JO13-3

5e in poule 1e klasse (3e fase) 04
2e in poule 1e klasse (2e fase) 09
3e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 mei
4
Quick JO13-3
7
WIK JO13-1
Woensdag 18 mei
1
Quick JO13-3
5
SVH JO13-1
Zaterdag 14 mei
9
WIK JO13-1
0
REMO JO13-1
2
Quick JO13-3
3
Sportclub Monster JO13-1
4
SVH JO13-1
2
Die Haghe JO13-3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportclub Monster JO13-1109103610028
2.WIK JO13-1106043926018
3.SVH JO13-1105232719017
4.Die Haghe JO13-3105053428015
5.Quick JO13-310208253606
6.REMO JO13-11011874904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO13-36510214016
2.Quick JO13-36411239013
3.SV Leidschenveen JO13-174122814013
4.Die Haghe JO13-273131415010
5.VUC JO13-1430117309
6.Wilhelmus JO13-27214122507
7.SVC'08 JO13-2611471904
8.Graaf W II VAC JO13-2700763900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO13-26501196015
2.Die Haghe JO13-26411236013
3.Quick JO13-36411184013
4.Sportclub Monster JO13-16321185011
5.Semper Altius JO13-1611492104
6.SVH JO13-1610572103
7.HBS JO13-4601543501

Teambegeleiders (4)

Spelers (14)

Trainingen

di
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DieQuiREMSVHSpoWIK
Die Haghe JO13-33 - 111 - 13 - 42 - 43 - 2
Quick JO13-32 - 55 - 11 - 52 - 34 - 7
REMO JO13-12 - 30 - 71 - 10 - 41 - 3
SVH JO13-14 - 22 - 00 - 11 - 18 - 1
Sportclub Monster JO13-13 - 15 - 16 - 04 - 11 - 0
WIK JO13-15 - 15 - 29 - 05 - 12 - 5
DieGraHVVQuiSVLSVCVUCWil
Die Haghe JO13-23 - 34 - 01 - 4
Graaf W II VAC JO13-20 - 20 - 51 - 41 - 2
HVV JO13-35 - 12 - 24 - 0
Quick JO13-31 - 35 - 25 - 1
SV Leidschenveen JO13-111 - 20 - 35 - 15 - 0
SVC'08 JO13-21 - 22 - 2
VUC JO13-17 - 00 - 2
Wilhelmus JO13-22 - 08 - 20 - 60 - 6
DieHBSQuiSVHSemSpoWil
Die Haghe JO13-213 - 03 - 03 - 23 - 2
HBS JO13-41 - 32 - 20 - 7
Quick JO13-32 - 11 - 10 - 1
SVH JO13-14 - 00 - 42 - 7
Semper Altius JO13-10 - 84 - 1
Sportclub Monster JO13-10 - 02 - 01 - 2
Wilhelmus JO13-26 - 13 - 05 - 1