JO14-1

4e in poule Divisie 1 B
19e in poule Groep 1 VRIJ
2e in poule Groep 1 17
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 10 oktober
7
Westlandia JO14-1
1
Quick Boys JO14-1
1
Meern De JO14-1
3
Alexandria'66 JO14-1
4
PVCV JO14-1
1
TOGB JO14-1
4
Quick JO14-1
0
JVOZ JO14-1
Zaterdag 17 oktober
TOGB JO14-1
Quick Boys JO14-1
Alexandria'66 JO14-1
JVOZ JO14-1
Quick JO14-1
Meern De JO14-1
PVCV JO14-1
Westlandia JO14-1

Wedstrijdschema

HBS JO14-1
Quick JO14-1
Uit
14-11-2020 12:35
Nr. 15060283BE
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
TOGB JO14-1
Quick JO14-1
Uit
21-11-2020 09:45
Nr. 14941474CO
Sportpark: Het Hoge Land 23, 2652 EA BERKEL EN RODENRIJS
Quick JO14-1
PVCV JO14-1
Thuis
28-11-2020 14:15
Veld 1
Nr. 14941590CO
Meern De JO14-1
Quick JO14-1
Uit
05-12-2020 10:15
Nr. 14941615CO
Sportpark: Loenenseboslaan 2, 3454 NT DE MEERN
Quick JO14-1
Quick Boys JO14-1
Thuis
12-12-2020 10:30
Veld 1
Nr. 14941678CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO14-165103110016
2.Alexandria'66 JO14-164022317012
3.JVOZ JO14-163122019010
4.Quick JO14-16303181509
5.PVCV JO14-16303151409
6.Meern De JO14-16303131309
7.Quick Boys JO14-1610582703
8.TOGB JO14-16024112402
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO14-100000000
2.Alphense Boys JO14-100000000
3.ARC JO14-100000000
4.Barendrecht JO14-100000000
5.msv De Betrokken Spartaan JO14-100000000
6.Den Hoorn JO14-100000000
7.DHC JO14-100000000
8.Die Haghe JO14-1G00000000
9.DSO JO14-100000000
10.Excelsior M. JO14-100000000
11.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
12.HBS JO14-100000000
13.HVV JO14-100000000
14.Jodan Boys, de JO14-100000000
15.FC Lisse JO14-100000000
16.Meerburg JO14-100000000
17.Nieuwerkerk JO14-100000000
18.Nootdorp JO14-100000000
19.Quick JO14-100000000
20.Quick Boys JO14-100000000
21.Smitshoek JO14-100000000
22.Sparta (AV) JO14-100000000
23.Spijkenisse JO14-100000000
24.TOGB JO14-100000000
25.Rotterdam United JO14-100000000
26.Westlandia JO14-100000000
27.Wilhelmus JO14-1G00000000
28.XerxesDZB JO14-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO14-100000000
2.Quick JO14-100000000

Teambegeleiders (5)

Spelers (15)

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
Veld 3 (ABCD)
di
17:45
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
do
18:00
-
19:15
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AleJVOMeePVCQuiQuiTOGWes
Alexandria'66 JO14-1 - 2 - 46 - 15 - 2
JVOZ JO14-13 - 14 - 17 - 1
Meern De JO14-11 - 35 - 11 - 4
PVCV JO14-11 - 23 - 44 - 1 -
Quick Boys JO14-11 - 31 - 23 - 2
Quick JO14-14 - 0 - 4 - 12 - 3
TOGB JO14-12 - 54 - 4 - 2 - 2
Westlandia JO14-17 - 28 - 27 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 17".