JO15-1

1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 1 2
7e in poule Divisie 5 B
3e in poule Divisie 5 B
11e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
7e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 1 VRIJ
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 28 februari
1
JEKA JO15-1
1
Sparta (AV) JO15-1
6
S.V. Den Hoorn JO15-1
0
DoCoS JO15-1
Zaterdag 17 februari
3
Rijnsburgse Boys JO15-1
1
Die Haghe JO15-1
8
Sparta (AV) JO15-1
1
Soccer Boys JO15-1
6
Quick Boys JO15-1
1
Excelsior'20 JO15-1

Wedstrijdschema

Quick JO15-1
DSO JO15-1
Thuis
02-03-2024 10:15
Veld 1
Nr. 115428CO
Scheidsrechters: R.H.J. (Ruben) Weijdema
Baronie JO15-1
Quick JO15-1
Uit
09-03-2024 10:15
veld 2 - veld B
Nr. 115465CO
Scheidsrechters: R. (Ron) Claessen, Sportpark De Blauwe Kei
Quick JO15-1
Spijkenisse JO15-1
Thuis
16-03-2024 10:15
Veld 1
Nr. 115431CO
Quick JO15-1
Winnaar24JO1508
Thuis
20-03-2024 19:30
Veld 1
Nr.
Haaglanden Cup
Nieuwerkerk JO15-1
Quick JO15-1
Uit
23-03-2024 11:30
veld 3 (voorkeur pupillen)
Nr. 115459CO
Sportpark Dorrestein
Nieuwerkerk JO15-1
Quick JO15-1
Uit
23-03-2024 11:30
veld 3 (voorkeur pupillen)
Nr. 115459CO
Sportpark Dorrestein
Quick JO15-1
Sparta (AV) JO15-1
Thuis
06-04-2024 10:15
Veld 1
Nr. 115429CO
JEKA JO15-1
Quick JO15-1
Uit
13-04-2024 11:00
veld 1
Nr. 115438CO
Sportpark Beukenlaan
Quick JO15-1
Excelsior M. JO15-1
Thuis
20-04-2024 10:15
Veld 1
Nr. 115427CO
PVCV JO15-1
Quick JO15-1
Uit
11-05-2024 09:55
veld 2
Nr. 115432CO
Sportpark Fletiomare Oost
Quick JO15-1
Wilhelmus JO15-1
Thuis
18-05-2024 10:00
Veld 1
Nr. 115430CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO15-132109207
2.Excelsior M. JO15-131209405
3.HBS JO15-131116504
4.GSC ESDO JO15-1300311400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior M. JO15-122007306
2.Meern De JO15-122006206
3.Wilhelmus JO15-122004006
4.JEKA JO15-121107104
5.Sparta (AV) JO15-121104104
6.Baronie JO15-121016503
7.Quick JO15-121014303
8.DSO JO15-120110101
9.TOGB JO15-120110401
10.PVCV JO15-120024700
11.Nieuwerkerk JO15-120021700
12.Spijkenisse JO15-120020900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys JO15-1119113116028
2.Sparta (AV) JO15-1118213714026
3.Quick JO15-1118122314025
4.PVCV JO15-1115152721016
5.TOGB JO15-1114252124014
6.Baronie JO15-1114251522014
7.Meern De JO15-1113351923012
8.Spijkenisse JO15-1113351620012
9.Nieuwerkerk JO15-1113261624011
10.JVOZ JO15-1112451923010
11.SC Feyenoord JO15-111308182909
12.Unitas'30 JO15-111236152709
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sparta (AV) JO15-111008103
2.S.V. Den Hoorn JO15-111006003
3.Quick Boys JO15-111006103
4.Spijkenisse JO15-111005003
5.Rijnsburgse Boys JO15-111003103
6.Wilhelmus JO15-111003103
7.Zwervers, IJVV de JO15-111002003
8.TOGB JO15-111002103
9.msv De Betrokken Spartaan JO15-110011200
10.Die Haghe JO15-110011300
11.Quick JO15-110011300
12.Jodan Boys, de JO15-110010200
13.Excelsior'20 JO15-110011600
14.VEP JO15-110010500
15.DoCoS JO15-110010600
16.Soccer Boys JO15-110011800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.msv De Betrokken Spartaan JO15-100000000
2.S.V. Den Hoorn JO15-100000000
3.Die Haghe JO15-100000000
4.DoCoS JO15-100000000
5.Excelsior'20 JO15-100000000
6.Jodan Boys, de JO15-100000000
7.Quick JO15-100000000
8.Rijnsburgse Boys JO15-100000000
9.Soccer Boys JO15-100000000
10.Sparta (AV) JO15-100000000
11.Spijkenisse JO15-100000000
12.TOGB JO15-100000000
13.VEP JO15-100000000
14.Wilhelmus JO15-100000000
15.Zwervers, IJVV de JO15-100000000

Teambegeleiders (3)

Spelers (18)

Trainingen

ma
17:30
-
18:45
Veld 1 (ABCD)
wo
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
do
18:00
-
19:30
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ExcGSCHBSQui
Excelsior M. JO15-12 - 22 - 2
GSC ESDO JO15-10 - 5
HBS JO15-14 - 1
Quick JO15-15 - 02 - 0
BarDSOExcJEKMeeNiePVCQuiSpaSpiTOGWil
Baronie JO15-14 - 2
DSO JO15-10 - 1
Excelsior M. JO15-13 - 2
JEKA JO15-11 - 1
Meern De JO15-13 - 0
Nieuwerkerk JO15-11 - 4
PVCV JO15-12 - 3
Quick JO15-14 - 0
Sparta (AV) JO15-13 - 0
Spijkenisse JO15-10 - 6
TOGB JO15-10 - 0
Wilhelmus JO15-13 - 0
BarJVOMeeNiePVCQuiQuiSCFSpaSpiTOGUni
Baronie JO15-12 - 22 - 12 - 02 - 40 - 3
JVOZ JO15-12 - 23 - 56 - 11 - 20 - 02 - 4
Meern De JO15-12 - 11 - 22 - 20 - 32 - 1
Nieuwerkerk JO15-10 - 01 - 33 - 31 - 32 - 43 - 1
PVCV JO15-10 - 37 - 11 - 21 - 24 - 0
Quick Boys JO15-14 - 23 - 12 - 04 - 14 - 3
Quick JO15-12 - 14 - 13 - 11 - 21 - 01 - 1
SC Feyenoord JO15-11 - 25 - 40 - 13 - 43 - 1
Sparta (AV) JO15-12 - 23 - 02 - 15 - 15 - 17 - 1
Spijkenisse JO15-11 - 20 - 10 - 21 - 10 - 25 - 1
TOGB JO15-14 - 03 - 20 - 32 - 34 - 4
Unitas'30 JO15-10 - 01 - 21 - 20 - 32 - 01 - 1
DieDoCExcJodQuiQuiRijSVDSocSpaSpiTOGVEPWilZwemsv
Die Haghe JO15-1
DoCoS JO15-1
Excelsior'20 JO15-1
Jodan Boys, de JO15-10 - 2
Quick Boys JO15-16 - 1
Quick JO15-11 - 3
Rijnsburgse Boys JO15-13 - 1
S.V. Den Hoorn JO15-16 - 0
Soccer Boys JO15-1
Sparta (AV) JO15-18 - 1
Spijkenisse JO15-15 - 0
TOGB JO15-1
VEP JO15-1
Wilhelmus JO15-1
Zwervers, IJVV de JO15-1
msv De Betrokken Spartaan JO15-11 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 1 VRIJ".