JO14-3
5e in poule 1e klasse (3e fase) 03
2e in poule 1e klasse (2e fase) 04
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
10e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Honselersdijk JO14-1
4
Quick JO14-3
2
GDA JO14-1
0
HVV JO14-2
7
Graaf W II VAC JO14-1
1
Semper Altius JO14-1
0
Scheveningen JO14-1
3
HBS JO14-2
3
Die Haghe JO14-2
5
Sportclub Monster JO14-1
5
Wippolder JO14-1
2
FC 's-Gravenzande JO14-1
Zaterdag 6 april
4
Sportclub Monster JO14-1
3
Wippolder JO14-1
0
Semper Altius JO14-1
3
Honselersdijk JO14-1
1
FC 's-Gravenzande JO14-1
4
GDA JO14-1
1
HVV JO14-2
1
Scheveningen JO14-1
5
Quick JO14-3
0
Die Haghe JO14-2
2
HBS JO14-2
3
Graaf W II VAC JO14-1
Wedstrijdschema
Quick JO14-3
Graaf W II VAC JO14-1
Thuis
20-04-2024
12:15
Veld 2
Nr. 92693CO
Scheidsrechters: W.F. (Willem) Stokkers
Quick JO14-3
HBS JO14-2
Thuis
14-05-2024
19:15
Veld 1
Nr. 92694CO
Scheveningen JO14-1
Quick JO14-3
Uit
25-05-2024
11:30
veld 2
Nr. 92681CO
Sportpark Houtrust
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA JO14-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 28 | 9 | 0 | 21 |
2. | Wippolder JO14-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 | 8 | 0 | 19 |
3. | Sportclub Monster JO14-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | 16 | 0 | 19 |
4. | HBS JO14-2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 24 | 9 | 0 | 13 |
5. | Quick JO14-3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 19 | 0 | 13 |
6. | Graaf W II VAC JO14-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 22 | 15 | 0 | 12 |
7. | HVV JO14-2 | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | 13 | 0 | 12 |
8. | FC 's-Gravenzande JO14-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 15 | 21 | 0 | 10 |
9. | Honselersdijk JO14-1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 15 | 30 | 0 | 9 |
10. | Scheveningen JO14-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13 | 19 | 0 | 7 |
11. | Die Haghe JO14-2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 8 | 34 | 0 | 3 |
12. | Semper Altius JO14-1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 8 | 24 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA JO14-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 6 | 0 | 15 |
2. | Quick JO14-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 11 | 0 | 13 |
3. | Sportclub Monster JO14-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 12 | 0 | 12 |
4. | Honselersdijk JO14-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 10 | 0 | 10 |
5. | Semper Altius JO14-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 12 | 0 | 10 |
6. | REMO JO14-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22 | 38 | 0 | 6 |
7. | Die Haghe JO14-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 21 | 0 | 4 |
8. | Scheveningen JO14-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 17 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO14-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 6 | 0 | 12 |
2. | KMD JO14-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 7 | 0 | 9 |
3. | Naaldwijk JO14-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 11 | 0 | 6 |
4. | Full Speed JO14-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | 0 | 3 |
5. | VELO JO14-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 19 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Valken'68 JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 |
2. | Barendrecht JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | DWO JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | EMM'21 JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Sportclub Excelsior JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Flakkee, JO14-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | HOV/DJSCR JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | LYRA JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | Nieuwerkerk JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | Quick JO14-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Quick JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | Spartaan'20 JO14-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Steeds Hooger JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14. | Victoria'04 JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15. | Voorschoten'97 JO14-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16. | VVSB JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | CVV Zwervers JO14-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18. | VUC JO14-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Overige activiteiten
Zaterdag 20 april
14:00 – 16:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO14-3
Team resultaten
Die | FC' | GDA | Gra | HBS | HVV | Hon | Qui | Sch | Sem | Spo | Wip | |
Die Haghe JO14-2 | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 | 3 - 5 | |||||||
FC 's-Gravenzande JO14-1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 3 - 3 | 2 - 4 | ||||||||
GDA JO14-1 | 2 - 0 | 6 - 1 | 3 - 1 | 6 - 0 | ||||||||
Graaf W II VAC JO14-1 | 6 - 2 | 2 - 3 | 2 - 1 | 7 - 1 | ||||||||
HBS JO14-2 | 6 - 0 | 3 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | ||||||||
HVV JO14-2 | 2 - 1 | 4 - 3 | 1 - 1 | |||||||||
Honselersdijk JO14-1 | 2 - 1 | 1 - 8 | 2 - 4 | 0 - 8 | ||||||||
Quick JO14-3 | 5 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 6 | ||||||||
Scheveningen JO14-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 5 - 2 | 0 - 3 | ||||||||
Semper Altius JO14-1 | 0 - 2 | 0 - 3 | 2 - 3 | 0 - 1 | ||||||||
Sportclub Monster JO14-1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 4 - 3 | ||||||||
Wippolder JO14-1 | 5 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 |
Die | GDA | Hon | Qui | REM | Sch | Sem | Spo | |
Die Haghe JO14-2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 5 | ||||
GDA JO14-1 | 3 - 0 | 4 - 2 | ||||||
Honselersdijk JO14-1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 6 - 0 | 4 - 0 | ||||
Quick JO14-3 | 0 - 2 | 5 - 2 | 7 - 2 | 1 - 0 | ||||
REMO JO14-1 | 8 - 3 | 1 - 7 | 3 - 4 | |||||
Scheveningen JO14-1 | 1 - 3 | 1 - 6 | 2 - 1 | |||||
Semper Altius JO14-1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | |||||
Sportclub Monster JO14-1 | 3 - 2 | 10 - 2 |
Ful | KMD | Naa | Qui | VEL | |
Full Speed JO14-1 | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 4 | ||
KMD JO14-1 | 6 - 2 | ||||
Naaldwijk JO14-1 | 3 - 4 | ||||
Quick JO14-3 | 3 - 2 | 4 - 1 | |||
VELO JO14-3 | 0 - 4 | 1 - 7 | 0 - 4 |
VUC | Val | |
VUC JO14-1 | 0 - 4 | |
Valken'68 JO14-1 |