JO13-1

41e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 1 voorronde
3e in poule Divisie 5 A (voorjaar)
7e in poule Divisie 2 B (najaar)
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
3
Willem II JO13-1
2
Helmond Sport JO13-1
2
Quick JO13-1
1
FC Groningen JO13-1
1
De Graafschap JO13-2
3
Go Ahead Eagles JO13-1
4
ADO Den Haag JO13-2
0
Fortuna Sittard JO13-1
Zaterdag 21 januari
1
ADO Den Haag JO13-2
2
Willem II JO13-1
5
Go Ahead Eagles JO13-1
2
Quick JO13-1

Wedstrijdschema

Fortuna Sittard JO13-1
Quick JO13-1
Uit
04-02-2023 13:00
veld 1
Nr. 7884CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Graaf Huyncomplex
De Graafschap JO13-2
Quick JO13-1
Uit
11-02-2023 12:30
veld 1-Doetinchem veld 1
Nr. 7913CO
Sportpark De Bezelhorst
Quick JO13-1
Willem II JO13-1
Thuis
18-02-2023 12:00
Veld 1
Nr. 7871CO
ADO Den Haag JO13-2
Quick JO13-1
Uit
11-03-2023 10:15
veld 2
Nr. 7907CO
Sportpark De Aftrap
Quick JO13-1
Fortuna Sittard JO13-1
Thuis
18-03-2023 13:00
Veld 2
Nr. 7873CO
FC Groningen JO13-1
Quick JO13-1
Uit
25-03-2023 10:00
veld 7 GG/FCG
Nr. 7894CO
Sportpark Corpus Den Hoorn
Willem II JO13-1
Quick JO13-1
Uit
01-04-2023 10:30
hoofdveld
Nr. 7868CO
Sportpark Prinsenhoeve
Quick JO13-1
De Graafschap JO13-2
Thuis
15-04-2023 12:45
Veld 1
Nr. 7874CO
Quick JO13-1
ADO Den Haag JO13-2
Thuis
22-04-2023 11:30
Veld 1
Nr. 7875CO
VVV-Venlo JO13-1
Quick JO13-1
Uit
13-05-2023 13:00
veld 1
Nr. 7904CO
GS Staalwerken Stadion
Quick JO13-1
Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO13-1
Thuis
27-05-2023 12:00
Veld 1
Nr. 7876CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PSV JO13-2110017003
2.Feyenoord O13110010003
3.PEC Zwolle JO13-111009003
4.Sparta Rotterdam JO13-111009003
5.AFC Ajax JO13-211006003
6.AZ Voetbalacademie JO13-111006003
7.PSV JO13-111006003
8.Barendrecht JO13-1JM11006103
9.FC Utrecht JO13-111006103
10.MVV Maastricht JO13-111006203
11.Vitesse JO13-111005103
12.VVV-Venlo JO13-111004103
13.Feyenoord JO13-211004203
14.De Graafschap JO13-111004203
15.FC Twente/Heracles Academie JO13-111004203
16.sc Heerenveen JO13-111003203
17.NAC Breda JO13-111003203
18.FC Eindhoven JO13-111002103
19.FC Groningen JO13-110106601
20.BFC JO13-110106601
21.Roda JC JO13-110103301
22.JVOZ JO13-110103301
23.Spartaan'20 JO13-100000000
24.AFC JO13-110012300
25.Excelsior Rotterdam JO13-110012300
26.ADO Den Haag JO13-110011200
27.FC Den Bosch JO13-110012400
28.VA N.E.C. JO13-110012400
29.FC Volendam JO13-110012400
30.De Graafschap JO13-210011400
31.FC Den Bosch JO13-210012600
32.Zeeburgia avv JO13-110011500
33.Fortuna Sittard JO13-110011600
34.Go Ahead Eagles JO13-110011600
35.ADO Den Haag JO13-210010600
36.AFC Ajax JO13-110010600
37.Alphense Boys JO13-110010600
38.FC Emmen JO13-110010900
39.Helmond Sport JO13-110010900
40.Willem II JO13-1100101000
41.Quick JO13-1100101700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Willem II JO13-133008409
2.Go Ahead Eagles JO13-122008306
3.Quick JO13-132015606
4.De Graafschap JO13-221017403
5.ADO Den Haag JO13-231026803
6.FC Groningen JO13-110011200
7.Helmond Sport JO13-120022400
8.Fortuna Sittard JO13-120021700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO13-11412114915037
2.NAC Breda JO13-11411123916034
3.PSV JO13-2149144314028
4.Roda JC JO13-1149144122028
5.VVV-Venlo JO13-1144282531014
6.JVOZ JO13-1134181941013
7.Quick JO13-1132011124406
8.Helmond Sport JO13-114011385301

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
wo
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Donderdag 9 februari
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1
Zaterdag 18 februari
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-1
Maandag 20 februari
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1
Woensdag 22 februari
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-1

Team resultaten

ADOADOAFCAFCAFCAZVAlpBFCBarDeGDeGExcFCDFCDFCEFCEFCGFCTFCUFCVFeyFeyForGoAHelJVOMVVNACPECPSVPSVQuiRodSpaVANVVVVitWilZeescH
ADO Den Haag JO13-1
ADO Den Haag JO13-2
AFC Ajax JO13-10 - 6
AFC Ajax JO13-26 - 0
AFC JO13-12 - 3
AZ Voetbalacademie JO13-1
Alphense Boys JO13-1
BFC JO13-1
Barendrecht JO13-1JM
De Graafschap JO13-1
De Graafschap JO13-2
Excelsior Rotterdam JO13-1
FC Den Bosch JO13-12 - 4
FC Den Bosch JO13-2
FC Eindhoven JO13-12 - 1
FC Emmen JO13-10 - 9
FC Groningen JO13-16 - 6 (2
FC Twente/Heracles Academie JO13-1
FC Utrecht JO13-16 - 1
FC Volendam JO13-12 - 4
Feyenoord JO13-2
Feyenoord O1310 - 0
Fortuna Sittard JO13-11 - 6
Go Ahead Eagles JO13-1
Helmond Sport JO13-10 - 9
JVOZ JO13-1
MVV Maastricht JO13-16 - 2
NAC Breda JO13-13 - 2
PEC Zwolle JO13-1
PSV JO13-16 - 0
PSV JO13-2
Quick JO13-10 - 17
Roda JC JO13-13 - 3 (5
Sparta Rotterdam JO13-1
VA N.E.C. JO13-12 - 4
VVV-Venlo JO13-14 - 1
Vitesse JO13-1
Willem II JO13-1
Zeeburgia avv JO13-11 - 5
sc Heerenveen JO13-1
ADODeGFCGForGoAHelQuiWil
ADO Den Haag JO13-24 - 01 - 2
De Graafschap JO13-26 - 11 - 3
FC Groningen JO13-1
Fortuna Sittard JO13-1
Go Ahead Eagles JO13-15 - 2
Helmond Sport JO13-1
Quick JO13-12 - 11 - 0
Willem II JO13-13 - 13 - 2
HelJVONACPSVQuiRodSpaVVV
Helmond Sport JO13-10 - 20 - 30 - 40 - 21 - 60 - 50 - 0
JVOZ JO13-11 - 00 - 30 - 26 - 02 - 20 - 14 - 3
NAC Breda JO13-15 - 33 - 12 - 14 - 02 - 12 - 51 - 0
PSV JO13-28 - 07 - 13 - 14 - 00 - 25 - 02 - 2
Quick JO13-12 - 10 - 51 - 22 - 42 - 71 - 3
Roda JC JO13-14 - 27 - 01 - 41 - 03 - 01 - 23 - 1
Spartaan'20 JO13-15 - 09 - 01 - 13 - 23 - 13 - 12 - 0
VVV-Venlo JO13-16 - 14 - 20 - 31 - 32 - 13 - 50 - 3