JO13-4

11e in poule 2e klasse (3e fase) 06
7e in poule 2e klasse (2e fase) 06
3e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
2
KMD JO13-2
4
FC 's-Gravenzande JO13-3
0
Sportclub Monster JO13-2
6
LYRA JO13-1
11
Maasdijk JO13-1
4
VELO JO13-3
1
HBS JO13-4
0
Honselersdijk JO13-1
2
Westlandia JO13-2
3
Quick JO13-4

Wedstrijdschema

Quick JO13-4
Sportclub Monster JO13-2
Thuis
13-04-2024 13:00
Veld 4
Nr. 126956CO
Maasdijk JO13-1
Quick JO13-4
Uit
20-04-2024 08:30
veld 1
Nr. 126978CO
Sportpark Maasdijk
LYRA JO13-1
Quick JO13-4
Uit
11-05-2024 08:30
veld 5
Nr. 127012CO
Sportpark De Zweth
Quick JO13-4
VELO JO13-3
Thuis
25-05-2024 13:00
Veld 4
Nr. 126960CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.LYRA JO13-176102812019
2.FC 's-Gravenzande JO13-374121615013
3.BMT JO13-164021810012
4.Sportclub Monster JO13-274031720012
5.Maasdijk JO13-173222621011
6.HBS JO13-473221211011
7.Honselersdijk JO13-173132012010
8.Westlandia JO13-27304151309
9.Quintus JO13-1621391007
10.KMD JO13-27205202606
11.Quick JO13-4712492305
12.VELO JO13-3710672403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Skillz JO13-27610394019
2.RVC Celeritas JO13-175022716015
3.GSC ESDO JO13-263121618010
4.KMD JO13-273131825010
5.HBS JO13-46213161907
6.Laakkwartier JO13-26213152407
7.Quick JO13-47214182307
8.DUNO JO13-2600642400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WIK JO13-14400307012
2.Graaf W II VAC JO13-24202111106
3.Quick JO13-44202101006
4.Wilhelmus JO13-3420291006
5.HVV JO13-4400422400

Teambegeleiders (3)

Spelers (14)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 13 april
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-4

Team resultaten

BMTFC'HBSHonKMDLYRMaaQuiQuiSpoVELWes
BMT JO13-11 - 26 - 23 - 0
FC 's-Gravenzande JO13-33 - 34 - 02 - 0
HBS JO13-41 - 02 - 31 - 12 - 1
Honselersdijk JO13-12 - 09 - 03 - 3
KMD JO13-22 - 45 - 02 - 45 - 1
LYRA JO13-17 - 13 - 23 - 2
Maasdijk JO13-12 - 35 - 411 - 44 - 3
Quick JO13-42 - 20 - 41 - 4
Quintus JO13-12 - 02 - 31 - 1
Sportclub Monster JO13-22 - 44 - 30 - 65 - 2
VELO JO13-30 - 11 - 01 - 2
Westlandia JO13-22 - 12 - 32 - 03 - 0
DUNFCSGSCHBSKMDLaaQuiRVC
DUNO JO13-21 - 32 - 5
FC Skillz JO13-23 - 15 - 09 - 08 - 0
GSC ESDO JO13-23 - 05 - 4
HBS JO13-42 - 22 - 43 - 53 - 2
KMD JO13-22 - 04 - 44 - 3
Laakkwartier JO13-20 - 65 - 33 - 22 - 2
Quick JO13-41 - 61 - 31 - 3
RVC Celeritas JO13-18 - 04 - 14 - 26 - 1
GraHVVQuiSchWIKWil
Graaf W II VAC JO13-22 - 93 - 0
HVV JO13-40 - 51 - 4
Quick JO13-42 - 14 - 02 - 3
Scheveningen JO13-20 - 90 - 12
WIK JO13-111 - 16 - 2
Wilhelmus JO13-311 - 12 - 4