JO13-2
11e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) D
1e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) F
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finale Groep 1 Laatste 8
5e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finale Groep 1 Laatste 16
11e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 1 VRIJ
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
2
Verburch JO13-1
2
TOGB JO13-1
0
Quick JO13-2
6
GSC ESDO JO13-1
2
Concordia JO13-1
0
HBS JO13-2
7
FC Skillz JO13-1
1
Excelsior M. JO13-2
0
S.V. Den Hoorn JO13-1
2
FC 's-Gravenzande JO13-1
1
Die Haghe JO13-1
0
RKAVV JO13-1JM
Zaterdag 6 april
3
TOGB JO13-1
2
Quick JO13-2
4
Excelsior M. JO13-2
1
S.V. Den Hoorn JO13-1
1
FC 's-Gravenzande JO13-1
2
Concordia JO13-1
2
GSC ESDO JO13-1
0
Die Haghe JO13-1
1
RKAVV JO13-1JM
2
FC Skillz JO13-1
2
HBS JO13-2
4
Verburch JO13-1
Woensdag 10 april
0
Spijkenisse JO13-1
2
Nootdorp JO13-1
Dinsdag 9 april
1
Quick JO13-2
2
ARC JO13-1
Wedstrijdschema
RKAVV JO13-1JM
Quick JO13-2
Uit
20-04-2024
09:00
veld 1
Nr. 129156CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Kastelenring
S.V. Den Hoorn JO13-1
Quick JO13-2
Uit
11-05-2024
09:30
veld 3
Nr. 127220CO
Sportpark Den Hoorn
Quick JO13-2
Excelsior M. JO13-2
Thuis
25-05-2024
12:30
Veld 2
Nr. 127172CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GSC ESDO JO13-1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 24 | 6 | 0 | 20 |
2. | Die Haghe JO13-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | 8 | 0 | 19 |
3. | FC Skillz JO13-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 33 | 11 | 0 | 17 |
4. | TOGB JO13-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 29 | 15 | 0 | 15 |
5. | Verburch JO13-1 | 8 | 3 | 3 | 2 | 19 | 16 | 0 | 12 |
6. | FC 's-Gravenzande JO13-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 17 | 0 | 10 |
7. | Concordia JO13-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 19 | 0 | 10 |
8. | S.V. Den Hoorn JO13-1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 18 | 25 | 0 | 9 |
9. | RKAVV JO13-1JM | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 12 | 0 | 8 |
10. | Excelsior M. JO13-2 | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 23 | 0 | 6 |
11. | Quick JO13-2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 9 | 22 | 0 | 5 |
12. | HBS JO13-2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 9 | 29 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VELO JO13-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 29 | 7 | 0 | 18 |
2. | FC Skillz JO13-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 20 | 9 | 0 | 18 |
3. | HBS JO13-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 14 | 0 | 12 |
4. | FC 's-Gravenzande JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 15 | 0 | 12 |
5. | Verburch JO13-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 27 | 16 | 0 | 9 |
6. | Quick JO13-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 | 18 | 0 | 9 |
7. | GSC ESDO JO13-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 15 | 22 | 0 | 6 |
8. | HVV JO13-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | 44 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO13-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 5 | 0 | 13 |
2. | HBS JO13-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 0 | 11 |
3. | Concordia JO13-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 6 | 0 | 9 |
4. | Wilhelmus JO13-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 | 6 |
5. | DHC JO13-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 23 | 0 | 3 |
6. | HVV JO13-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 10 | 17 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Nootdorp JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
2. | ARC JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
3. | Quick Boys JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
4. | Blauw-Zwart JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 |
5. | NSVV JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
6. | Quick JO13-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
7. | Sportclub Excelsior JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
8. | Spijkenisse JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Blauw-Zwart JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 3 |
2. | Sportclub Excelsior JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 |
3. | Spijkenisse JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 |
4. | Quick Boys JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
5. | Quick JO13-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 3 |
6. | Nootdorp JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 |
7. | NSVV JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 |
8. | ARC JO13-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
9. | Spartaan'20 JO13-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
10. | VELO JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
11. | HVV JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 |
12. | Sparta (AV) JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
13. | FC Oegstgeest JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
14. | Berkel JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
15. | Excelsior M. JO13-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
16. | DSVP JO13-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ARC JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Berkel JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Blauw-Zwart JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | DSVP JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Sportclub Excelsior JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Excelsior M. JO13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7. | HVV JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8. | Nootdorp JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9. | NSVV JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10. | FC Oegstgeest JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | Quick JO13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12. | Spartaan'20 JO13-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13. | Sparta (AV) JO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Gokay Gulder
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Overige activiteiten
Zaterdag 25 mei
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-2
Team resultaten
Con | Die | Exc | FC' | FCS | GSC | HBS | Qui | RKA | SVD | TOG | Ver | |
Concordia JO13-1 | 1 - 1 | 2 - 5 | 2 - 0 | 1 - 4 | ||||||||
Die Haghe JO13-1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | ||||||||
Excelsior M. JO13-2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | ||||||||
FC 's-Gravenzande JO13-1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 3 - 1 | 2 - 2 | ||||||||
FC Skillz JO13-1 | 7 - 1 | 2 - 2 | 9 - 0 | 6 - 0 | ||||||||
GSC ESDO JO13-1 | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | ||||||||
HBS JO13-2 | 2 - 6 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||||||
Quick JO13-2 | 1 - 1 | 0 - 6 | 1 - 1 | 0 - 3 | ||||||||
RKAVV JO13-1JM | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||||||
S.V. Den Hoorn JO13-1 | 5 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 2 - 6 | ||||||||
TOGB JO13-1 | 9 - 1 | 4 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | ||||||||
Verburch JO13-1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 6 - 1 | 2 - 2 |
FC' | FCS | GSC | HBS | HVV | Qui | VEL | Ver | |
FC 's-Gravenzande JO13-1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 3 - 2 | 0 - 4 | ||||
FC Skillz JO13-1 | 5 - 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
GSC ESDO JO13-1 | 0 - 2 | 7 - 2 | 2 - 1 | |||||
HBS JO13-2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | |||||
HVV JO13-2 | 1 - 4 | 0 - 3 | 0 - 5 | 0 - 10 | ||||
Quick JO13-2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||
VELO JO13-1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
Verburch JO13-1 | 3 - 0 | 10 - 2 | 8 - 2 | 2 - 4 |
Con | DHC | HBS | HVV | Qui | Wil | |
Concordia JO13-1 | 3 - 2 | 0 - 2 | ||||
DHC JO13-1 | 0 - 7 | 0 - 3 | 3 - 5 | |||
HBS JO13-2 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
HVV JO13-3 | 4 - 5 | 2 - 5 | ||||
Quick JO13-2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
Wilhelmus JO13-2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 2 - 4 |
ARC | Bla | NSV | Noo | Qui | Qui | Spi | Spo | |
ARC JO13-1 | ||||||||
Blauw-Zwart JO13-1 | ||||||||
NSVV JO13-1 | 2 - 2 (5 | |||||||
Nootdorp JO13-1 | ||||||||
Quick Boys JO13-1 | 1 - 0 | |||||||
Quick JO13-2 | 1 - 2 | |||||||
Spijkenisse JO13-1 | 0 - 2 | |||||||
Sportclub Excelsior JO13-1 |
ARC | Ber | Bla | DSV | Exc | FCO | HVV | NSV | Noo | Qui | Qui | Spa | Spa | Spi | Spo | VEL | |
ARC JO13-1 | 1 - 1 (4 | |||||||||||||||
Berkel JO13-1 | 0 - 6 | |||||||||||||||
Blauw-Zwart JO13-1 | ||||||||||||||||
DSVP JO13-1 | 2 - 10 | |||||||||||||||
Excelsior M. JO13-2 | 0 - 7 | |||||||||||||||
FC Oegstgeest JO13-1 | ||||||||||||||||
HVV JO13-1 | 4 - 6 | |||||||||||||||
NSVV JO13-1 | 2 - 1 | |||||||||||||||
Nootdorp JO13-1 | 3 - 1 | |||||||||||||||
Quick Boys JO13-1 | 5 - 0 | |||||||||||||||
Quick JO13-2 | ||||||||||||||||
Sparta (AV) JO13-1 | ||||||||||||||||
Spartaan'20 JO13-2 | ||||||||||||||||
Spijkenisse JO13-1 | ||||||||||||||||
Sportclub Excelsior JO13-1 | ||||||||||||||||
VELO JO13-1 |