JO13-3
5e in poule 1e klasse (3e fase) 06
1e in poule 1e klasse (2e fase) 06
3e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
2
VCS JO13-1
1
MVV '27 JO13-1
2
Semper Altius JO13-1
1
KMD JO13-1JM
1
Sportclub Monster JO13-1
1
HMSH JO13-1
3
VELO JO13-2
1
ODB JO13-1
1
FC Skillz JO13-2
5
FC 's-Gravenzande JO13-2
2
Quick JO13-3
1
HVC'10 JO13-1
Wedstrijdschema
Quick JO13-3
HMSH JO13-1
Thuis
06-04-2024
12:00
Veld 2
Nr. 101093CO
FC 's-Gravenzande JO13-2
Quick JO13-3
Uit
13-04-2024
08:30
veld 3
Nr. 101100CO
Juliana Sportpark
Quick JO13-3
Sportclub Monster JO13-1
Thuis
20-04-2024
13:45
Veld 3
Nr. 101090CO
Quick JO13-3
FC Skillz JO13-2
Thuis
11-05-2024
13:15
Veld 3
Nr. 101094CO
VELO JO13-2
Quick JO13-3
Uit
25-05-2024
10:45
veld 6
Nr. 101123CO
Sportpark VELO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VELO JO13-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 9 | 0 | 12 |
2. | KMD JO13-1JM | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 0 | 10 |
3. | ODB JO13-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 7 | 0 | 10 |
4. | MVV '27 JO13-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 10 | 0 | 10 |
5. | Quick JO13-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 14 | 0 | 10 |
6. | HMSH JO13-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 8 | 0 | 9 |
7. | Sportclub Monster JO13-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 8 | 0 | 8 |
8. | Semper Altius JO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 13 | 0 | 7 |
9. | FC Skillz JO13-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 18 | 0 | 7 |
10. | VCS JO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 17 | 0 | 7 |
11. | FC 's-Gravenzande JO13-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 13 | 0 | 4 |
12. | HVC'10 JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 16 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO13-3 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 9 | 0 | 15 |
2. | Duindorp sv JO13-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 20 | 13 | 0 | 13 |
3. | FC 's-Gravenzande JO13-2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 19 | 15 | 0 | 12 |
4. | Die Haghe JO13-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 14 | 15 | 0 | 8 |
5. | HVC'10 JO13-1 | 7 | 1 | 4 | 2 | 9 | 10 | 0 | 7 |
6. | DUNO JO13-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 15 | 0 | 7 |
7. | Scheveningen JO13-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 16 | 0 | 6 |
8. | Sportclub Monster JO13-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 13 | 0 | 6 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ODB JO13-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 28 | 10 | 0 | 13 |
2. | RKAVV JO13-1JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 32 | 8 | 0 | 12 |
3. | Quick JO13-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 11 | 0 | 7 |
4. | DUNO JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 16 | 0 | 6 |
5. | Duindorp sv JO13-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 23 | 0 | 6 |
6. | HBS JO13-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 30 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Bas Spaans
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Overige activiteiten
Dinsdag 9 april
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-3
Zaterdag 20 april
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-3
Dinsdag 23 april
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-3
Team resultaten
FC' | FCS | HMS | HVC | KMD | MVV | ODB | Qui | Sem | Spo | VCS | VEL | |
FC 's-Gravenzande JO13-2 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||||||||
FC Skillz JO13-2 | 1 - 5 | 1 - 1 | 0 - 4 | |||||||||
HMSH JO13-1 | 4 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | |||||||||
HVC'10 JO13-1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | |||||||||
KMD JO13-1JM | 6 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
MVV '27 JO13-1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | |||||||||
ODB JO13-1 | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 1 | |||||||||
Quick JO13-3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | |||||||||
Semper Altius JO13-1 | 4 - 5 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||||||||
Sportclub Monster JO13-1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 2 - 3 | |||||||||
VCS JO13-1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 1 - 6 | |||||||||
VELO JO13-2 | 3 - 1 | 3 - 1 |
DUN | Die | Dui | FC' | HVC | Qui | Sch | Spo | |
DUNO JO13-1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | |||||
Die Haghe JO13-2 | 3 - 4 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | ||||
Duindorp sv JO13-1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 4 - 2 | |||||
FC 's-Gravenzande JO13-2 | 4 - 2 | 5 - 3 | 3 - 3 | |||||
HVC'10 JO13-1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
Quick JO13-3 | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 2 | 2 - 1 | ||||
Scheveningen JO13-1 | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||||
Sportclub Monster JO13-1 | 1 - 5 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 |
DUN | Dui | HBS | ODB | Qui | RKA | |
DUNO JO13-1 | 6 - 1 | 4 - 7 | 0 - 4 | |||
Duindorp sv JO13-1 | 0 - 3 | 4 - 2 | ||||
HBS JO13-4 | 0 - 6 | 0 - 5 | 1 - 9 | |||
ODB JO13-1 | 7 - 0 | 5 - 3 | ||||
Quick JO13-3 | 1 - 2 | 3 - 3 | ||||
RKAVV JO13-1JM | 4 - 1 | 10 - 0 | 6 - 1 |