JO14-3

8e in poule 1e klasse (3e fase) 03
2e in poule 1e klasse (2e fase) 04
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
10e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
0
Scheveningen JO14-1
3
Wippolder JO14-1
6
Graaf W II VAC JO14-1
2
Die Haghe JO14-2
0
Semper Altius JO14-1
2
FC 's-Gravenzande JO14-1
4
HVV JO14-2
3
Honselersdijk JO14-1
1
Quick JO14-3
6
Sportclub Monster JO14-1
3
HBS JO14-2
1
GDA JO14-1

Wedstrijdschema

FC 's-Gravenzande JO14-1
Quick JO14-3
Uit
09-03-2024 12:45
veld 3
Nr. 92675CO
Scheidsrechters: E.C. (Erik) Sneller, Juliana Sportpark
Quick JO14-3
GDA JO14-1
Thuis
16-03-2024 13:15
Veld 3
Nr. 92697CO
Quick JO14-3
Die Haghe JO14-2
Thuis
06-04-2024 13:15
Veld 4
Nr. 92695CO
Honselersdijk JO14-1
Quick JO14-3
Uit
13-04-2024 08:30
veld 1
Nr. 92722CO
Sportpark De Strijphorst
Quick JO14-3
Graaf W II VAC JO14-1
Thuis
20-04-2024 13:15
Veld 2
Nr. 92693CO
Quick JO14-3
HBS JO14-2
Thuis
11-05-2024 15:00
Veld 4
Nr. 92694CO
Scheveningen JO14-1
Quick JO14-3
Uit
25-05-2024 11:30
veld 2
Nr. 92681CO
Sportpark Houtrust

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder JO14-14400161012
2.GDA JO14-1430116609
3.HVV JO14-2422012708
4.FC 's-Gravenzande JO14-132107407
5.Sportclub Monster JO14-142119907
6.HBS JO14-2420212506
7.Graaf W II VAC JO14-1420210806
8.Quick JO14-3411261204
9.Die Haghe JO14-2410351403
10.Honselersdijk JO14-1410362003
11.Semper Altius JO14-1401361001
12.Scheveningen JO14-1300321100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA JO14-16501206015
2.Quick JO14-374121911013
3.Sportclub Monster JO14-164022512012
4.Honselersdijk JO14-163121710010
5.Semper Altius JO14-163121012010
6.REMO JO14-17205223806
7.Die Haghe JO14-2611492104
8.Scheveningen JO14-1610551703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO14-34400156012
2.KMD JO14-1430118709
3.Naaldwijk JO14-14202121106
4.Full Speed JO14-1410361003
5.VELO JO14-3400421900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Valken'68 JO14-111004003
2.Barendrecht JO14-200000000
3.DWO JO14-100000000
4.EMM'21 JO14-100000000
5.Sportclub Excelsior JO14-200000000
6.Flakkee, JO14-1JM00000000
7.HOV/DJSCR JO14-100000000
8.LYRA JO14-100000000
9.Nieuwerkerk JO14-200000000
10.Quick JO14-300000000
11.Quick JO14-200000000
12.Spartaan'20 JO14-200000000
13.Steeds Hooger JO14-100000000
14.Victoria'04 JO14-100000000
15.Voorschoten'97 JO14-2JM00000000
16.VVSB JO14-100000000
17.CVV Zwervers JO14-100000000
18.VUC JO14-110010400

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:00
-
19:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DieFC'GDAGraHBSHVVHonQuiSchSemSpoWip
Die Haghe JO14-20 - 40 - 23 - 2
FC 's-Gravenzande JO14-12 - 13 - 3
GDA JO14-16 - 16 - 0
Graaf W II VAC JO14-16 - 22 - 32 - 1
HBS JO14-23 - 10 - 1
HVV JO14-24 - 3
Honselersdijk JO14-11 - 80 - 8
Quick JO14-31 - 11 - 6
Scheveningen JO14-10 - 3
Semper Altius JO14-10 - 22 - 3
Sportclub Monster JO14-12 - 2
Wippolder JO14-12 - 03 - 1
DieGDAHonQuiREMSchSemSpo
Die Haghe JO14-21 - 32 - 10 - 21 - 5
GDA JO14-13 - 04 - 2
Honselersdijk JO14-12 - 22 - 16 - 04 - 0
Quick JO14-30 - 25 - 27 - 21 - 0
REMO JO14-18 - 31 - 73 - 4
Scheveningen JO14-11 - 31 - 62 - 1
Semper Altius JO14-12 - 11 - 11 - 4
Sportclub Monster JO14-13 - 210 - 2
FulKMDNaaQuiVEL
Full Speed JO14-11 - 31 - 30 - 4
KMD JO14-16 - 2
Naaldwijk JO14-13 - 4
Quick JO14-33 - 24 - 1
VELO JO14-30 - 41 - 70 - 4
VUCVal
VUC JO14-10 - 4
Valken'68 JO14-1