JO13-3

5e in poule 4e klasse 7
1e in poule Groep 4 04
1e in poule Groep 3 14
12e in poule Groep 3 1/8 FINALE
1e in poule 4e klasse 1
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
10
Die Haghe JO13-3
1
Victoria'04 JO13-2
2
RKDEO JO13-2
0
LYRA JO13-2
14
Quick JO13-3
0
VCS JO13-1
2
HMC JO13-1
8
HVC'10 JO13-2
3
Naaldwijk JO13-2
4
Scheveningen JO13-2
Zaterdag 16 februari
5
Quick JO13-3
1
LYRA JO13-2
1
VCS JO13-1
6
Victoria'04 JO13-2
5
HVC'10 JO13-2
7
Die Haghe JO13-3
5
Verburch JO13-2
1
Naaldwijk JO13-2
3
HMC JO13-1
1
RKDEO JO13-2

Wedstrijdschema

Scheveningen JO13-2
Quick JO13-3
Uit
09-03-2019 08:45
Nr. 13522932CO
Sportpark: Laan van Poot 38 C, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE
Quick JO13-3
Verburch JO13-2
Thuis
16-03-2019 13:15
Veld 3
Nr. 13522794CO
HMC JO13-1
Quick JO13-3
Uit
23-03-2019 12:00
Nr. 13523138CO
Sportpark: Beresteinlaan 52, 2542 KC 'S-GRAVENHAGE
Quick JO13-3
Die Haghe JO13-3
Thuis
06-04-2019 12:00
Veld 3
Nr. 13522793CO
Naaldwijk JO13-2
Quick JO13-3
Uit
13-04-2019 09:00
Nr. 13522977CO
Sportpark: De Hoge Bomen 1, 2671 NZ NAALDWIJK
RKDEO JO13-2
Quick JO13-3
Uit
11-05-2019 16:45
Nr. 13522772CO
Sportpark: Sportparkweg 34, 2631 GA NOOTDORP
Victoria'04 JO13-2
Quick JO13-3
Uit
25-05-2019 09:00
Nr. 13523009CO
Sportpark: Kooikersweg 3, 3138 HE VLAARDINGEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen JO13-110910624028
2.ODB JO13-196125218019
3.HBS JO13-3106134417019
4.Verburch JO13-2106133628019
5.Quick JO13-395133523016
6.Die Haghe JO13-395043223015
7.VCS JO13-184133250013
8.Erasmus JO13-19207326806
9.DUNO JO13-26105122703
10.FC 's-Gravenzande JO13-48107194003
11.RAS JO13-210109177503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-3220011106
2.HBS JO13-321017703
3.Scheveningen JO13-2200231300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-311003103
2.Semper Altius JO13-210011300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BZC / Zuiderpark JO13-111005103
2.Zwaluwen JO13-411005103
3.Loosduinen JO13-111003103
4.Moerkapelle JO13-111002003
5.Barendrecht JO13-411002103
6.Blijdorp JO13-200000000
7.Lekkerkerk JO13-100000000
8.Van Nispen JO13-100000000
9.NSV '46 JO13-100000000
10.RCL JO13-400000000
11.sjo/DBF JO13-1G10011200
12.Quick JO13-310011300
13.DWO JO13-210010200
14.GHVV'13 JO13-1G10011500
15.SVV JO13-210011500

Er zijn geen standen bekend voor de pool "4e klasse 4".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-3330024409
2.Die Haghe JO13-3220017606
3.Verburch JO13-221109504
4.Victoria'04 JO13-23111111504
5.Scheveningen JO13-211004303
6.RKDEO JO13-221013303
7.HMC JO13-121015903
8.HVC'10 JO13-23102161403
9.LYRA JO13-231024803
10.VCS JO13-1200212000
11.Naaldwijk JO13-2300351200

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
wo
18:00
-
19:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Maandag 25 maart
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-3

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 04".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 14".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 1/8 FINALE".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 4".

DieHMCHVCLYRNaaQuiRKDSchVCSVerVic
Die Haghe JO13-310 - 1
HMC JO13-12 - 83 - 1
HVC'10 JO13-25 - 73 - 5
LYRA JO13-23 - 1
Naaldwijk JO13-23 - 4
Quick JO13-35 - 114 - 0
RKDEO JO13-22 - 0
Scheveningen JO13-2 -
VCS JO13-1 - 1 - 6
Verburch JO13-25 - 1
Victoria'04 JO13-2 - 4 - 4