JO14-3

8e in poule 1e klasse (3e fase) 03
2e in poule 1e klasse (2e fase) 04
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
10e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 25 mei
0
HVV JO14-2
4
Wippolder JO14-1
5
Graaf W II VAC JO14-1
6
Sportclub Monster JO14-1
1
Die Haghe JO14-2
2
GDA JO14-1
HBS JO14-2
Semper Altius JO14-1
Zaterdag 18 mei
2
FC 's-Gravenzande JO14-1
5
Graaf W II VAC JO14-1
Woensdag 15 mei
5
Sportclub Monster JO14-1
3
Scheveningen JO14-1
Dinsdag 14 mei
1
Quick JO14-3
5
HBS JO14-2
Zaterdag 11 mei
0
Semper Altius JO14-1
4
HVV JO14-2
10
Wippolder JO14-1
0
Die Haghe JO14-2

Wedstrijdschema

Scheveningen JO14-1
Quick JO14-3
Uit
25-05-2024 11:30
veld 2
Nr. 92681CO
Sportpark Houtrust

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wippolder JO14-1119114410028
2.Sportclub Monster JO14-1118123530025
3.GDA JO14-1108023214024
4.HVV JO14-2115332218018
5.HBS JO14-2105143013016
6.Graaf W II VAC JO14-1115153425016
7.Honselersdijk JO14-1105052433015
8.Quick JO14-3104242326014
9.FC 's-Gravenzande JO14-1114162129013
10.Scheveningen JO14-110217162507
11.Semper Altius JO14-11011892804
12.Die Haghe JO14-211101094803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA JO14-16501206015
2.Quick JO14-374121911013
3.Sportclub Monster JO14-164022512012
4.Honselersdijk JO14-163121710010
5.Semper Altius JO14-163121012010
6.REMO JO14-17205223806
7.Die Haghe JO14-2611492104
8.Scheveningen JO14-1610551703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO14-34400156012
2.KMD JO14-1430118709
3.Naaldwijk JO14-14202121106
4.Full Speed JO14-1410361003
5.VELO JO14-3400421900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Valken'68 JO14-111004003
2.Barendrecht JO14-200000000
3.DWO JO14-100000000
4.EMM'21 JO14-100000000
5.Sportclub Excelsior JO14-200000000
6.Flakkee, JO14-1JM00000000
7.HOV/DJSCR JO14-100000000
8.LYRA JO14-100000000
9.Nieuwerkerk JO14-200000000
10.Quick JO14-300000000
11.Quick JO14-200000000
12.Spartaan'20 JO14-200000000
13.Steeds Hooger JO14-100000000
14.Victoria'04 JO14-100000000
15.Voorschoten'97 JO14-2JM00000000
16.VVSB JO14-100000000
17.CVV Zwervers JO14-100000000
18.VUC JO14-110010400

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

di
18:00
-
19:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DieFC'GDAGraHBSHVVHonQuiSchSemSpoWip
Die Haghe JO14-21 - 20 - 40 - 20 - 43 - 23 - 5
FC 's-Gravenzande JO14-12 - 01 - 42 - 52 - 13 - 32 - 4
GDA JO14-12 - 06 - 13 - 16 - 02 - 4
Graaf W II VAC JO14-16 - 22 - 32 - 17 - 15 - 6
HBS JO14-26 - 03 - 12 - 3 - 0 - 1
HVV JO14-22 - 13 - 14 - 31 - 10 - 4
Honselersdijk JO14-12 - 11 - 82 - 40 - 8
Quick JO14-35 - 01 - 32 - 21 - 51 - 11 - 6
Scheveningen JO14-11 - 20 - 35 - 20 - 3
Semper Altius JO14-10 - 20 - 40 - 32 - 31 - 00 - 1
Sportclub Monster JO14-13 - 12 - 01 - 65 - 32 - 24 - 3
Wippolder JO14-110 - 05 - 22 - 01 - 13 - 1
DieGDAHonQuiREMSchSemSpo
Die Haghe JO14-21 - 32 - 10 - 21 - 5
GDA JO14-13 - 04 - 2
Honselersdijk JO14-12 - 22 - 16 - 04 - 0
Quick JO14-30 - 25 - 27 - 21 - 0
REMO JO14-18 - 31 - 73 - 4
Scheveningen JO14-11 - 31 - 62 - 1
Semper Altius JO14-12 - 11 - 11 - 4
Sportclub Monster JO14-13 - 210 - 2
FulKMDNaaQuiVEL
Full Speed JO14-11 - 31 - 30 - 4
KMD JO14-16 - 2
Naaldwijk JO14-13 - 4
Quick JO14-33 - 24 - 1
VELO JO14-30 - 41 - 70 - 4
VUCVal
VUC JO14-10 - 4
Valken'68 JO14-1