JO15-3
2e in poule 3e klasse (3e fase) 04
1e in poule 3e klasse (2e fase) 04
2e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
0
Westlandia JO15-3
5
Sportclub Monster JO15-2
1
sv Zuid West DH JO15-1
3
Quick JO15-3
3
HVC'10 JO15-1
2
HBS JO15-3
10
Houtwijk sv JO15-1
2
VELO JO15-3
6
Die Haghe JO15-4
3
Quick Steps JO15-1
Zaterdag 6 april
4
Sportclub Monster JO15-2
0
HVC'10 JO15-1
10
VELO JO15-3
4
BMT JO15-1
5
Quick Steps JO15-1
2
Westlandia JO15-3
2
HBS JO15-3
1
sv Zuid West DH JO15-1
7
Quick JO15-3
3
Houtwijk sv JO15-1
Wedstrijdschema
HBS JO15-3
Quick JO15-3
Uit
20-04-2024
14:00
veld 3
Nr. 126522CO
Scheidsrechters: B. (Benito) Walker, Sportpark Craeyenhout
Quick JO15-3
VELO JO15-3
Thuis
25-05-2024
14:15
Veld 2
Nr. 126506CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Sportclub Monster JO15-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 26 | 4 | 0 | 18 |
2. | Quick JO15-3 | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | 9 | 0 | 18 |
3. | Houtwijk sv JO15-1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 28 | 14 | 0 | 16 |
4. | Quick Steps JO15-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 20 | 13 | 0 | 15 |
5. | HVC'10 JO15-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 15 | 17 | 0 | 12 |
6. | BMT JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 25 | 0 | 10 |
7. | VELO JO15-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 22 | 29 | 0 | 9 |
8. | HBS JO15-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | 15 | 0 | 9 |
9. | Die Haghe JO15-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22 | 27 | 0 | 6 |
10. | Westlandia JO15-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 | 22 | 0 | 3 |
11. | sv Zuid West DH JO15-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 15 | 32 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO15-3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 | 16 |
2. | Houtwijk sv JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 26 | 6 | 0 | 16 |
3. | Sportclub Monster JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | 11 | 0 | 12 |
4. | FC 's-Gravenzande JO15-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 30 | 13 | 0 | 10 |
5. | Duindorp sv JO15-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 17 | 22 | 0 | 7 |
6. | HVC'10 JO15-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 17 | 30 | 0 | 6 |
7. | Die Haghe JO15-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 24 | 0 | 3 |
8. | HBS JO15-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 28 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv JO15-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 26 | 9 | 0 | 13 |
2. | Quick JO15-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 8 | 0 | 12 |
3. | Houtwijk sv JO15-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 7 | 0 | 10 |
4. | Die Haghe JO15-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 | 16 | 0 | 6 |
5. | HBS JO15-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 25 | 0 | 3 |
6. | DUNO JO15-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 24 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Gijs Hesselink
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Team resultaten
BMT | Die | FC' | HBS | HVC | Hou | Qui | Qui | Spo | VEL | Wes | svZ | |
BMT JO15-1 | 1 - 1 | 1 - 6 | 2 - 0 | |||||||||
Die Haghe JO15-4 | 3 - 5 | 6 - 3 | 2 - 4 | 8 - 4 | ||||||||
FC 's-Gravenzande JO15-3 | 9 - 1 | |||||||||||
HBS JO15-3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||||||||
HVC'10 JO15-1 | 3 - 2 | 1 - 4 | 3 - 2 | 5 - 1 | ||||||||
Houtwijk sv JO15-1 | 6 - 1 | 0 - 2 | 10 - 2 | 3 - 0 | ||||||||
Quick JO15-3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 7 - 3 | 0 - 1 | ||||||||
Quick Steps JO15-1 | 2 - 0 | 1 - 4 | 4 - 0 | 5 - 2 | ||||||||
Sportclub Monster JO15-2 | 5 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | |||||||||
VELO JO15-3 | 10 - 4 | 0 - 8 | 0 - 4 | 4 - 2 | ||||||||
Westlandia JO15-3 | 0 - 12 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 5 | ||||||||
sv Zuid West DH JO15-1 | 3 - 5 | 1 - 3 | 2 - 4 | 3 - 2 |
Die | Dui | FC' | HBS | HVC | Hou | Qui | Spo | |
Die Haghe JO15-4 | 0 - 11 | 3 - 5 | 1 - 6 | |||||
Duindorp sv JO15-1 | 2 - 3 | 5 - 5 | 4 - 0 | 3 - 2 | ||||
FC 's-Gravenzande JO15-3 | 6 - 0 | 6 - 1 | 1 - 2 | |||||
HBS JO15-3 | 0 - 8 | 2 - 5 | ||||||
HVC'10 JO15-1 | 6 - 2 | 1 - 3 | 1 - 4 | |||||
Houtwijk sv JO15-1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 6 - 1 | 0 - 0 | ||||
Quick JO15-3 | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | 3 - 1 | ||||
Sportclub Monster JO15-2 | 6 - 2 | 2 - 0 |
DUN | Die | Dui | HBS | Hou | Qui | |
DUNO JO15-1 | 1 - 6 | 1 - 3 | ||||
Die Haghe JO15-4 | 4 - 2 | 3 - 5 | 2 - 6 | |||
Duindorp sv JO15-1 | 4 - 4 | 5 - 1 | ||||
HBS JO15-3 | 1 - 7 | 0 - 6 | ||||
Houtwijk sv JO15-1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | |||
Quick JO15-3 | 6 - 0 | 5 - 0 | 2 - 1 |