JO13-4

5e in poule 6e klasse 1
2e in poule Groep 6 03
1e in poule 6e klasse 5
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
3
LYRA JO13-3
1
HBS JO13-4
2
Sportclub Monster JO13-3
2
FC 's-Gravenzande JO13-4
6
Quick JO13-4
2
FC 's-Gravenzande JO13-5
5
Westlandia JO13-4
1
GSC ESDO JO13-3
Zaterdag 16 februari
1
LYRA JO13-3
6
HVC'10 JO13-3
5
Quick JO13-4
3
Den Hoorn JO13-4
4
Westlandia JO13-4
4
RAS JO13-2
3
HBS JO13-4
0
Sportclub Monster JO13-3
1
GSC ESDO JO13-3
6
FC 's-Gravenzande JO13-4

Wedstrijdschema

Quick JO13-4
HVC'10 JO13-3
Thuis
23-02-2019 11:30
Veld 1
Nr. 13351071CO
Quick JO13-4
HBS JO13-4
Thuis
09-03-2019 08:45
Veld 1
Nr. 13351069CO
Westlandia JO13-4
Quick JO13-4
Uit
16-03-2019 10:00
Nr. 13351087CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick JO13-4
GSC ESDO JO13-3
Thuis
23-03-2019 08:45
Veld 1
Nr. 13351073CO
LYRA JO13-3
Quick JO13-4
Uit
06-04-2019 08:30
Nr. 13351075CO
Sportpark: Veilingweg 26, 2678 LN DE LIER
Quick JO13-4
SVH JO13-2
Thuis
13-04-2019 12:15
Veld 1
Nr. 13351070CO
Gouden Kraaienei HBS
Quick JO13-4
Uit
20-04-2019 08:30
Nr.
RAS JO13-2
Quick JO13-4
Uit
11-05-2019 08:30
Nr. 13351081CO
Sportpark: Albardastraat 15, 2555 XP 'S-GRAVENHAGE
Sportclub Monster JO13-3
Quick JO13-4
Uit
25-05-2019 09:00
Nr. 13351063CO
Sportpark: Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN MONSTER

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Naaldwijk JO13-2111001599030
2.VELO JO13-3119114114028
3.Den Hoorn JO13-3107123515022
4.HBS JO13-4106134117019
5.Quick JO13-4116143826019
6.FC 's-Gravenzande JO13-5105143731016
7.LYRA JO13-3104242016014
8.Sportclub Monster JO13-3103343432012
9.SVH JO13-2113264031011
10.Die Haghe JO13-411209315806
11.REMO JO13-29027136002
12.Naaldwijk JO13-3100010129200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO13-4220012206
2.Quick JO13-4210116603
3.Die Haghe JO13-4200212100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-4330013609
2.HBS JO13-4320112406
3.RAS JO13-221108404
4.FC 's-Gravenzande JO13-431119504
5.Westlandia JO13-43111101304
6.HVC'10 JO13-311006103
7.SVH JO13-211004003
8.LYRA JO13-3310241103
9.Sportclub Monster JO13-320112501
10.FC 's-Gravenzande JO13-510012600
11.Den Hoorn JO13-420023900
12.GSC ESDO JO13-3200221100

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
wo
18:00
-
19:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Woensdag 20 februari
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-4

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "6e klasse 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 03".

DenExcFC'GSCHBSHVCLYRQuiRASSpoSVHWes
Den Hoorn JO13-4
Excelsior'20 JO13-43 - 1
FC 's-Gravenzande JO13-51 - 2
GSC ESDO JO13-31 - 6 -
HBS JO13-43 - 08 - 1
HVC'10 JO13-3
LYRA JO13-33 - 11 - 6
Quick JO13-45 - 36 - 2
RAS JO13-24 - 0
Sportclub Monster JO13-32 - 2
SVH JO13-2 - 4 - 0
Westlandia JO13-45 - 14 - 4