JO13-4

11e in poule 2e klasse (3e fase) 06
7e in poule 2e klasse (2e fase) 06
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
5
Maasdijk JO13-1
1
Quick JO13-4
2
BMT JO13-1
4
KMD JO13-2
1
Sportclub Monster JO13-2
4
Honselersdijk JO13-1
1
HBS JO13-4
4
Quintus JO13-1
Donderdag 18 april
4
LYRA JO13-1
2
Maasdijk JO13-1
Dinsdag 16 april
10
BMT JO13-1
1
Quintus JO13-1
Zaterdag 13 april
0
FC 's-Gravenzande JO13-3
0
HBS JO13-4
3
Honselersdijk JO13-1
2
Westlandia JO13-2
2
Quintus JO13-1
2
KMD JO13-2
1
VELO JO13-3
2
BMT JO13-1
2
Quick JO13-4
1
Sportclub Monster JO13-2
Zaterdag 6 april
2
KMD JO13-2
4
FC 's-Gravenzande JO13-3
0
Sportclub Monster JO13-2
6
LYRA JO13-1
11
Maasdijk JO13-1
4
VELO JO13-3
1
HBS JO13-4
0
Honselersdijk JO13-1
2
Westlandia JO13-2
3
Quick JO13-4

Wedstrijdschema

Maasdijk JO13-1
Quick JO13-4
Uit
20-04-2024 08:30
veld 1
Nr. 126978CO
Scheidsrechters: R. (Roel) Batelaan, Sportpark Maasdijk
LYRA JO13-1
Quick JO13-4
Uit
11-05-2024 08:30
veld 5
Nr. 127012CO
Sportpark De Zweth
Quick JO13-4
VELO JO13-3
Thuis
25-05-2024 13:00
Veld 4
Nr. 126960CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.LYRA JO13-187103214022
2.BMT JO13-196033216018
3.Honselersdijk JO13-195132715016
4.FC 's-Gravenzande JO13-384221615014
5.Maasdijk JO13-194233326014
6.HBS JO13-493331315012
7.Sportclub Monster JO13-294051926012
8.Quintus JO13-193241623011
9.KMD JO13-293152630010
10.Westlandia JO13-28305171609
11.Quick JO13-49225122908
12.VELO JO13-3810782603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Skillz JO13-27610394019
2.RVC Celeritas JO13-175022716015
3.GSC ESDO JO13-263121618010
4.KMD JO13-273131825010
5.HBS JO13-46213161907
6.Laakkwartier JO13-26213152407
7.Quick JO13-47214182307
8.DUNO JO13-2600642400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WIK JO13-14400307012
2.Graaf W II VAC JO13-24202111106
3.Quick JO13-44202101006
4.Wilhelmus JO13-3420291006
5.HVV JO13-4400422400

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTFC'HBSHonKMDLYRMaaQuiQuiSpoVELWes
BMT JO13-11 - 26 - 22 - 43 - 010 - 1
FC 's-Gravenzande JO13-30 - 03 - 34 - 02 - 0
HBS JO13-41 - 02 - 31 - 11 - 42 - 1
Honselersdijk JO13-12 - 09 - 03 - 33 - 2
KMD JO13-22 - 45 - 02 - 45 - 1
LYRA JO13-17 - 13 - 24 - 23 - 2
Maasdijk JO13-12 - 35 - 45 - 111 - 44 - 3
Quick JO13-42 - 20 - 41 - 42 - 1
Quintus JO13-12 - 02 - 22 - 31 - 1
Sportclub Monster JO13-22 - 44 - 31 - 40 - 65 - 2
VELO JO13-31 - 20 - 11 - 01 - 2
Westlandia JO13-22 - 12 - 32 - 03 - 0
DUNFCSGSCHBSKMDLaaQuiRVC
DUNO JO13-21 - 32 - 5
FC Skillz JO13-23 - 15 - 09 - 08 - 0
GSC ESDO JO13-23 - 05 - 4
HBS JO13-42 - 22 - 43 - 53 - 2
KMD JO13-22 - 04 - 44 - 3
Laakkwartier JO13-20 - 65 - 33 - 22 - 2
Quick JO13-41 - 61 - 31 - 3
RVC Celeritas JO13-18 - 04 - 14 - 26 - 1
GraHVVQuiSchWIKWil
Graaf W II VAC JO13-22 - 93 - 0
HVV JO13-40 - 51 - 4
Quick JO13-42 - 14 - 02 - 3
Scheveningen JO13-20 - 90 - 12
WIK JO13-111 - 16 - 2
Wilhelmus JO13-311 - 12 - 4