 11 - 4
Duindorp sv JO15-14 - 13 - 01 - 3
Quick JO15-38 - 02 - 4
Scheveningen JO15-27 - 27 - 2