JO13-4

10e in poule 2e klasse (3e fase) 06
7e in poule 2e klasse (2e fase) 06
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
3
FC 's-Gravenzande JO13-3
3
Quick JO13-4
2
Quintus JO13-1
3
LYRA JO13-1
5
KMD JO13-2
1
VELO JO13-3
6
BMT JO13-1
2
Honselersdijk JO13-1

Wedstrijdschema

Quick JO13-4
Quintus JO13-1
Thuis
09-03-2024 13:00
Veld 4
Nr. 126959CO
KMD JO13-2
Quick JO13-4
Uit
16-03-2024 10:15
veld 1
Nr. 127017CO
Sportpark KMD
Westlandia JO13-2
Quick JO13-4
Uit
06-04-2024 10:00
veld 2-Westlandia
Nr. 127006CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
Quick JO13-4
Sportclub Monster JO13-2
Thuis
13-04-2024 12:15
Veld 4
Nr. 126956CO
Maasdijk JO13-1
Quick JO13-4
Uit
20-04-2024 08:30
veld 1
Nr. 126978CO
Sportpark Maasdijk
LYRA JO13-1
Quick JO13-4
Uit
11-05-2024 08:30
veld 5
Nr. 127012CO
Sportpark De Zweth
Quick JO13-4
VELO JO13-3
Thuis
25-05-2024 11:30
Veld 4
Nr. 126960CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.LYRA JO13-14310168010
2.Sportclub Monster JO13-2330010609
3.BMT JO13-1430113609
4.Honselersdijk JO13-1421118907
5.FC 's-Gravenzande JO13-34211101007
6.Maasdijk JO13-131118804
7.HBS JO13-431117704
8.Westlandia JO13-231025603
9.KMD JO13-24103111903
10.Quick JO13-4402251202
11.Quintus JO13-130123801
12.VELO JO13-330032900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Skillz JO13-27610394019
2.RVC Celeritas JO13-175022716015
3.GSC ESDO JO13-263121618010
4.KMD JO13-273131825010
5.HBS JO13-46213161907
6.Laakkwartier JO13-26213152407
7.Quick JO13-47214182307
8.DUNO JO13-2600642400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WIK JO13-14400307012
2.Graaf W II VAC JO13-24202111106
3.Quick JO13-44202101006
4.Wilhelmus JO13-3420291006
5.HVV JO13-4400422400

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Woensdag 10 april
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-4
Zaterdag 13 april
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-4

Team resultaten

BMTFC'HBSHonKMDLYRMaaQuiQuiSpoVELWes
BMT JO13-16 - 23 - 0
FC 's-Gravenzande JO13-33 - 34 - 02 - 0
HBS JO13-42 - 1
Honselersdijk JO13-19 - 03 - 3
KMD JO13-22 - 45 - 1
LYRA JO13-17 - 13 - 2
Maasdijk JO13-12 - 35 - 4
Quick JO13-42 - 20 - 4
Quintus JO13-12 - 31 - 1
Sportclub Monster JO13-24 - 3
VELO JO13-31 - 2
Westlandia JO13-22 - 1
DUNFCSGSCHBSKMDLaaQuiRVC
DUNO JO13-21 - 32 - 5
FC Skillz JO13-23 - 15 - 09 - 08 - 0
GSC ESDO JO13-23 - 05 - 4
HBS JO13-42 - 22 - 43 - 53 - 2
KMD JO13-22 - 04 - 44 - 3
Laakkwartier JO13-20 - 65 - 33 - 22 - 2
Quick JO13-41 - 61 - 31 - 3
RVC Celeritas JO13-18 - 04 - 14 - 26 - 1
GraHVVQuiSchWIKWil
Graaf W II VAC JO13-22 - 93 - 0
HVV JO13-40 - 51 - 4
Quick JO13-42 - 14 - 02 - 3
Scheveningen JO13-20 - 90 - 12
WIK JO13-111 - 16 - 2
Wilhelmus JO13-311 - 12 - 4