JO13-6

4e in poule 4e klasse (3e fase) 06
4e in poule 4e klasse (2e fase) 06
6e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Woensdag 14 februari
0
Sportclub Monster JO13-3
8
BMT JO13-2
Zaterdag 10 februari
1
Die Haghe JO13-6
2
Quick JO13-6
3
FC 's-Gravenzande JO13-4
2
MSV '71 JO13-1JM
0
Loosduinen JO13-2
5
BMT JO13-2
3
Toofan JO13-1JM
2
Scheveningen JO13-3
0
Verburch JO13-3
4
RVC Celeritas JO13-2
3
Sportclub Monster JO13-3
3
HDV JO13-1

Wedstrijdschema

Quick JO13-6
Toofan JO13-1JM
Thuis
02-03-2024 08:30
Veld 1
Nr. 120897CO
Scheveningen JO13-3
Quick JO13-6
Uit
09-03-2024 10:30
veld 3
Nr. 120910CO
Sportpark Houtrust
BMT JO13-2
Quick JO13-6
Uit
16-03-2024 09:00
veld 1
Nr. 120938CO
Sportpark Escamp I BMT
HDV JO13-1
Quick JO13-6
Uit
06-04-2024 09:00
veld 1 HDV
Nr. 120933CO
Sportpark Zuiderpark 2e gedeelte HDV
Quick JO13-6
MSV '71 JO13-1JM
Thuis
13-04-2024 13:45
Veld 4
Nr. 120895CO
Loosduinen JO13-2
Quick JO13-6
Uit
20-04-2024 09:00
veld 3-Loosduinen
Nr. 120915CO
Sportpark Madestein
Sportclub Monster JO13-3
Quick JO13-6
Uit
11-05-2024 10:30
veld 1
Nr. 120898CO
Sportpark Polanen
Quick JO13-6
FC 's-Gravenzande JO13-4
Thuis
25-05-2024 08:30
Veld 1
Nr. 120893CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RVC Celeritas Jo13-2330013709
2.BMT JO13-2321015207
3.HDV JO13-1321017607
4.Quick JO13-6320115806
5.Toofan JO13-1JM21105404
6.Die Haghe JO13-631114404
7.FC 's-Gravenzande JO13-4311141104
8.MSV '71 JO13-1JM21013303
9.Scheveningen JO13-3301261001
10.Sportclub Monster JO13-3301251401
11.Verburch JO13-3301221301
12.Loosduinen JO13-230031800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.REMO JO13-16600425018
2.Toofan JO13-1JM6402184012
3.HDV JO13-153111210010
4.Quick JO13-663122320010
5.Die Haghe JO13-6510451503
6.Scheveningen JO13-36105132803
7.Graaf W II VAC JO13-5400443500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RAS JO13-15410259013
2.Die Haghe JO13-453201910011
3.Loosduinen JO13-153112212010
4.Duindorp sv JO13-25203122006
5.Houtwijk sv JO13-15104182203
6.Quick JO13-6500593200

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Maandag 18 maart
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-6

Team resultaten

BMTDieFC'HDVLooMSVQuiRVCSchSpoTooVer
BMT JO13-22 - 2
Die Haghe JO13-62 - 11 - 2
FC 's-Gravenzande JO13-43 - 2
HDV JO13-18 - 0
Loosduinen JO13-20 - 5
MSV '71 JO13-1JM1 - 0
Quick JO13-65 - 68 - 1
RVC Celeritas JO13-23 - 2
Scheveningen JO13-31 - 13 - 6
Sportclub Monster JO13-30 - 83 - 3
Toofan JO13-1JM3 - 2
Verburch JO13-31 - 10 - 4
DieGraHDVQuiREMSchToo
Die Haghe JO13-60 - 84 - 0
Graaf W II VAC JO13-51 - 91 - 13
HDV JO13-12 - 02 - 25 - 3
Quick JO13-63 - 16 - 2
REMO JO13-15 - 29 - 21 - 0
Scheveningen JO13-37 - 20 - 61 - 5
Toofan JO13-1JM2 - 06 - 00 - 15 - 1
DieDuiHouLooQuiRAS
Die Haghe JO13-45 - 33 - 36 - 1
Duindorp sv JO13-21 - 34 - 3
Houtwijk sv JO13-12 - 34 - 8
Loosduinen JO13-16 - 29 - 21 - 3
Quick JO13-62 - 52 - 6
RAS JO13-12 - 26 - 06 - 2